Filtre 0
Filtre 0
DOMYOS Kód 8511786 2454968

Dámske cyklistické šortky na fitness 500 čierne

9,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tieto cyklistické šortky sú vyvinuté ekologicky, obsahujú 28 % recyklovanej bavlny, majú menšiu ekologickú stopu a budú vás sprevádzať pri všetkých vašich aktivitách.

VÝHODY

Hebkosť

Bavlnené vlákna poskytujú prirodzenú hebkosť a pohodlie.

Pružnosť

Elastan vám zaistí voľnosť pohybu.

Vrecká

Náš tip: do predného vrecka si diskrétne skryjete kľúč.

TECHNICKÝ POPIS

ŠORTKY PÔVODNE NA FITNESS, KTORÉ VYUŽIJETE NA BEŽNÝ DEŇ!

Ráno posilňovanie, schôdzka v práci, rýchla chôdza poobede, zachádzka do potravín, kvalitný čas s rodinou a/alebo priateľmi. A čo keby ste to všetko absolvovali v jednom štýlovom a pohodlnom oblečení?

Na to sa sústredíme v našom rade produktov, zmazať hranice medzi vašimi aktivitami a umožniť vám zostať v rovnakom oblečení.

Predstavte si, že by ste mohli byť stále trendy a v pohodlí v práci, doma, pri športe a každej ďalšej aktivite bez prezliekania. Tiež vám to už napadlo? Aj nám. A ako návrhári oblečenia sme v skvelej pozícii, ako tento nápad pretaviť do reality. Tak sa zrodil rad nášho oblečenia. Pohodlné a zároveň trendy oblečenie, na ktoré sa dobre pozerá a ešte lepšie sa nosí.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 92.0% Bavlna, 8.0% Elastan

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie


TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Výrobok bol testovaný pri praní a sušení, aby sa overila stálosť jeho tvaru a farieb. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené


Videá