Filtre 0
Filtre 0
ROCKRIDER Kód 8527179 2653753

Pánsky dres MTB ST 500 s krátkym rukávom modro-červený

22,99 €
15,99 €
-30%
Farba: ČERVENÁ / MODRÁ
  • ČERVENÁ / MODRÁ
  • ČIERNA / ČERVENÁ
  • ZELENÁ / KHAKI / ŽLTÁ
  • MODRÁ / ŽLTÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tento odolný dres je určený na horskú cyklistiku v trvaní viac do 4 hodín v teplom počasí.

VÝHODY

Odvod potu

Priedušná látka a 2/3 zips na hrudi poskytujú dobré vetranie.

Voľnosť pohybu

Strih prispôsobený na MTB zaisťuje väčšiu voľnosť pohybu.

Odolnosť proti oderu

Vďaka odolnej látke prispôsobenej na MTB znížite pocit lepivosti.

Vrecká

Jazdite a majte všetko na dosah ruky vďaka 5 vreckám.

TECHNICKÝ POPIS

Odolnosť voči treniu

Aby ste sa mohli vydať na horské chodníky bez obáv z porastu, náš koncepčný tím vybral komponent z úpletu proti vytrhnutiu očiek. Výsledok? Ide o skutočný dres na MTB, ktorý odoláva zatrhnutiu o kríky ako aj treniu z popruhov hydrovaku. Okrem toho ide o priedušné tkanie, ktoré zabezpečuje optimálne vetranie.

Prečo vrecká?

Nové inteligentné rozmiestnenie vreciek na drese vám umožní vziať so sebou všetko potrebné... a na dosah ruky:

- Vpravo na chrbte: 1 vrecko na zips, zabezpečené a vodoodpudivé pre váš smartfón, prístupné jednou rukou, dokonca aj v rukaviciach!

- V spodnej časti chrbta:1 zabezpečené vrecko na zips pre kľúče, doklady...

- 3 malé bočné vrecká na cereálne tyčinky.

- A 1 univerzálne vrecko: duša alebo prázdne obaly!

Aký strih?

Pre lepšiu priedušnosť a rýchly odvod potu dres obsahuje obzvlášť priedušný materiál po celom chrbte, práve tam kde sa najviac potíte.Zips na prednej strane sa ľahko používa. Dres môžete otvárať i zatvárať len jednou rukou.Predĺžený zadný diel na krížoch schádza až po šortky, aj keď sa nakláňate nad riadidlami.A čo vrecká? Dali sme ich na miesta, ktoré nebývajú počas pádov vystavené :)

Náš tím vám poradí

Pri horskej cyklistike sa zídu cereálne tyčinky alebo energetické gély. Množstvo závisí od trvania vášho výletu a vynaloženej námahy. Do dresu sa zmestia 3 tyčinky. Taktiež si môžete vziať svoj telefón, a z vrecka ho ľahko jednou rukou vytiahnuť, aby ste skontrolovali GPS alebo si niečo odfotili. Je to naozaj praktické!

Testovanie produktov

Náš tím produktových dizajnérov so sídlom v B'TWIN VILLAGE v meste Lille sa neustále snaží zlepšovať komfort našich zákazníkov, ktorí sa venujú cyklistike. Našou vášňou je vyvíjať produkty zodpovedajúce potrebám používateľov a zaisťujúce ich pohodlie.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 22.0% Elastan, 78.0% Polyester; Materiál na chrbte: 100.0% Polyester; Hlavná podšívka: 28.89% Polyuretán, 71.11% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a čistom mieste.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naši inžinieri systematicky nechávajú naše produkty testovať horským cyklistom v reálnych podmienkach. Tieto testy dopĺňajú testy vykonané v laboratóriu a vďaka nim produkty môžeme schváliť pred ich uvedením na trh.

Záruka

2 Roky/ov