Filtre 0
Filtre 0
DOMYOS Kód 8678433 4449086

Podložka na cvičenie 190 cm x 70 cm x 20 mm - Mat Confort L sivá

55,00 €
40,00 €
-27%
Farba: ŠEDÁ
  • ŠEDÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím návrhárov a návrhárok pre vás vytvoril pohodlnú podložku (hrúbka 20 mm)na cvičenie v skvelých podmienkach.

VÝHODY

Protišmykové vlastnosti

Pohodlie

Hrúbka a rozmery podložky poskytujú vysoké pohodlie.

TECHNICKÝ POPIS

Ako si vybrať dĺžku a hrúbku podložky?

Pohodlná podložka vás bude oveľa viac motivovať k cvičeniu, venujte preto pri výbere pozornosť jej hrúbke. Ak sa venujete nenáročnému cvičeniu naboso, vyberte si podložku s hrúbkou najmenej 10 mm a s mäkkou štruktúrou. Ak sa venujete dynamickému posilňovaniu svalov, podložka s hrúbkou 7 mm bude dostačujúca. Dĺžka podložky je tiež dôležitá, na pilates a posilňovanie svalov si zvoľte podložku s dĺžkou, ktorá je rovnaká alebo väčšia ako vaša výška.

Podložka na pilates alebo na jogu?Ktorú si vybrať?

Pri cvičení pilates je dôležité predovšetkým pohodlie, čiže hrúbka podložky. Je nutné, aby vás dobre izolovala od podlahy. Pri joge často potrebujete podložku, ktorá dobre priľne k podlahe a nešmýka sa (a vy tiež nie) pri nadväzovaní pozícií.

NEVIEM AKÉ CVIKY ZVOLIŤ

Skopírujte si nasledujúcu adresu do vášho internetového vyhľadávača: https://contents.mediadecathlon.com/s839592/k$6b3756111718eb4183a4ca75d9fcf52f/fiche%20pilatesmat%20a4.pdfMôžete si tam zdarma stiahnuť plagát do vášho smartfónu a jednoducho si ho vytlačiť. V spolupráci s našimi trénermi sme pre vás pripravili desiatky cvikov na spevnenie celého tela.

NÁŠ TIP

300 ml vody, 1 polievková lyžica bieleho octu, 5 kvapiek levanduľového esenciálneho oleja: to je náš recept na dezinfekciu a prevoňanie vašej podložky po každom cvičení. A pre tých z vás, ktorí neradi čarujú v kuchyni, máme k dispozícii sprej na podložku s esenciálnymi olejmi (kód 8491191).

PÁR ODPORÚČANÍ

Na začiatku používania môže podložka nepríjemne zapáchať. Nemajte obavy, tento zápach nie je škodlivý a postupne vyprchá. Po každom cvičení podložku zrolujte.

Podložka je určená na cvičenie naboso alebo v ponožkách.

Zloženie

Zloženie

Pena: 20.0% Penové PVC , 80.0% Penový nitrilbutadiénový kaučuk

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Podložku odporúčame skladovať na suchom, čistom mieste s miernou teplotou, mimo zdrojov tepla (radiátor, podlahové kúrenie, slnečné okno, lakované alebo leštené povrchy atď.).

Obmedzenia používania

Nepoužívajte ako žinenku. Používa sa bez obuvi.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Podložku sme podrobili prísnemu testovaniu, aby sme vám zaručili jej vlastnosti. Chceme vás tiež ubezpečiť, že naša podložka je vyrobená z materiálov bez obsahu škodlivých látok.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

"Skvelý produkt, ktorý používam každý deň. Nemá žiadne znaky opotrebovania a výborne funguje. Odporúčam," Jean-Samuel, jeden z našich zákazníkov.