DOMYOS Kód 8640031 4249962

Podložka na pilates S ružová

22,00 €
Farba: RUŽOVÁ / FIALOVÁ
  • RUŽOVÁ / FIALOVÁ
  • TYRKYSOVÁ / MODRÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Podložka s hrúbkou 10 mm vám poskytne pohodlie a umožní vám cvičiť v čo najlepších podmienkach.

VÝHODY

Pohodlie

Vďaka hrúbke (10 mm) a rozmerom (170 cm x 55 cm) je veľmi pohodlná.

TECHNICKÝ POPIS

Ako si vybrať dĺžku a hrúbku podložky?

Pohodlná podložka vás bude oveľa viac motivovať k cvičeniu, venujte preto pri výbere pozornosť jej hrúbke. Ak sa venujete nenáročnému cvičeniu naboso, vyberte si podložku s hrúbkou najmenej 10 mm a s mäkkou štruktúrou. Ak sa venujete dynamickému posilňovaniu svalov, podložka s hrúbkou 7 mm bude dostačujúca. Dĺžka podložky je tiež dôležitá, na pilates a posilňovanie svalov si zvoľte podložku s dĺžkou, ktorá je rovnaká alebo väčšia ako vaša výška.

Podložka na pilates alebo na jogu?Ktorú si vybrať?

Pri cvičení pilates je dôležité predovšetkým pohodlie, čiže hrúbka podložky. Je nutné, aby vás dobre izolovala od podlahy. Pri joge často potrebujete podložku, ktorá dobre priľne k podlahe a nešmýka sa (a vy tiež nie) pri nadväzovaní pozícií.

NEVIEM AKÉ CVIKY ZVOLIŤ

Skopírujte si nasledujúcu adresu do vášho internetového vyhľadávača: https://contents.mediadecathlon.com/s839592/k$6b3756111718eb4183a4ca75d9fcf52f/fiche%20pilatesmat%20a4.pdfMôžete si tam zdarma stiahnuť plagát do vášho smartfónu a jednoducho si ho vytlačiť. V spolupráci s našimi trénermi sme pre vás pripravili desiatky cvikov na spevnenie celého tela.

TIP, KTORÝ POTEŠÍ

Pre viac pohodlia pre vaše kolená podložku pri cvičení preložte a získate tak dvojitú vrstvu. My to tak robíme a funguje to výborne.

PÁR ODPORÚČANÍ

300 ml vody, 1 polievková lyžica bieleho octu, 5 kvapiek levanduľového esenciálneho oleja: to je náš recept na dezinfekciu a prevoňanie vašej podložky. Alebo si zakúpte náš sprej s esenciálnymi olejmi na jogové podložky (kód8491191). Po každom cvičení podložku zrolujte, ale príliš ju nesťahujte.

Podložka je určená na cvičenie naboso alebo v ponožkách.

Zloženie

Zloženie

Pena: 20.0% Penové PVC , 80.0% Penový nitrilbutadiénový kaučuk

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Podložku odporúčame skladovať na suchom, čistom mieste s miernou teplotou, mimo zdrojov tepla (radiátor, podlahové kúrenie, slnečné okno, lakované alebo leštené povrchy atď.).

Obmedzenia používania

Výlučne na súkromné použitie.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Podložku sme podrobili prísnemu testovaniu, aby sme vám zaručili jej vlastnosti. Chceme vás tiež ubezpečiť, že naša podložka je vyrobená z materiálov bez obsahu škodlivých látok.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

"Skvelá podložka, ktorú používam každý deň. Nemá žiadne znaky opotrebovania a výborne funguje. Odporúčam," Jean-Samuel, jeden z našich zákazníkov.

Videá