TRIBAN Kód 8500817 2489424

Univerzálny lepiaci adaptér na upevnenie smartfónu na držiak

6,00 €
4,00 €
-33%
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Navrhnuté pre cyklistov, ktorí hľadajú minimalistické a praktické riešenie pre inštaláciu smartfónu na bicykel. Adaptér na držiaky typu Garmin®.

VÝHODY

Kompatibilita

Kompatibilné so všetkými podstavcami so štvrtinovým otočením Garmin®.

Odolnosť

Lepiaca pena 3M™ VHB™ zaručuje veľmi silné spojenie.

TECHNICKÝ POPIS

Ako používať tento výrobok?

Tento držiak drží na puzdre vášho smartfónu. Vzhľadom na veľkosť podstavca vám odporúčame zaobstarať si druhé puzdro určenú na bicykel, ktorá vám počas vašich výletov nahradí bežne používané puzdro. Aby ste sa vyhli strate telefónu, odporúča sa použiť relatívne celistvé puzdro na telefón.

Exkluzívny uzamykací systém!

Vynašli sme systém blokovania puzdra na štandardnom stojane Garmin® typu 1/4 otáčky. Preto potrebujete vykonať dva úkony (zdvihnúť jazýček a otočiť podperu), aby ste dokázali smartfón zo stojana vybrať. Tento systém zabraňuje náhodnej strate smartfónu. Môžete použiť stojan dodávaný s produktom alebo iný stojan typu Garmin®.

V balení

Tento produkt sa skladá z nasledujúcich častí: - „Zástrčkový“ adaptér, ktorý sa drží na puzdre vášho smartfónu. - „Zásuvkový“ stojan typu Garmin, ktorá sa inštaluje na predstavec (najlepšie) alebo na riadidlá bicykla. - Elastické pásky pre rýchlu a ľahkú inštaláciu alebo pružné spony pre väčšiu pevnosť. - Pod stojan sa umiestni protišmyková gumička, ktorá zabráni jeho pohybu.

Rady na montáž

Na zaistenie správneho priľnutia adaptéra musí byť povrch obalu suchý, čistý (odmastený) a hladký. Po nalepení vyviňte silný tlak.

Pred lepením buďte opatrní, aby ste adaptér nasadili priamo na obal a vyskúšali správne umiestnenie na puzdre telefónu. Páka môže smerovať nahor alebo nadol. Pred nalepením vyskúšajte jeho prístupnosť pre odomknutie na bicykli v 2 polohách.

Zloženie

Zloženie

Hlavná časť: 70.0% Polyamid, 30.0% Sklenené vlákno

Tipy na skladovanie a údržbu

Obmedzenia používania

Nie je kompatibilný s vysunutým držiakom Van Rysel (kód 8487178).

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov