DECATHLON Kód 8518586 2610742

Izotonický nápoj v prášku ISO+ citrónový 2 kg

31,00 €
Jednotková cena 15.5/Kg
Príchuť: Citrón
  • Izotonický nápoj v prášku ISO+ citrónový 2 kg
  • Izotonický nápoj v prášku ISO+ pomaranč 2 kg
  • Izotonický nápoj v prášku ISO+ jahoda-čerešňa 2 kg
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul tento izotonický prášok ISO+, ktorý je zdrojom dlhodobej energie. Rozpustite vo fľaši počas námahy trvajúcej viac ako 3 hod.

VÝHODY

Energetická hodnota

Zaisťuje prísun 131 kcal na dávku 38 g.

Jednoduché použitie

Nápoje si ľahko pripravíte pomocou dávkovača, ktorý je súčasťou balenia.

Príchuť

Mierne sladký, aromatizovaný nápoj.

Zdroj vitamínov a minerálov

Minerály, ako napríklad sodík, kompenzujú straty počas potenia.

Antioxidačné vlastnosti

Vitamín C a selén pomáhajú bojovať proti oxidačnému stresu (kŕče).

Podpora hydratácie

Vďaka obsahu sacharidov a elektrolytov sa organizmus rýchlo rehydratuje.

Zníženie únavy

Vitamíny B3, B6 a C pomáhajú účinne bojovať proti únave.

TECHNICKÝ POPIS

Pre ktorých športovcov je určený?

Nápoj v prášku ISO+ je určený pre všetkých športovcov a športovkyne (triatlon, maratón, trail atď.), ktorých tréningy trvajú viac ako 3 hodiny. 1 dávku izotonického prášku ISO+, t. j. 38 g, rozpustite v 500 ml vody. Odporúčame vám vypiť 1 fľašu nápoja počas 1 hodiny námahy, ale ide iba o všeobecné odporúčanie. Každý vie, ako sa potí, a tomu je potrebné prispôsobiť prísun tekutín.

Výrobok vytvorený pre vytrvalostnú aktivitu

Izotonický prášok obsahuje rovnaké množstvo sacharidov, sodíka a vody, ako je obsiahnuté vo vašej krvi. Vďaka tomu ho váš organizmus lepšie absorbuje, a tým sa zlepšuje hydratácia. V nápoji ISO+ sa takisto nachádzajú:

- vitamíny B3 a B6, ktoré prispievajú k boju proti svalovej únave,

- vitamín C a selén, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom,

- minerály na kompenzáciu strát počas potenia.

Informácie o dávkovaní

Ak množstvo sacharidov, sodíka a vody obsiahnuté v nápoji je vyššie ako množstvo obsiahnuté v krvi, nápoj už nie je izotonický, ale hypertonický a nepodporuje hydratáciu tak ako izotonický nápoj. V opačnom prípade (ak je prášok ISO+ príliš rozriedený) je hypotonický a podporuje hydratáciu na úkor absorpcie výživných látok.

Zameranie na novú receptúru

Naša nová receptúra obsahuje menej ako 50 %cukrov spomedzi sacharidov. Takisto sme pridali 1 g BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) na dávku 38 g ISO+ s pomerom L-leucínu, L-valínu a L-izoleucínu v pomere 2:1:1.

ISO a ISO+, aký je medzi nimi rozdiel?

• Nápoj ISO je vhodný pri námahe od 1 do 3 hodín. Odporúčame rozpustiť 38 g prášku v 500 ml vody.

• Nápoj ISO+ je vhodný pri námahe trvajúcej 3 hodiny alebo viac. Odporúčame vám, aby ste počas každej hodiny námahy prijali 60 g sacharidov, t. j. rozpustite 38 g prášku ISO+ vo fľaši s 500 ml vody a skonzumujte 1 gél alebo 1 tyčinku.

Cesta za športovou výživou budúcnosti - Prirodzenejšie a oveľa chutnejšie!

Aube, odborníčka na zloženie:

„Pri výbere ingrediencií sa ani zďaleka neriadime iba regulačnými požiadavkami. Vychádzame zo štúdií poukazujúcich na prídavné látky, ktoré sú kontroverzné z etického, environmentálneho a zdravotného hľadiska. Proces sa postupne snažíme zjednodušiť. V ideálnom prípade by sme chceli vyvíjať lokálne produkty, ktoré by boli čo najprírodnejšie. Chuť je jednoduchšia, ale to je len otázkou zvyku.

Zloženie

Zloženie

Izotonický nápoj v prášku s obsahom vetvených aminokyselín. Aromatizovaný. Bohatý na vitamíny B1, B3, B6. Zdroj vitamínu C, horčíka, draslíka a selénu. Citrónová príchuť.; Zloženie: maltodextrín (44 %), sacharóza (29 %), fruktóza (12 %), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrát sodný, BCAA (2,6 %) : L-leucín, L-valín, L-izoleucín, prírodná citrónová aróma s inými prírodnými arómami, chlorid draselný, chlorid sodný, citrát horečnatý, vitamíny: tiamín mononitrát (B1), niacinamid (B3), hydrochlorid pyridoxínu (B6), koncentrovaná šťava z aceroly, seleničitan sodný. Môže obsahovať prípadné stopy: LEPOK, KÔROVCE, VAJCIA, RYBY, SÓJA, MLIEKO, ZELER, SIRIČITANY, ORECHY, MÄKKÝŠE, LUPINA (VLČÍ BÔB).

Nutričné informácie

Nutričné informácie

Výživové hodnoty: 100 g | 38 g (1 dávka). Energia: 1460 kJ - 344 kcal | 555 kJ - 131 kcal.
Tuky: 0 g | 0 g. Z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g | 0 g. Sacharidy: 86 g | 33 g. Z toho cukry: 44 g | 17 g. Bielkoviny: 2,6 g | 1,0 g. Soľ: 2,6 g | 1,0 g. Draslík: 790 mg (39 %)* | 300 mg (15 %)*. Horčík: 149 mg (39 %)* | 56,5 mg (15 %)*. Selén: 41,0 µg (75 %)* | 16,0 µg (28 %)*. Vitamín C: 32,0 mg (39 %)* | 12 mg (15 %)*. Vitamín B1: 0,87 mg (79 %)* | 0,33 mg (30 %)*. Vitamín B3: 13 mg (79 %)* | 4,8 mg (30 %)*. Vitamín B6: 1,1 mg (79 %)* | 0,42 mg (30 %)*
*% odporúčanej dennej dávky.

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Skladujte na chladnom a suchom mieste. <br /> Bez konzervačných látok. Rozriedený nápoj vypite do 24 hodín.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Rad izotonických nápojov v prášku ISO+ sme vyvíjali 18 mesiacov v našom vývojovom laboratóriu Aptonia. 60 účastníkov testovania mohlo počas aktivity skúšať rôzne príchute.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Nápoj v prášku ISO+ Aptonia schválila dietologička, ako aj 60 účastníkov testu. A vy takisto, nie?

Videá