SOLOGNAC Kód 8808721 4893800

Poľovnícka vesta 500 maskovanie Treemetic

65,00 €
Farba: KHAKI
  • KHAKI
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Túto vestu sme navrhli na poľovačky na sťahovavé vtáky, ale vďaka veľkej odkladacej kapacite je ideálna aj na pozorovanie zvierat.

VÝHODY

Telesná prispôsobivosť

Vďaka prestrihom na pleciach a bočným zipsom sa prispôsobí každej postave.

Maskovanie

Vďaka maskovaniu Treemetic Solognac splyniete s vegetáciou.

Vodoodpudivosť

Hlavný vodoodpudivý materiál: voda steká po tkanine, pričom do nej neprenikne.

Jednoduchý prenos

2 bočné popruhy, 1 pravý a 1 ľavý na zavesenie držiaka na vtákov.

Vrecká

2 vrecká s chlopňou, 2 náprsné vrecká, 1 vnútorné vrecko a 1 zadná kapsa.

Pohodlie

Plecia vypolstrované jemnou vatou na zaistenie komfortu pri zamierení na cieľ.

Opravy

Vyhľadajte si našu opravnú nažehľovaciu záplatu 8798300.

[EN] Easy maintenance

Kapsa s otvormi na 3 stranách uľahčuje čistenie.

TECHNICKÝ POPIS

Veľký počet vreciek na poľovnícke pomôcky a príslušenstvo

Okrem pružného materiálu na pleciach a bočných zipsov zaisťujúcich lepšie prispôsobenie sa postave je poľovnícka vesta vybavená množstvom vreciek. V prvom rade je to veľká kapsa na úlovok na zadnej strane, ktorá sa otvára a zatvára 3 zipsami (2 bočné zipsy zaisťujú pohodlný a rýchly prístup a 1 zips v hornej časti na úplné otvorenie kapsy, aby sa dala ľahko vyčistiť). Má aj 2 vrecká s chlopňou s veľkým objemom, každé na krabičku s 25 nábojmi.

Ľahko prístupné náboje v akomkoľvek okamihu

Vesta je navyše vybavená 2 dobre viditeľnými veľkými náprsnými vreckami na rôzne drobnosti, ako je vábnička, diaľkový ovládač obojku, atď. Do vnútorného vrecka na zips bezpečne uložíte osobné doklady, telefón peňaženku či povolenie. Okrem toho je vesta vybavená 2 náprsnými zásobníkmi na náboje, do ktorých sa zmestí ďalších 10 nábojov. Vďaka odolnému a elastickému materiálu sa náboje v zásobníku nepohybujú.

Vestu môžete nosiť bez toho, aby ste poškrabali pažbu zbrane!

Maskovacia vesta 500 garantuje optimálnu voľnosť pohybu. Ako? Vďaka špecifickému prestrihnutiu na pleciach vesta dokonale priľne na telo pri zameraní na cieľ a streľbe a vďaka otvoreným spodným bočným zipsom, ktoré menej sťahujú boky. Poznámka: aby sa ochránila pažba zbrane a nepoškrabala sa, všetky vonkajšie gombíky sú gumené; 2 textilné chlopne zakrývajú hlavný zips.

Drobné výhody tejto špeciálnej vesty

Zadný diel vesty je dlhší, aby lepšie chránil kríže v chladnom alebo veternom počasí a vesta je tiež vybavená 2 bočnými popruhmi na zavesenie držiaka na úlovok na ľavej alebo pravej strane. Polyesterový materiál je odolný proti oderu. Je tiež vodoodpudivý, takže voda steká po povrchu a nevsakuje (čo vás chráni pri miernom daždi). A nakoniec, vďaka realistickému maskovaciemu vzoru s 3D rozlíšením, ktorý znázorňuje vetvy, stromy a listy v rôznych farbách, dokonale splyniete s prostredím.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Hlavná podšívka: 35.0% Bavlna, 65.0% Polyester; Vrecko: 100.0% Polyamid; Vnútorný materiál: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán; Materiál na ramene: 72.4% Polyuretán, 27.6% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov