Filtre 0
Filtre 0
DREAMSCAPE Kód 8641010 4267828

Dámske snowboardové nohavice SNB 100 čierne

65,00 €
45,00 €
-30%
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
  • BORDOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši nadšenci vytvorili tieto dámske snowboardové nohavice na príležitostné snowboardovanie. Technológia Warmseat a odnímateľné vypchávky na kolenách zvyšujú pohodlie.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Strih regular, lepšia voľnosť pohybu aj s ochrannými šortkami.

Odolnosť

Výstužný prvok chrániča hrán.

Možnosť nastavenia

Nastaviteľný pás a odnímateľné penové vypchávky na kolenách.

Odolnosť

Materiál odolný proti oderu, roztrhnutiu a ťahu.

Hrejivosť

90 % recyklovaná vata 60 g/m2 a technológia Warmseat.

Nepremokavosť

Nepremokavá povrchová úprava 10 000 mm vodného stĺpca. Vodotesné hlavné švy

Priedušnosť

Priedušný materiál uľahčuje odvádzanie potu: 10 000 g/m²/24 h.

Pohodlie

Odnímateľné penové vypchávky zvyšujú pohodlie pri kľačaní v snehu.

TECHNICKÝ POPIS

Pomôcka pre výber správnej veľkosti

Modelka na fotografii má oblečenú veľkosť M a meria 176 cm.

Jej miery sú:

Obvod pása: 70 cm. Obvod panvy: 100,5 cm. Výška rozkroku: 86 cm.

Ako sa uistím o pevnosti a trvácnosti svojich lyžiarskych nohavíc Decathlon?

Na naše snowboardové nohavice poskytujeme záruku 5 rokov. Pre viac informácií o postupe pri reklamácii nás kontaktujte na decathlon.sk.Venujeme veľkú pozornosť výberu materiálov, z ktorých sa skladajú naše lyžiarske a snowboardové nohavice. Chceme zaistiť, aby boli čo najodolnejšie.

Naše aktivity pre výrobu šetrnejšiu k planéte

Poznáme vplyv nášho športu na životné prostredie a snažíme sa na maximum znížiť vplyv našich výrobkov, aby sme životné prostredie chránili. Nohavice majú tieto vlastnosti:Vata recyklovaná na 90 %. Hlavný materiál bez fluóru. Vlákno podšívky farbené pred spriadaním (farbenie Dope Dyed).

Čo je to farbenie Dope Dyed?

Farbenie textilu si vyžaduje veľa vody, chemických látok a energie. A napriek tomu radi nosíme farebné veci. Preto, aby sme znížili tento vplyv, používame techniku „Dope Dyed“, pri ktorej sa pigmenty farieb pridávajú vo forme prášku už pri výrobe vlákna (a nie namáčaním vo farbiacich kúpeľoch, ako sa to robí obvykle). A to nám umožňuje znížiť spotrebu vody a tvorbu odpadovej vody spojenú s farbením našich materiálov.

Čo nám ešte nejde celkom dobre pri znižovaní nášho vplyvu na životné prostredie

Napriek nášmu úsiliu nie je vždy ľahké znížiť náš vplyv tak, ako by sme chceli. Pri tomto výrobku sa snažíme:Zmeniť hlavný materiál na recyklovaný materiál. Používať farbenie Dope Dyed pri všetkých materiáloch.

Vymyslieť, ako vytvoriť nepremokavosť výrobku prostredníctvom riešenia s nižším vplyvom na životné prostredie. Dosiahnuť, aby bol záter separovateľný (alebo rovnakého chemického zloženia), aby sa uľahčila recyklácia výrobku.

Môžem porovnať vplyv môjho snowboardového odevu na životné prostredie?

Vplyv lyžiarskych nohavíc na životné prostredie sa počíta z celej doby ich životnosti pomocou rôznych ukazovateľov. Lyžiarske odevy dostávajú známku na stupnici ABCDE. Tá ukazuje, ktoré z nich majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia v porovnaní s inými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.Všetky naše stratégie trvalo udržateľného rozvoja nájdete na https://sustainability.decathlon.com/

Mám istotu, že ma nohavice budú chrániť v nečase?

Tieto dámske snowboardové nohavice boli vyrobené s použitím nepremokavého materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby mohli lepšie odolávať nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Strávili sme niekoľko dní snowboardovaním a dlhodobým testovaním za každých podmienok, aby sme overili vodotesnosť výrobku.

Na čo slúži vodoodpudivosť nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Záter sa musí počas životnosti produktu pravidelne obnovovať, po každých 2 až 3 praniach, pomocou produktov ponúkaných v našich predajniach. Všetky naše snowboardové nepremokavé nohavice sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Voda často preniká cez švy. Majú moje nohavice vodotesné švy?

Okrem nepremokavého materiálu zvyšujeme nepriepustnosť nohavíc vodotesnými švami. Ide o nepremokavé, teplom lepené pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Na tomto lyžiarskom odeve sú vodotesné švy v častiach, ktoré sú najviac vystavené snehu (zadok, boky).

Ako ma moje lyžiarske nohavice udržiavajú v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, ktorý vás udrží v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické alebo silikónové vaty s rozličnými vlastnosťami (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť). Snowboardové nohavice 100 sú tiež vybavené technológiou Warm Seat, ktorá o 54 % zvyšuje ochranu pred chladom na zadnej časti tela pri sedení v snehu.

Nohavice so záterom: aké sú výhody záteru?

Priedušný záter zabezpečuje nepremokavosť vďaka ochrannému filmu, ktorý bráni prenikaniu vody do látky. Priedušný záter vytvára nepremokavú bariéru, ktorá prepúšťa vodnú paru vylúčenú z tela počas snowboardovania.

Ako prať moje nohavice?

Na udržanie funkčných vlastností a životnosti nohavíc odporúčame:

Perte v práčke pri 30 °C na programe pre syntetiku.

Výrobok obráťte naruby.

Pridajte málo pracieho prostriedku. Nepoužívajte aviváž.

Odporúčame žmýkať ručne.

Sušte na ramienku na teplom a vetranom mieste.

Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore.

Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste si udržali nohy v teple a suchu, oblečte si dve vrstvy:

1 lyžiarske spodné oblečenie na odvádzanie potu.

1 hrejivé lyžiarske nohavice na ochranu pred nečasom.

Ako zabrániť prenikaniu snehu do nohavíc?

Naše nohavice majú návleky s gumičkou na spodku nohavice, ktoré zakryjú obuv. Pri páde alebo kontakte s čerstvým snehom bráni nepriepustnosť návlekov prenikaniu snehu.

Prečo sa hodnota nepremokavosti na internete a hodnota vytlačená na nohaviciach líšia?

Pri výrobe týchto nohavíc bol použitý funkčný záter, ktorý garantuje pri zakúpení nepremokavosť 10 000 mm. Po každom praní akýkoľvek záter postupne stráca svoju účinnosť, preto naše produkty testujeme, aby sme vám mohli zaručiť optimálnu nepremokavosť aj po 5 praniach. Na nohaviciach je uvedená hodnota „po 5 praniach“, aby táto informácia bola pravdivá aj po niekoľkých rokoch, keď budete produkt ďalej predávať.

Zloženie

Zloženie

Výplň: 100.0% Polyester; Hlavná tkanina: 100.0% Polyamid; Hlavná podšívka: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán; Pena: 100.0% Etylénvinylacetát

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte podľa možností na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Dreamscape od spoločnosti Decathlon na snowboardovanie sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. v snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.

Záruka

5 Roky/ov

Schválené

Nadšenci snowboardovania a lyžovania.