DOMYOS Kód 8667940 4379003

Pánske tričko na fitnes 100 Sportee biele

5,00 €
Farba: BIELA
  • BIELA
  • ČIERNA
  • ŠEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Dokonalé základné tričko. Jednoduchý a praktický kúsok do základného šatníka.

VÝHODY

Hebkosť

100 % podiel bavlnených vláken zaručuje pružnosť a pohodlie.

Voľnosť pohybu

Materiál je pružný vďaka špecifickému úpletu.

TECHNICKÝ POPIS

Základný kúsok šatníka.

Základné tričko sa môže zdať jednoduché, jeho návrh a výroba je však zložitejšia. Našim zámerom je vytvoriť základné športové oblečenie, ktoré možno nosiť celý deň, takže prekážok je niekoľko. Odolný materiál, jednoduchý strih a pohodlie, to sú základné vlastnosti, ktoré chceme ponúknuť za čo najnižšiu cenu.

Aké informácie mi poskytuje gramáž trička?

Táto hmotnosť, vyjadrená v gramoch na meter štvorcový látky, umožňuje určiť, či je látka viac alebo menej hrubá. To ovplyvní jej priehľadnosť, splývavosť a životnosť: čím je gramáž vyššia, tým bude tričko nepriehľadnejšie, viac padavé.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Bavlna; Rib fabric: 97.0% Bavlna, 3.0% Elastan

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Výrobok bol testovaný pri praní a sušení, aby sa overila stálosť jeho tvaru a farieb. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené. Tímy inžinierov okrem toho vykonávajú testy na vzorke používateľov v reálnych podmienkach. To nám umožňuje vyvíjať a vytvárať funkčné produkty k vašej úplnej spokojnosti.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Slová nášho produktového manažéra: "Náš tím inžinierov vykonal testovanie v spolupráci so športovcami počas reálneho používania. To nám umožňuje vyvíjať technicky prepracované a kvalitné produkty."