Filtre 0
Filtre 0
KIPRUN Kód 8666684 4363599

Dámska bežecká obuv Kiprun KS900 čierno-ružová

80,00 €
65,00 €
-18%
Farba: ČIERNA / RUŽOVÁ / ŠEDÁ
  • ČIERNA / RUŽOVÁ / ŠEDÁ
  • ŽLTÁ / MODRÁ / BIELA
  • ZELENÁ / ČIERNA
  • FIALOVÁ / MODRÁ / BIELA
  • FIALOVÁ / RUŽOVÁ / BIELA
  • MODRÁ / FIALOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naše vývojové tímy navrhli túto dámsku bežeckú obuv, ktorá je ľahká, stabilná a tlmí došľap, na vaše bežecké tréningy či maratón.

VÝHODY

Protišmykové vlastnosti

Vďaka textúre a geometrii podrážky získate lepšiu priľnavosť k vlhkej zemi.

Tlmenie došľapu

Mäkké a citlivé tlmenie došľapu zaručené na 1 000 km vďaka novej pene MFoam.

Pohodlie

Zloženie vnútornej vložky a pena v oblasti päty a na jazyku.

Stabilita

Širšia podrážka a väčšia kontaktná plocha so zemou.

TECHNICKÝ POPIS

Maximálne tlmenie došľapu vďaka novej pene MFoam

Nová pena MFoam, vyvinutá v spolupráci s naším oddelením technického dizajnu pre obuv Decathlon (Footwear Industrial Division), je mimoriadne mäkká a zároveň citlivá. Prináša skutočné pohodlie počas dlhých kilometrov.

Stabilita

Tvar podrážky je širší ako u ostatných modelov z kolekcie Kiprun. Táto väčšia kontaktná plocha so zemou poskytuje väčšiu stabilitu došľapu počas behu vďaka lepšiemu rozloženiu síl, najmä na dlhé vzdialenosti.

Pohodlie

Zloženie vnútornej vložky a pena v oblasti päty a na jazyku pre pocit, akoby ste behali po obláčiku. Počas testov používania pocítilo 100 % testujúcich skutočne iný pocit pohodlia v porovnaní s ostatnými modelmi kolekcie Kiprun.

Hmotnosť a drop

216 g vo veľkosti 38. Drop: 8 mm.

Inšpirácia dizajnu

Náš dizajnér Nicolas chcel, aby bola obuv čo najviac vizuálna: inšpiroval sa predstavou matraca, a preto sa mimoriadne tlmenie došľapu vyznačuje hustou penovou podrážkou s mikrootvormi.

Obuv je navrhnutá tak, aby bola pohodlná a dodávala pocit istoty: materiály sú penové, mäkké a tvary skôr zaoblené.

Podrážka s označením MFoam Cushion tiež umocňuje vizuálnu predstavu o tlmení došľapu, ktoré sa snažil získať náš dizajnér.

Overené počas maratónu

Počas našich testov používania použilo 5 bežcov obuv KS900 na prípravu na maratón a v deň pretekov. Všetci boli s obuvou KS900 spokojní a vyzdvihli vynikajúce tlmenie došľapu a pohodlie obuvi na dlhé vzdialenosti.

Zloženie

Zloženie

Podošva:: 31.0% Syntetický kaučuk, 69.0% Etylénvinylacetát; Zvršok:: 10.0% Polyuretán, 74.0% Polyester, 16.0% Termoplastický polyetylén; Podšívka:: 89.0% Polyuretán, 11.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetka naša obuv je testovaná v oblasti pohodlia došľapu a opotrebovania pri používaní externými bežcami za rovnakých podmienok, s akými sa môžete stretnúť pri nosení našich produktov. Cieľom je testovať, zlepšovať a overovať produkty čo najobjektívnejšie, aby ste sa pri behu mohli spoľahnúť na ich kvalitu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

U nás v Kiprun sú bežci všetkých úrovní. Naše produkty každý deň testujeme a následne vylepšujeme. Naše výrobky sú testované skupinou používateľov v podmienkach používania, na ktoré sú určené. Teda skôr než si ich obujete, prešli tisícky kilometrov a stovky 10-kilometrových bežeckých maratónov.

Videá