NEWFEEL Kód 8539910 2835514

Nepremokavá obuv NW 580 na nordic walking modrá

50,00 €
Farba: MODRÁ / RUŽOVÁ / TYRKYSOVÁ
  • MODRÁ / RUŽOVÁ / TYRKYSOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Nová obuv na severskú chôdzu, ktorú vytvoril náš tím nadšencov pre pravidelných chodcov venujúcich sa severskej chôdzi (2 až 3 tréningy / týždeň, 20 až 30 km).

VÝHODY

Jednoduché použitie

Gumička na vrchnej časti uľahčuje uloženie šnúrok.

Priľnavosť

Veľmi dobrá priľnavosť vďaka novej 5 mm vzorke s exkluzívnym dizajnom.

Tlmenie došľapu

Tlmenie došľapu z peny EVA poskytuje chodidlu veľmi dobré pohodlie.

Pohodlie

Integrovaná vložka obmedzuje vniknutie kamienkov.

Nepremokavosť

Nepremokavá membrána: nohy v suchu 3 hodiny kdekoľvek a v akomkoľvek počasí.

Flexibilita

Vďaka systému ohybných drážok Flex-H poskytuje mimoriadnu pružnosť.

TECHNICKÝ POPIS

Nový model obuvi NW 580 pre vaše nové dobrodružstvá

Severská chôdza je jedinečný šport, preto Elodie, Séverine a David vyvinuli nový model nepremokavej obuvi NW 580: ktorá je štýlovejšia, pružnejšia (ohybnosť), priľnavejšia... a to všetko na základe pripomienok našich zákazníkov, ktorí sa venujú severskej chôdzi. Ponechali sme návleky, ktoré bránia vniknutiu kamienkov, ako aj vrecko na uloženie voľných koncov šnúrok. Uľahčite si obúvanie jazýčkom na päte!

Čo je severská chôdza (nordic walking)?

Nordic walking sa praktizuje so špeciálnymi palicami na všetkých typoch terénov s malým prevýšením, aby sa posilnilo celé telo.

Aké sú prínosy severskej chôdze?

Počas chôdze nordic walking sa celá plocha chodidla dotýka zeme, pohyb začína od päty a končí odrazom od špičky, pri ktorom dochádza k výraznému ohybu chodidla. Táto obuv vám zaistí optimálnu pružnosť, ako aj lepšie tlmenie v päte a pod priehlavkom (najnamáhanejšie odrazové časti pri chôdzi).

Čo znamená koncepcia Flex-H?

Koncepcia Flex-H predstavuje systém s 3 ohybnými drážkami umiestnenými v tvare H v prednej časti chodidla.

Štúdie realizované športovým laboratóriom Decathlon preukázali, že pri športovej chôdzi počas odrazovej fázy je kĺbové spojenie medzi predpriehlavkovou kosťou a článkom prsta miestom ohybu a zároveň bodom pre odraz chodidla.

Naše vývojové tímy preto umiestnili tieto ohybné drážky okolo tohto kĺbu, aby tak uľahčili ohyb chodidla s ohľadom na pohodlie.

Akú obuv si vybrať do dažďa?

Veľmi vzdušný sieťovinový materiál nie je vhodný na používanie v daždi. Odporúčame vám, aby ste si vybrali model NW 580. Jeho konštrukcia a povrchová úprava vám zaistia potrebnú nepremokavosť.

Pre pohodlie vášho chodidla

Vyberte si správnu veľkosť obuvi. Na chôdzu sa neodporúča vziať si obuv s väčším číslom.

Vyberte si obuv, ktorej tvar je prispôsobený tvaru vášho chodidla. Prispôsobte/utiahnite šnúrky, aby ste mali chodidlo spevnené a počas chôdze si ich pokojne ešte raz zašnurujte. Na prvú vychádzku v novej obuvi si neobúvajte nové ponožky. Dajte si ponožky, ktoré sú vyššie než vnútorná topánka.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 20.0% Polyuretán, 80.0% Polyester; Podošva:: 20.0% Syntetický kaučuk, 80.0% Etylénvinylacetát; Podšívka:: 90.0% Polyuretán, 10.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Výrobca Newfeel odporúča skladovať obuv na nordic walking na suchom, tmavom a dobre vetranom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Testy výrobkov pri používaní: Reprezentatívna vzorka osôb testuje všetky produkty Newfeel pri športovej chôdzi v podmienkach rovnakých ako pri bežnom používaní – množstvo tréningov, ich trvanie, rýchlosť, meteorologické podmienky a pod. Testy výrobkov v laboratóriu: vlastnosti a výhody všetkých produktov Newfeel sú testované v laboratóriu. Tieto testy nám umožňujú produkty overiť pred ich uvedením na trh.

Záruka

2 Roky/ov

Videá