DOMYOS Kód 8517437 2606238

PROTEÍNOVÁ TYČINKA BASIC ČOKOLÁDOVÁ

2,30 €
1,80 €
-21%
Jednotková cena 30/Kg
  • PROTEÍNOVÁ TYČINKA BASIC ČOKOLÁDOVÁ
  • PROTEÍNOVÁ TYČINKA BASIC ČOKOLÁDOVÁ
Príchuť: Čokoláda
  • PROTEÍNOVÁ TYČINKA BASIC ČOKOLÁDOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul túto proteínovú tyčinku bohatú na proteíny, ktorá je vhodná po tréningu alebo kedykoľvek cez deň.

VÝHODY

Udržovanie a naberanie svalovej hmoty

19 g proteínov v jednej tyčinke.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo mám jesť proteínové tyčinky?

Zabudnite na klasické pochutiny, ktoré obsahujú veľa tuku a nemajú skoro žiadne bielkoviny!

Športovec, ktorý chce dosiahnuť svoj cieľ, musí byť dôsledný vo svojom stravovaní a životnom štýle. Proteínové tyčinky prinášajú 19 g bielkovín (bielkoviny sa podieľajú na udržiavaní a rozvoji svalovej hmoty).

Tyčinky sú tiež vynikajúcim zdrojom energie, pretože obsahujú 26,4 g uhľohydrátov.

Kedy si mám dávať proteínové tyčinky?

Tyčinku si môžete dať pred tréningom alebo po ňom, a nahradiť tak energický nápoj používaný po tréningu. Hoci má šejker so srvátkovým nápojom výhodu, že sa rýchlejšie vstrebáva, aj tieto tyčinky bohaté na bielkoviny vám umožnia udržiavať a ďalej tvarovať svaly. Môžete si vziať tyčinku na občerstvenie kedykoľvek, a tak zabrániť prejedeniu z príliš tučného jedla, ktoré má málo bielkovín. Vaše telo vám určite poďakuje!

Môžem jesť tieto tyčinky, keď chudnem alebo mám obdobie nižšieho kalorického príjmu?

Táto tyčinka nenahrádza pestrú stravu. Nemôže byť plnohodnotnou náhradou stravy. Každý deň, keď si dáte tyčinku, si urobíte radosť, a pritom dodržíte svoju diétu a podporíte svalový rozvoj. Nezabúdajte však, že ak máte obdobie chudnutia alebo nižšieho kalorického príjmu a počítate si kalórie, naše tyčinky obsahujú značné množstvo sacharidov.

Pokyny pre použitie

Popri fyzickej aktivite je dôležité dodržiavať pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade dlhodobej spotreby (viac ako 2 mesiace) sa obráťte na svojho lekára alebo dietetika. Kontraindikáciou pri tomto výrobku je preťaženosť ľadvín a pečene, je nevhodný pre tehotné ženy a deti do 14 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte odporúčanú dennú dávku. Pite pravidelne.

Zloženie

Zloženie

Prísady:; Fruktózový sirup, glukózový sirup, poleva z mliečnej čokolády (17 %) (cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, sójový lecitín: emulgátor, vanilkový extrakt), hydrolyzát kolagénu, mliečny proteín, srvátkový koncentrát, izolát sójového proteínu, glycerol: zvlhčovadlo, palmový olej, nízkotučný kakaový prášok, aróma. Ingredience mliečnej čokoládovej polevy, hydrolyzovaný kolagén, mliečne proteíny, izolát sójových proteínov a nízkotučný kakaový prášok nepochádzajú z Nemecka. Vyrobené v Nemecku.

Nutričné informácie

Nutričné informácie

Výživové hodnoty: 100 g/60 g (1 tyčinka). Energia v kJ: 1 624/974; kcal: 385/231; tuky (g): 9,9/5,9, z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 5,8/3,5; uhľohydráty (g): 44,0/26,4, z toho cukry (g): 28,0/16,8; bielkoviny (g): 32,0/19,2; soľ (g): 0,34/0,20.

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom mieste pri teplote 15 až 22 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov