KALENJI Kód 8772935 4701421

Dámske bezšvové nohavičky ružovo-sivohnedé

6,00 €
Farba: FIALOVÁ
  • FIALOVÁ
  • RUŽOVÁ
  • FIALOVÁ
  • RUŽOVÁ
  • KHAKI
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tieto pružné bežecké nohavičky poskytujú veľkú voľnosť pohybu a pritom držia na svojom mieste. Sú vhodné na všetky športy.

VÝHODY

Hebkosť

Technológia Seamless s minimom švov. Hebká látka.

Odvod potu

Materiál odvádza pot na vonkajšiu stranu. Priedušné zóny.

Pružnosť

Vďaka 5 % elastanu nohavičky držia na svojom mieste.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo sú tieto bezšvové nohavičky pružné?

Pohyb je základom športu. A keď chceme podávať dobrý výkon, potrebujeme sa cítiť rovnako dobre v nohavičkách, ako aj v teniskách. Z tohto dôvodu sme navrhli tieto pružné nohavičky. Vďaka elastanu, ktorý sme pridali do tkaniny, nasledujú každý váš pohyb a zároveň poskytujú potrebné držanie na tele pre príjemné športovanie bez nepríjemností.

Prečo sú tieto bezšvové nohavičky priedušné?

Úplet športových nohavičiek je špecifický v oblastiach, na ktorých sa najviac potíte (najmä oblasť krížov). Odvetrávanie materiálu je preto optimalizované, čo poskytuje väčšie pohodlie.

Vďaka jemnému a syntetickému materiálu nohavičky veľmi rýchlo schnú.

Aký je strih týchto bezšvových nohavičiek?

Tieto nohavičky majú hybridný tvar: v prednej časti vyzerajú ako nohavičky a v zadnej časti ako šortky, vďaka čomu neobmedzujú v pohybe v oblasti slabín a dobre kryjú a kopírujú zadné partie.

Čo poskytuje technológia „Seamless“ týmto bezšvovým nohavičkám?

Technológia „Seamless“, bez švov, týchto nohavičiek obmedzuje riziko odierania a podráždenia v oblasti švov. Vďaka neprítomnosti švov môžete tiež nosiť tenšie športové spodné oblečenie, ktoré pod oblečením ani nebudete vnímať.

Aké veľkosti sú k dispozícii?

Naše bežecké nohavičky sú v predaji v nasledujúcich veľkostiach:

XS/S: 91-96 cm. M-L: 97-113 cm. XL-2XL: 114-133 cm.

Ako sa starať o tieto bezšvové nohavičky?

Tieto nohavičky možno bez rizika často prať, sú dokonca na to určené. Odporúčame iba neprať ich pri viac ako 30 °C. Vložte ich do našej sieťky na pranie, ktorá je v predaji samostatne (kód 8505236)..

Použite radšej prací gél namiesto pracieho prášku a nepoužívajte zmäkčovadlá a aviváže. Mohlo by to znížiť priedušnosť materiálov.

Nesušte ich v sušičke.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 5.0% Elastan, 95.0% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Odvádzanie vlhkosti: testy na odvod vlhkosti sme vykonávali laboratórne na každom materiáli, aby sme zistili, či látka absorbuje a odvádza vlhkosť z vnútornej časti smerom na povrch látky. Pranie: testy zamerané na pranie a sušenie zaručujú dobrú výdrž produktu (tvar a farba). Tieto testy vykonáva pravidelne externé laboratórium a na ich základe môžeme potvrdiť dodržiavanie našich nárokov na kvalitu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Tieto športové nohavičky testovalo a schválilo 10 bežkýň počas behu v prírode. Bežkyne neskôr pokračovali v dlhodobejšom testovaní počas 6 mesiacov, aby výrobok vyskúšali.