OLAIAN Kód 8504156 2470289

Detská celotelová neoprénová kombinéza 100 2/2 mm tmavomodrá

45,00 €
Farba: MODRÁ / ZELENÁ
  • MODRÁ / ZELENÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul túto detskú kombinézu vhodnú na surfovanie a bodyboarding vo vode od 17 °C do 22 °C.

VÝHODY

Jednoduché obliekanie

Zips na členkoch a zapínanie na chrbte pre jednoduchšie obliekanie.

Voľnosť pohybu

Strih umožňuje voľný pohyb ramien. Pružné švy.

Vodotesnosť

Neoprén 2 mm. Chlopňa pod zipsom. Stiahnutie goliera. Oblečená musí priliehať.

TECHNICKÝ POPIS

Správny výber veľkosti

Ak chcete naplno využiť funkčnosť kombinézy, musíte si vybrať správnu veľkosť. Surfový neoprén by sa mal nosiť veľmi obtiahnutý, aby sa zaistila čo najlepšia tepelná účinnosť. Je prirodzené, ak je vám počas skúšania v kabínke alebo doma príliš tesný. Toto nepohodlie rýchlo zmizne, hneď ako sa neoprén namočí.

Materiály

Neoprén je podšitý polyesterovou textíliou pre lepšiu odolnosť voči odretiu. Hrúbka neoprénu: 1,5 mm. Neoprén tvorí elastomérová pena so zatvorenými bunkami (polychloroprén) a obsahuje bublinky dusíka.

Golier

Povrchová úprava goliera má za úlohu obmedzovať podráždenie pokožky. Podľa citlivosti každého možno nosiť pod kombinézou vrchný diel proti UV žiareniu, aby sa znížilo riziko podráždenia. Pri dlhom používaní sa takisto odporúča naniesť mastný krém (napr. vazelínu) na zóny vystavené treniu (krk, pazuchy).

Dbajte na to, aby bola chlopňa umiestnená vo vnútri neoprénu, aby sa predišlo podráždeniu pokožky zipsom a golierom.

Zapínanie

Naše zipsy a zapínanie sa testujú v laboratóriu, aby sa zaručila optimálna životnosť a dobrá odolnosť voči slanej vode. Zapínanie sme umiestnili na chrbát pre väčšie pohodlie pri vykonávaní tohto druhu športu (pri polohe ležmo pri pádlovaní rukami).

Šnúrka na zapínaní

Právne predpisy stanovujú, že na detskom oblečení musí byť na zipse krátka šnúrka, aby sa predišlo riziku zadusenia mladistvých. Na oblečení pre dospelých je šnúrka dlhšia, aby so zipsom mohli ľahšie narábať. Vďaka krátkemu suchému zipsu sa zips pri používaní neotvorí.

Strih proti podráždeniu

Tento výrobok sme vytvorili z veľkých kusov bez švov pod ramenami, aby sa predišlo podráždeniu spojenému s opakovanými pohybmi rúk pri tomto druhu športu.

Univerzálne kombinézy na vodné športy

Naše neoprény sú navrhnuté tak, aby splnili očakávania aj tých najnáročnejších surfistov. Vďaka ich koncepcii sú vhodné aj na iné vodné športy.

Zloženie

Zloženie

Pena: 100.0% Guma; Hlavná tkanina: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a vetranom mieste. Uchovávajte mimo zdrojov tepla. Nesušte na priamom slnku, aby ste predĺžili životnosť neoprénu. Neodporúčame prať v práčke.

Obmedzenia používania

Určené do vody od 17 °C do 22 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Vytvorené a testované našimi vývojovými tímami v Hendaye (Francúzsko). Materiály použité na tomto výrobku sa testujú v laboratóriu s cieľom zaručiť čo najlepšiu kvalitu a trvácnosť.

Záruka

2 Roky/ov