Filtre 0
Filtre 0
NABAIJI Kód 8669985 4403936

Dámske plavky Jana vrchný diel bledomodré

14,00 €
7,00 €
-50%
Farba: ČIERNA / ORANŽOVÁ
  • ČIERNA / ORANŽOVÁ
  • MODRÁ / ZELENÁ
  • ČIERNA / ORANŽOVÁ
  • RUŽOVÁ / ORANŽOVÁ
  • TYRKYSOVÁ / FIALOVÁ
  • ČIERNA
  • MODRÁ
  • BIELA / RUŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril tento horný diel plaviek pre skúsené plavkyne, ktoré hľadajú spevnenie a ženský športový vzhľad. Vďaka šnúrke si plavky prispôsobíte a obmedzíte tak prenikanie vody pri každom plaveckom štýle a každej intenzite.

VÝHODY

Odolnosť proti chlóru

Materiál odolný voči chlóru Viac ako 200 hodín používania.

Držanie na tele

Dobre držia vďaka elastickým ramienkam a nastaviteľnej šnúrke.

TECHNICKÝ POPIS

Veľkosť

Plavkyňa na obrázku meria 173 cm, má na sebe veľkosť spodného dielu 38 a veľkosť vrchného dielu 40. Odmerajte si obvod hrudníka, bokov a pásu a poraďte sa s našim sprievodcom pre výber veľkosti.

Tvar chrbta

Chrbát v tvare X. Plavky musia byť predovšetkým pohodlné, aby vám umožnili voľnosť pohybu, nesmú vám brániť pri plávaní, tlačiť alebo odierať. To je dôvod, prečo musíte venovať veľkú pozornosť výberu plaviek. Pri modeloch plaviek s chrbtom v tvare X prekrížené ramienka zaisťujú voľnosť pohybu. Keďže ramienka nie sú navzájom spojené, prispôsobia sa každému typu postavy.

Materiál

Naši návrhári vyvinuli materiál na báze polyesteru a elastanové vlákna nahradili vláknami PBT. Tento materiál poskytuje požadovanú pružnosť, je zárukou pohodlia a má vynikajúcu odolnosť proti agresívnemu pôsobeniu chlóru. Výhodou vlákna PBT je okrem iného to, že rýchlo schne. Ďalšie výhody: farby, dokonca aj jasné odtiene, vydržia dlhšie.

Technológia Aquaresist

Výrobky, ktoré nesú označenie Aquaresist, zaručujú odolnosť voči chlóru počas celej svojej životnosti. To je dôvod, prečo odporúčame tieto výrobky na pravidelné alebo intenzívne plávanie v bazéne.

Vaše aktivity

Skúsená plavkyňa väčšinou trénuje v klube na určenom priestore pod vedením trénera a vykonáva tréningy v dĺžke od 2,5 do 5 km s cieľom zlepšiť si fyzickú kondíciu a výkon. Venuje sa všetkým 4 plaveckým štýlom, ovláda štart z mostíka, otočky a odrazy. V rámci klubu sa môže zúčastňovať na súťažiach.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 22.0% Elastolefín, 78.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 40 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Na výrobkoch, ktoré nesú označenie Aquaresist, boli vykonané testy pod opakovaným cyklickým tlakom v nádrži s chlórovanou vodou počas 240 hodín. V priebehu celého testu nedošlo k žiadnemu zhoršeniu pružnosti materiálu. Na rozdiel od iných výrobkov z klasického materiálu, tieto plavky nezaznamenali žiadne poškodenie.

Záruka

2 Roky/ov