Filtre 0
Filtre 0
INOVIK Kód 8648183 4325715

Detské tričko s dlhým rukávom XC S TS 100 na bežecké lyžovanie

15,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
  • MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím navrhol toto hrejivé tričko pre deti na bežecké lyžovanie nízkej intenzity a/alebo v chladnom počasí.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Priliehavý strih a elastický materiál prispievajú k pohodliu pri pohybe.

Hrejivosť

Vnútorná česaná tkanina na lepšiu hrejivosť a pohodlie.

Odvetrávanie

Golier na zips pre lepšiu ventiláciu.

TECHNICKÝ POPIS

Ako dosiahnuť, aby vaše dieťa ostalo v teple a suchu počas bežkárskych výletov?

Odporúčame vám dodržiavať pravidlo 3 vrstiev. 1. vrstva: druhá koža (funkčné spodné oblečenie), ktorá umožňuje odvádzanie vlhkosti, a tým udržiavanie pokožky v suchu.

2. vrstva: izolačná vrstva (tričko, fleece), ktorá zaisťuje teplo a takisto odvádzanie vlhkosti.

3. vrstva: vonkajšia ochranná vrstva (bunda), ktorá chráni pred nepriaznivým počasím: vietor, sneh a chlad.Vyberte si priedušné oblečenie a prispôsobte počet vrstiev intenzite vašej námahy a poveternostným podmienkam.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Je zavedené univerzálne skóre ABCDE, aby ste dokázali ľahko identifikovať produkty s najlepšími vlastnosťami z hľadiska vplyvu na životné prostredie, a to porovnaním výrobkov rovnakého typu (tričká, nohavice, batohy… ). Spoločnosť Decathlon sa dobrovoľne zapája do tohto procesu hodnotenia vplyvu na životné prostredie. Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 9.0% Elastan, 91.0% Polyester; Všitý diel: 9.0% Elastan, 91.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte na ramienku alebo zloženú na suchom a čistom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím sídli pod vrchom Mont Blanc v Hornom Savojsku (Francúzsko). Všetky naše výrobky sa testujú v reálnych podmienkach skupinou odborníkov na daný šport - inštruktormi a trénermi, ako aj pravidelnými bežkármi. Naše odevy sa tiež podrobujú laboratórnym testom: blednutie farieb, odolnosť po viacnásobnom praní, držanie štítkov, žltnutie.

Záruka

2 Roky/ov