DOMYOS Kód 8644881 4295054

Dámske nohavice 520 na cvičenie béžové

19,00 €
Farba: BÉŽOVÁ
  • BÉŽOVÁ
  • ŠEDÁ
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Čo je lepšie ako spojiť pohodlie a štýl pri všetkých príležitostiach.Tieto slim džogingové nohavice s gramážou 280 g/m² sú vďaka rebrovaným manžetám veľmi ženské.

VÝHODY

Hebkosť

Prirodzene pohodlné a hebké nohavice vďaka bavlneným vláknam.

Hrejivosť

Mierna hrejivosť vďaka vnútornému froté efektu.

Pružnosť

Spôsob tkanina prepožičiava materiálu voľnosť pohybu.

TECHNICKÝ POPIS

Pekné a pohodlné nohavice, ktoré nezostanú odložené v skrini

Naším cieľom je ponúknuť vám oblečenie určené pre fitness, ktoré môžete konečne nosiť všade.

Tieto priliehavé nohavice, premyslené do najmenších detailov, vás budú sprevádzať pri každodenných činnostiach. Deň začínate cvičením, pokračujete stretnutím s klientom a končíte posedením s priateľmi bez nutnosti prezliekania, pretože tieto nohavice sa hodia ku všetkému.

Priliehavé džogingové nohavice so šikovnými detailmi

Spodok týchto nohavíc, stiahnutý širokou gumou (rebrovanou), aby priliehal k členkom, je vybavený zipsom, ktorý umožňuje pohodlné rozopínanie aj zapínanie. Vďaka tomu sa ľahko obliekajú.

Tieto džogingové nohavice sú tiež vybavené dvoma bočnými vreckami na zips, aby ste nestratili svoje veci, a vreckom na zadnej strane.


Čo znamená gramáž na mojich džogingových nohaviciach?

Údaj v gramoch na meter štvorcový, ktorý je uvedený v popise džogingových nohavíc, umožňuje určiť jeho hrúbku. Má to vplyv hlavne na splývavosť a pocitovosť: čím sú nohavice ťažšie, tým sú splývavejšie a hebkejšie. Na druhej strane, vysoká gramáž nemusí zaručiť väčšiu hrejivosť. Česané úplety sú ľahšie v gramoch na meter štvorcový, ale sú teplejšie, pretože zachytávajú vzduch, čím poskytujú viac tepla.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 57.0% Bavlna, 5.0% Elastan, 38.0% Polyester; Všitý diel: 58.0% Bavlna, 4.0% Elastan, 38.0% Polyester; Vrecko: 100.0% Bavlna

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Úhľadne poskladané vo vašom šatníku: to sú tie najlepšie podmienky pre váš odev, kým si ho neoblečiete.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Výrobok bol testovaný pri praní a sušení, aby sa overila stálosť jeho tvaru a farieb. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené