Filtre 0
Filtre 0
QUECHUA Kód 8664713 4432901

Pánska ultraľahká obuv FH900 na rýchlu turistiku žltá

79,00 €
Farba: ZELENÁ / MODRÁ
  • ZELENÁ / MODRÁ
  • ŠEDÁ / ŽLTÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril túto obuv pre nadšencov rýchlej turistiky (Fast Hiking). Je veľmi ľahká, aby ste v nej mohli prekonávať rýchlostné aj vzdialenostné limity.

VÝHODY

Telesná prispôsobivosť

Vďaka konceptu Evofit sa obuv prispôsobí chodidlu a poskytne optimálne pohodlie.

Jednoduché otvorenie / zatvorenie

Rýchlym a ľahkým šnurovaním si obuv kedykoľvek prispôsobíte. Odkladacie vrecko.

Nízka hmotnosť

Optimálne riešenie na odľahčenie vašich krokov. 370 g obuv vo veľkosti 42.

Priľnavosť

Podrážka Crosscontact poskytuje vynikajúci kompromis pre suchý i mokrý terén.

Tlmenie došľapu

Integrované tlmenie došľapu EVA + 2 vložky EVA vpredu a vzadu pre viac pohodlia.

Ochrana proti nárazom

Vďaka vložke ESS v prednej časti chodidla necítite ostré kamene.

Priedušnosť

Priedušná sieťovina optimalizuje odvádzanie potu.

Obmedzenie prenikania piesku

Pletené návleky obmedzujú prenikanie cudzích predmetov.

TECHNICKÝ POPIS

Podrážka CrossContact

Dizajn podrážky bol predmetom rozsiahleho výskumu v našich laboratóriách a jeho výsledkom bola špeciálna guma, ktorá ponúka najlepší kompromis medzi pevnosťou a priľnavosťou. Dizajn podrážky obuvi FH900 ponúka väčšiu pevnosť než priľnavosť. Pevnosť > Priľnavosť: znamená, že sa obuv nešmýka na mäkkom povrchu (vlhkom alebo suchom). Pevnosť: znamená, že sa obuv nešmýka na tvrdom povrchu (vlhkom alebo suchom).

Poradíme vám pri nákupe a skúšaní

Pri skúšaní si obujte ponožky a obuv skúšajte v stoji.

V prípade potreby si vyskúšajte viacero modelov alebo veľkostí. Dve miesta, ktoré je treba skontrolovať, aby obuv dobre sedela: pätu a špičku pri chôdzi z kopca, Pri skúšaní overte, či vás obuv nikde netlačí. prejdite sa preto v obuvi po predajni. Zo začiatku noste obuv na kratšie túry, aby sa prispôsobila vašim chodidlám.

Akú veľkosť si mám vybrať?

Netreba sa obávať vybrať si na turistiku obuv o číslo väčšiu, než je vaša bežná veľkosť. Zabezpečíte si tým optimálny komfort pri zostupe z hôr a budete mať dosť voľného priestoru v špičke topánok. Rada: nechty si ostrihajte nakrátko a pred každým zostupom sa presvedčte, či je obuv dobre zašnurovaná, aby sa nohy v obuvi nešmýkali dopredu.

Testovanie v teréne

Všetky naše výrobky, ich pohodlnosť a používanie, sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov, pre ktorých sú výrobky určené, pri simulácii reálnych podmienok používania. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.

Laboratórne testy

Cieľom ďalších laboratórnych testov je overiť nasledovné prvky: odolnosť proti odtrhnutiu očiek a popruhov, lepenie, neškodnosť materiálov, odolnosť proti UV žiareniu, odieranie podrážky a častí zvrška, predčasné opotrebovanie.

Technológia Evofit

Koncept Evofit ponúka širokú škálu prispôsobiteľnosti v oblasti záprstia (predná časť, kde je chodidlo najširšie). Zvyšuje to šance, že vám obuv sadne, či už máte široké alebo úzke chodidlo.

Ako predísť otlakom?

Otlaky sa obyčajne objavia, keď je koža oslabená v dôsledku trenia. Aby ste zabránili ich vzniku, odporúčame:vybrať si správnu veľkosť obuvi (podľa tabuľky veľkostí), nosiť vhodné ponožky, prispôsobiť si utiahnutie šnúrok, rozchodiť obuv pri prvom použití na kratšom úseku.

Ako udržiavať obuv

- Nechajte voľne vyschnúť.

- Odstráňte suché blato pomocou dostatočne tvrdej kefy.

- Škvrny očistite pomocou kefy a malého množstva teplej vody

- Nechajte vyschnúť

- Nastriekajte impregnačný prostriedok, aby ste na zvršku dosiahli vodoodolnosť.

Zloženie

Zloženie

Podošva:: 50.0% Etylénvinylacetát, 50.0% Butadiénový kaučuk; Zvršok:: 10.0% Elastan, 40.0% Polyuretán, 50.0% Polyester; Podšívka:: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a vetranom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím sídli na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka pracuje na vytváraní a vývoji vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Výrobky sú následne podrobené náročným testom v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine tak ich môžeme ďalej zdokonaľovať.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Testované mnohými turistami na masíve Mont Blanc (Francúzsko), na Tenerife (Španielsko) a v tchajwanských horách (Čína).