Filtre 0
Filtre 0
DOMYOS Kód 8520232 2616337

Dámske tričko s dlhým rukávom 100 čierne

9,00 €
6,00 €
-33%
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
  • ŠEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Toto tričko s okrúhlym výstrihom zo 100 % bavlny s gramážou 150 g/m² a dlhými rukávmi je nevyhnutnou súčasťou vášho šatníka. Kvalitný základný kúsok, ktorý vám vydrží veľmi dlho!

VÝHODY

Hebkosť

100 % bavlna zaisťuje poddajnosť a pohodlie.

Hrejivosť

Materiál poskytuje miernu hrejivosť.

Pružnosť

Spôsob tkanina prepožičiava materiálu voľnosť pohybu.

TECHNICKÝ POPIS

Tričko pôvodne na fitness, ktoré využijete každý deň!

Ráno posilňovanie, meeting v práci, aktívna chôdza poobede, cesta do potravín po práci, kvalitný čas s rodinou a/alebo priateľmi. A čo keby ste to všetko absolvovali v jednom a tom istom, pohodlnom a štýlovom outfite?

Tým sa vyznačuje náš rad oblečenia, chceme odstrániť hranice medzi vašimi aktivitami a umožniť vám absolvovať ich v rovnakom úbore.

Netreba byť módnym špecialistom, aby ste si vytvorili skvelý outfit. Naše tričko vám uľahčí prácu. Vďaka dlhým rukávom je ideálne na letné večery, jesenné dni a zimné rána pod hrubou vestou. Okrúhly výstrih zdôrazní váš krk a rovný strih vám poskytne pohodlie. Bavlna uľahčuje odvetrávanie a odvod potu.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 95.0% Bavlna, 5.0% Elastan

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie


TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tričko sme vystavili náročným testom, obzvlášť pri praní a sušení, aby sme vám zaručili dobré držanie tvaru a farieb. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium, aby sme mali istotu, že naše nároky na kvalitu sú splnené.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené