Filtre 0
Filtre 0
KIPRUN Kód 8666979 4364456

Pánska bežecká obuv Kiprun KS900 žltá

100,00 €
80,00 €
-20%
Farba: ŽLTÁ / ZELENÁ / BIELA
  • ŽLTÁ / ZELENÁ / BIELA
  • MODRÁ / ŽLTÁ
  • ŠEDÁ / ČIERNA / ŽLTÁ
  • ČERVENÁ / ŽLTÁ / BIELA
  • RUŽOVÁ / ČIERNA / BIELA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Objavte pánsku bežeckú obuv Kiprun KS900, ktorá je rovnako univerzálna aj efektívna, a bude vás sprevádzať od tréningov až po maratón.

VÝHODY

Protišmykové vlastnosti

Vďaka textúre a geometrii podrážky získate lepšiu priľnavosť k vlhkej zemi.

Tlmenie došľapu

Mäkké a citlivé tlmenie došľapu zaručené na 1 000 km vďaka novej pene MFoam.

Pohodlie

Zloženie vnútornej vložky a pena v oblasti päty a na jazyku.

Stabilita

Širšia podrážka a väčšia kontaktná plocha so zemou.

TECHNICKÝ POPIS

Maximálne tlmenie došľapu vďaka novej pene MFOAM

Schopnosť dobrého tlmenia došľapu je základným aspektom, aby ste sa pri behu vyhli zraneniu. To je dôvod, prečo naše dizajnérske tímy vyvinuli novú penu MFoam, ktorá je mäkká a zároveň reaktívna, aby poskytovala všetkým bežcom skutočné pohodlie počas mnohých kilometrov.

Neporovnateľná stabilita

Aby sme našej pánskej bežeckej obuvi poskytli väčšiu stabilitu, tvar podrážky obuvi Kiprun KS900 je širší ako u iných modelov z kolekcie. Táto väčšia kontaktná plocha so zemou poskytuje väčšiu stabilitu došľapu počas behu vďaka lepšiemu rozloženiu síl, najmä na dlhé vzdialenosti.

Pohodlie nad všetky očakávania

Zloženie vnútornej vložky a pena v oblasti päty a na jazyku pre pocit, akoby ste behali po obláčiku. Počas testov používania pocítilo 100 % testujúcich skutočne iný pocit pohodlia v porovnaní s ostatnými modelmi kolekcie Kiprun. Ľahko ta môžete nabehať veľa kilometrov.

Hmotnosť a drop

Hmotnosť: 256 g vo veľkosti 42. Drop: 8 mm.

Inšpirácia jedinečného dizajnu

Náš dizajnér Nicolas chcel svojím vizuálom vyzdvihnúť hlavný prísľub tohto modelu obuvi: pohodlie. inšpiroval sa predstavou matraca, a preto sa mimoriadne tlmenie došľapu vyznačuje hustou penovou podrážkou s mikrootvormi. Materiály sú penové, mäkké a tvary skôr zaoblené. Podrážka s označením MFoam Cushion tiež umocňuje vizuálnu predstavu o tlmení došľapu. Niet pochýb o tom, že táto bežecká obuv je skutočne pohodlná.

Overené počas maratónu

V Decathlone vyzývame pravidelných bežcov, aby vyskúšali a otestovali funkčnosť našich produktov. Počas našich testov používania tak použilo 5 bežcov obuv Kiprun KS900 na prípravu na maratón a v deň pretekov. Všetci boli s výkonom pánskej bežeckej obuvi KS900 spokojní a vyzdvihli vynikajúce tlmenie došľapu a pohodlie obuvi na dlhé vzdialenosti.

Zloženie

Zloženie

Podošva:: 32.0% Syntetický kaučuk, 68.0% Etylénvinylacetát; Zvršok:: 10.0% Polyuretán, 16.0% Termoplastický polyuretán, 74.0% Polyester; Podšívka:: 89.0% Polyuretán, 11.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetka naša obuv je testovaná v oblasti pohodlia došľapu a opotrebovania pri používaní externými bežcami za rovnakých podmienok, s akými sa môžete stretnúť pri nosení našich produktov. Cieľom je testovať, zlepšovať a overovať produkty čo najobjektívnejšie, aby ste sa pri behu mohli spoľahnúť na ich kvalitu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

U nás v Kiprun sú bežci všetkých úrovní. Naše produkty každý deň testujeme a následne vylepšujeme. Naše výrobky sú testované skupinou používateľov v podmienkach používania, na ktoré sú určené. Teda skôr než si ich obujete, prešli tisícky kilometrov a stovky 10-kilometrových bežeckých maratónov.

Videá