Filtre 0
Filtre 0
FOUGANZA Kód 8514855 2459795

Jazdecká hrejivá obuv 500 Warm - perká so šnúrkami, čierna

55,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Vytvorili sme tieto hrejivé, pružné a odolné perká, aby ste sa mohli naplno venovať jazdeniu v chladnom počasí!

VÝHODY

Jednoduché použitie

Zadné zapínanie uľahčuje nazúvanie bez rozväzovania šnúrok.

Odolnosť

Syntetický, veľmi odolný materiál a podrážka s bočným šitím.

Protišmykové vlastnosti

Ryhovaná podrážka umožňuje dobré držanie nohy v strmeni!

Hrejivosť

Chodidlo podšité syntetickou kožušinou poskytuje maximálnu hrejivosť!

Pohodlie

Prepracovaný tvar s odlievanou podrážkou sa ideálne prispôsobí chodidlu!

TECHNICKÝ POPIS

Jednoduchá údržba

Vaše perká nesporne často zašpiníte, namočíte a niekedy im pripravíte ťažké chvíľky. Napriek tomu nebudete musieť strácať čas ich údržbou. Keďže sa skladajú zo syntetického materiálu, mikrovlákna so záterom, obuv si nevyžaduje čistiace prostriedky ani krém. Mierne prekefovanie a vlhká špongia budú dokonale stačiť!

Odnímateľná stielka sa prispôsobí všetkým typom vložiek a zjednodušuje sušenie.

Doplnok k minichapsom 500

Ľahšie, veľmi pohodlné a štýlové perká 500 Warm navyše vynikajúco dopĺňajú minichapsy 500, vytvorené z rovnakých materiálov. Perká a minichapsy vám vďaka novým vlastnostiam, ktoré vytvorili naši návrhári, umožňujú nosiť súpravu, ktorá vyzerá ako jednoliaty celok, ideálny na tréningy a súťaže!

Optimálne pohodlie

Máte pred očami obraz veľkej jazdeckej obuvi, ktorá je tvrdá a nie veľmi príjemná na nosenie? Rýchlo ho zmažte a radšej si obujte perká 500 Warm! Návrhári prepracovali tvar chodidla, aby sa v nich jazdec cítil pohodlne. Odlievaná a odnímateľná stielka ešte umocňuje tento pocit. Obuv tak poskytuje vynikajúce spevnenie bez stláčania chodidla a jazdec sa môže cítiť ako v papučiach.

Pružná obuv

Pretože jazdec je predovšetkým športovec, potrebuje istú voľnosť pohybu. A pri jazde na koni sa členkový kĺb mimoriadne namáha. Perká 500 Warm vám vďaka svojmu zloženiu z mikrovlákna poskytujú výhodu mimoriadnej pružnosti. Už nemáte výhovorku na to, že ste neprešľapli päty! Vonkajšia textúra a vnútorná podšívka, vyrobené z kvalitných syntetických materiálov, kopírujú pohyby jazdca.

Odolnosť pri používaní

Nebudeme si nič tajiť. Jazdci často svoju obuv nešetria. Pešo, na koni, v piesku, tráve, v mlákach vody alebo blata, obuv hrá všetkými farbami. Návrhári nízkej obuvi 500 zohľadnili tieto faktory. Syntetické zloženie obuvi a tiež lepenej a šitej podrážky poskytujú skutočnú odolnosť proti oderu a vlhkosti. Keďže majú na vonkajšej strane záter, prispôsobia sa všetkým podmienkam!

A navyše ľahkosť

Je nutné spomenúť, že nosenie ťažkej jazdeckej obuvi vôbec nezlepšuje výkony. A ani na strmeňoch sa necítite dokonale v rovnováhe. Náš tím nadšencov si preto lámal hlavu, aby obuv 500 Warm odľahčil. Vďaka ich práci na optimalizovanej gumenej podrážke je táto jazdecká obuv o niekoľko desiatok gramov ľahšia! Uznajte, je to príjemné...

Prepracovaný vzhľad

Máte radšej gumičky? Šnúrky? Obuv 500 Warm je v predaji v dvoch verziách. Naši dizajnéri jej dali štýlový vzhľad, ktorý je prepracovaný a optimálne sa prispôsobí chodidlu jazdca. Nepomýľte sa. Nie je kožená, ale syntetický materiál jej poskytuje rovnakú odolnosť, pružnosť a ešte jednoduchšiu údržbu. Je vyrobená v Portugalsku a ponúka technické výhody bez zníženia estetickej kvality.

Zloženie

Zloženie

Podošva:: 100.0% Syntetický kaučuk; Zvršok:: 40.0% Polyamid, 60.0% Polyuretán; Podšívka:: 95.0% Akryl, 5.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

NEPRAť. NEPRAť.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte mimo dosahu vlhkosti a hlavne na vetranom mieste. V žiadnom prípade sa neodporúča sušenie v blízkosti tepelných zdrojov. Výrobok prevráťte naruby, uľahčíte tak schnutie.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov