DOMYOS Kód 8516302 2600635

DETSKÉ ŠORTKY NA CVIČENIE NÁMORNÍCKE MODRÉ

5,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Základné šortky, v ktorých sa môžu deti voľne hýbať.

VÝHODY

Pružnosť

Poddajné šortky 100 poskytnú vášmu dieťaťu výbornú voľnosť pohybu.

Držanie na tele

Elastický pás poskytuje dobré držanie a umožňuje jednoduché obliekanie.

Pomáha rozvíjať samostatnosť

Elastický pás a tkanina uľahčujú obliekanie.

TECHNICKÝ POPIS

Základ šatníka

Malý športovec sa potrebuje pri cvičení cítiť pohodlne, aby mohol napredovať. Výborne mu poslúži tričko, mikina, ktorú si ľahko vyzlečie a šortky alebo nohavice. Šortky 100 sú vyrobené z bavlny a pomôžu vášmu dieťaťu rozvíjať jeho psychomotorické schopnosti.

Pružnosť

Vaše dieťa sa pri cvičení nešetrí, preto potrebuje oblečenie, v ktorom sa bude cítiť pohodlne pri každom pohybe. Aby sa mohlo hýbať, zabávať a rozvíjať, nesmie mu pri pohybe nič prekážať. Šortky 100 sú pružné a poskytnú dieťaťu skutočnú voľnosť pohybu. Môže tak objavovať svoje pohybové schopnosti v pohodlí a bez obmedzení.

Jemnosť

Šortky 100 obsahujú 100 % bavlny a poskytnú dieťaťu hebkosť a pohodlie. V oblečení, ktoré bude kopírovať jeho pohyby je pripravené dať sa do cvičenia. Šortky 100 sú základným kúskom na začiatky s cvičením pre najmenších.

Ako obliecť dieťa na cvičenie?

Aby sa dieťa cítilo pri cvičení pohodlne, môže sa spoľahnúť na výrobky Domyos. Našim cieľom je, aby dieťa pri cvičení nič neobmedzovalo a aby si nemuselo neustále upravovať oblečenie. Šortky 100 sú nenahraditeľným kúskom na cvičenie. Doplňte ich párom tenisiek a máte doma štýlového športovca.

Poznáte cvičenie pre najmenších?

Je to zábavná športová aktivita určená deťom od 1 do 6 rokov, ktorá pozostáva z prekonávania rozličných prekážok: tunelov, kladín, žineniek, trampolíny. Dieťa na nich môže liezť, skákať, učiť sa rovnováhe a zlepšovať si motoriku. Cvičeniu sa môže dieťa venovať v klube alebo doma, vonku, či vovnútri.

Výhody cvičenia pre najmenších

Venuje sa vaše dieťa cvičeniu pre najmenších? Je to zábavná aktivita, ktorá podporuje psychomotorický vývoj detí. Malý športovec sa pri objavovaní rozličných aktivít a nových pocitov učí rovnováhe, rozvíja si motoriku a koordináciu pohybov, oboznamuje sa so svojim telom a s tým, čo dokáže. Je to výborný spôsob, ako získať sebavedomie.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Bavlna

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento výrobok prešiel testami prania a sušenia, aby sa overila jeho farebná a tvarová stálosť. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.

Záruka

2 Roky/ov