Filtre 0
Filtre 0
DREAMSCAPE Kód 8589604 4051493

Dámska bunda SNB 100 na snowboard ružová

70,00 €
Farba: RUŽOVÁ
  • RUŽOVÁ
  • BIELA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Snowboardoví nadšenci vytvorili túto bundu na objavovanie snowboardingu. Vďaka jej strihu ju môžete nosiť s chráničom chrbta.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Strih regular, lepšia voľnosť pohybu aj s chráničom chrbta.

Možnosť nastavenia

Nastaviteľné manžety a kapucňa.

Odolnosť

Materiál odolný proti oderu, roztrhnutiu a ťahu.

Hrejivosť

90 % recyklovaná vata: hruď 80 g/m2, rukávy a kapucňa 60 g/m2.

Nepremokavosť

Záter 10 000 mm. Vodotesné hlavné švy.

Vrecká

Štyri vrecká: 2 na ruky, 1 náprsné, 1 vnútorné vrecko. Všitý držiak na skipas.

Priedušnosť

Priedušný materiál uľahčuje odvádzanie potu. (RET = 9,4).

TECHNICKÝ POPIS

Pomôcka pre výber správnej veľkosti

Ružová bunda:

Modelka na fotografii má oblečenú veľkosť M a meria 176 cm.

Jej miery sú:

Obvod hrudníka: 88,5 cm. Obvod pása: 70 cm. Dĺžka ramena: 57 cm.

Ako si mám byť istý pevnosťou a trvácnosťou bundy?

Na naše snowboardové bundy sa vzťahuje 5-ročná záruka.

Osobitnú pozornosť sme venovali výberu prvkov a spojov, ktoré tvoria naše lyžiarske a snowboardové bundy s cieľom zaistiť čo najlepšiu odolnosť.

Ecodesign

Poznáme vplyv nášho športu na životné prostredie a snažíme sa na maximum znížiť vplyv našich výrobkov, aby sme životné prostredie chránili. Bunda má tieto vlastnosti:Vata recyklovaná na 90 %. Hlavný materiál bez fluóru. Vlákno podšívky farbené pred spriadaním (farbenie Dope Dyed).

Čo je to farbenie Dope Dyed?

Farbenie textilu si vyžaduje veľa vody, chemických látok a energie. A napriek tomu radi nosíme farebné veci. Preto, aby sme znížili tento vplyv, používame techniku „Dope Dyed“, pri ktorej sa pigmenty farieb pridávajú vo forme prášku už pri výrobe vlákna (a nie namáčaním vo farbiacich kúpeľoch, ako sa to robí obvykle). A to nám umožňuje znížiť spotrebu vody a tvorbu odpadovej vody spojenú s farbením našich materiálov.

Čo nám ešte nejde celkom dobre pri znižovaní nášho vplyvu na životné prostredie

Napriek nášmu úsiliu nie je vždy ľahké znížiť náš vplyv tak, ako by sme chceli. Pri tomto výrobku sa snažíme:Zmeniť hlavný materiál na recyklovaný materiál. Používať farbenie Dope Dyed pri všetkých materiáloch. Vymyslieť, ako vytvoriť nepremokavosť výrobku so záterom z recyklovaného PU. Dosiahnuť, aby bol záter separovateľný (alebo rovnakého chemického zloženia), aby sa uľahčila recyklácia výrobku.

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.Všetky naše stratégie trvalo udržateľného rozvoja nájdete na https://sustainability.decathlon.com/

Môžem si byť istý, že ma bunda ochráni za každých podmienok?

Bunda bola vyvinutá a šitá z dielov, ktoré bránia prieniku vody a vetra, aby vás chránila proti nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor). Nepremokavosť bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať reálne podmienky, akým môže byť snowboardista vystavený. Na záver sme strávili niekoľko dní snowboardovaním za každých podmienok, aby sme skutočne overili nepremokavosť výrobku.

Má moja bunda vodotesné švy?

Okrem nepremokavosti sme posilnili nepriepustnosť bundy nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé, teplom lepené pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Na tomto výrobku sú vodotesné švy v častiach, ktoré sú najviac vystavené snehu (kapucňa, plecia).

Na čo slúži vodoodpudivosť bundy?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Záter sa musí počas životnosti produktu pravidelne obnovovať, po každých 2 až 3 praniach, pomocou produktov ponúkaných v našich predajniach. Všetky naše nepremokavé snowboardové bundy sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Aké sú výhody záteru?

Priedušný záter zabezpečuje nepremokavosť vďaka ochrannému filmu, ktorý bráni prenikaniu vody do látky. Priedušný záter vytvára nepremokavú bariéru, ktorá prepúšťa vodnú paru vylúčenú z tela počas snowboardovania.

Ako ma moja bunda uchová v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, ktorý vás udrží v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické alebo silikónové vaty s rozličnými vlastnosťami (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť).

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby telo zostalo v teple a suchu, dodržiavajte pravidlo 3 funkčných vrstiev.

1. vrstva (tzv. druhá koža) vás udrží v suchu.

2. vrstva (alebo izolačná vrstva) udržiava teplo.

3. vrstva (alebo ochranná vrstva) chráni pred nepriaznivým počasím.

Ako prať bundu?

Na udržanie funkčnosti a životnosti bundy odporúčame:

Perte v práčke pri 30 °C na programe pre syntetiku.

Výrobok obráťte naruby.

Pridajte málo pracieho prostriedku. Nepoužívajte aviváž.

Odporúčame žmýkať ručne.

Sušte na ramienku na teplom a vetranom mieste.

Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore.

Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Prečo sa hodnota nepremokavosti na internete a hodnota vytlačená na bunde líšia?

Pri výrobe tejto bundy bol použitý funkčný záter, ktorý garantuje pri zakúpení nepremokavosť 10 000 mm. Po každom praní akýkoľvek záter postupne stráca svoju účinnosť, preto naše produkty testujeme, aby sme vám mohli zaručiť optimálnu nepremokavosť aj po 5 praniach. Na bunde je vytlačená táto hodnota po 5 praniach, aby bola informácia pravdivá aj po niekoľkých rokoch.

Zloženie

Zloženie

Výplň: 100.0% Polyester; Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Hlavná podšívka: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte podľa možností na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Dreamscape na snowboardovanie sa testujú v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. pri snežení, v zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.

Záruka

5 Roky/ov

Schválené

Ste nadšencami lyžovania a snowboardovania? Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com!

Videá