VAN RYSEL Kód 8644141 4287507

Dámska cyklistická bunda do chladného počasia modrá

55,99 €
47,00 €
-16%
Farba: ZELENÁ / ČIERNA
  • ZELENÁ / ČIERNA
  • ŽLTÁ / ČIERNA
  • BORDOVÁ
  • TYRKYSOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Táto bunda bola vyvinutá a testovaná našimi odborníkmi na nosenie v zimnom počasí. Ochráni vás pred chladom počas zimných tréningov a dlhých túr.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Vodoodpudivý materiál.

Nízka hmotnosť

Ľahký a jemný materiál, ktorý vás udrží v teple.

Hrejivosť

Skvelá tepelná izolácia vďaka fleecovemu vnútru. Predĺžený chrbát, vetruvzdorná.

Vrecká

4 vrecká na chrbte s priečinkami 2 vrecká po stranách na smeti.

TECHNICKÝ POPIS

Funkcie cyklistickej bundy

Bunda vás ochráni pred vonkajšími poveternostnými vplyvmi, ako sú chlad a vietor, pričom vás udrží v teple a poskytuje výhody spodného termooblečenia (priedušnosť a hrejivosť). Použitím vhodnej cyklistickej bundy váš výkon a pohodlie zostanú rovnaké bez ohľadu na počasie. Vďaka tejto cyklistickej bunde budete v teple a zároveň si zachováte pocit druhej pokožky.

Hrejivosť

Schopnosť výrobku chrániť pred chladom závisí od tepelnej odolnosti materiálu a priepustnosti vzduchu. Čím je tepelná odolnosť vyššia, tým má výrobok väčšiu schopnosť udržiavať teplo, ktoré telo vytvára počas jazdy.

Rady pri praní

Perte v práčke na 30 °C. Program syntetika. Pri praní otočte naruby. Pridajte trochu pracieho prášku. Nepoužívajte aviváž. Sušte na vešiaku v teplej a vetranej miestnosti. Nesušte v sušičke. Nečistite chemicky. Nepoužívajte chlór. Nesušte na radiátore.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Všitý diel: 23.0% Elastan, 77.0% Polyester; Membrána: 100.0% Polyuretán; Vrecko: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky naše výrobky boli vytvorené v Lille a testované v podmienkach, na ktoré sú vytvorené. Táto zimná bunda bola navrhnutá a testovaná našou inžinierkou pre cyklooblečenie, Elise DELZENNE, bývalou profesionálnou cyklistikou a viacnásobnou majsterkou Francúzska.

Záruka

2 Roky/ov