ROCKRIDER Kód 8500764 2379205

Horský bicykel ST 900 S 27,5" sivo-žltý

899,00 €
Farba: ŠEDÁ
  • ŠEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Je určený na výjazdy na horskom bicykli v trvaní viac ako 3 hodiny počas celého roka.

VÝHODY

Kontrola trajektórie

Kontrola trajektórie: hydraulické brzdy, vidlica, vzduchový tlmič.

Jednoduché použitie

Prehadzovanie rýchlostí alebo blokovanie vidlice jediným pohybom na riadidlách.

Doživotná záruka

Rockrider poskytuje doživotnú záruku na rám, predstavec a riadidlá.

Efektívny prenos energie

Jazdite účinne: odľahčené kolesá, jednoprevodník a blokovanie vidlice.

Pohodlie

Vyvýšená poloha, nastaviteľný predstavec, odpruženie 120 mm, sedlo typu „hamak“.

Inštrukcie


TECHNICKÝ POPIS

Akú veľkosť si zvoliť?

Viacero veľkostí:

M: od 1,65 m do 1,74 m.

L: od 1,75 m do 1,84 m.

XL: od 1,85 m do 2,00 m.Ak sa nachádzate medzi 2 veľkosťami:

zvoľte menšiu veľkosť, ak uprednostňujete lepšiu ovládateľnosť (bicykel sa ľahšie ovláda) a pohodlie (rovnejší chrbát);

zvoľte väčšiu veľkosť, ak uprednostňujete šliapanie s viac naklonenou polohou (vhodnejšie na výkon).

Zmiešaný rám

Rám MTB bicykla ST 900 S je zmiešaný.Model ST 900 je prepracovaný do najmenších detailov, má dosť výrazný sloping (skosenie vrchnej rúry) a veľkú škálu veľkostí (od M: 165 cm, do XL: 200 cm), rám bicykla nie je len ľahký a pohodlný, ale tiež zmiešaný.

Na zaistenie ešte vyššieho pohodlia vám cyklistky tímu Rockrider odporúčajú dámske sedlo Sport 500, ktoré je prispôsobené ženám.

Pár slov od tímu vývojárov

Pre nadšencov horskej cyklistiky sme vytvorili tento model ST 900 S vo Francúzsku v BTWIN VILLAGE (Lille). Pohodlný a účinný: vidlica ROCKSHOX so zdvihom 120 mm a vzduchový tlmič na ľahké zdolávanie prekážok, jednoprevodník a 27,5" odľahčené kolesá s dvojstennými ráfikmi pre väčšiu účinnosť...

Na každej fáze projektu sa podieľali horskí cyklisti.

Odľahčený, pohodlný a reaktívny rám

Pre väčšiu ľahkosť a účinnejšie pedálovanie je rám horského bicykla Rockrider ST 900 S 27,5" vyrobený z hliníka 6061 (iba 2,5 kg vo veľkosti M bez tlmiča) a jeho dvakrát zoslabovaná predná stavba je o 200 g ľahšia ako rám bicykla ST 540 S 27,5".

Zadný tlmič so zdvihom 120 mm je založený na systéme s jedným čapom (citlivejší na menšie otrasy, pričom pri silných otrasoch zostáva pevný) a na zapuzdrených ložiskách pre dlhšiu životnosť.

Predné odpruženie Rockshox

Vzduchová vidlica ROCKSHOX 30 SILVER so zdvihom 120 mm je o 400 g ľahšia ako vidlica horského bicykla ST 540 S. Jej krk má kónický tvar, je tuhšia a presnejšia pri riadení trajektórie.

Upravte tvrdosť vidlice a ľahko nastavte odraz.

Systém rýchleho blokovania COMBO LOCK priamo na riadidlách zabraňuje prepružovaniu a strate rýchlosti na rovných úsekoch.

Zadné vzduchové odpruženie

Tento horský bicykel je vybavený ľahkým 120 mm vzduchovým tlmičom X-FUSION O2 PRO L, ktorý je špeciálne určený na jeho rám. Vďaka ventilu Schrader ho však môžete ľahko prispôsobiť svojej hmotnosti, a získate výborný pomer citlivosti a výkonu. Na nastavenie tlmiča budete potrebovať špeciálnu vysokotlakovú pumpu (pumpa ROCKRIDER, kód: 3310286).

Systém rýchleho blokovania COMBO LOCK priamo na riadidlách zabraňuje prepružovaniu a strate rýchlosti na rovných úsekoch.

Prevody: jednoprevodník ako pre profesionálov

Spoznajte jednoduchosť a účinnosť jednoprevodníka.

1-prevodník s 11 rýchlosťami: zrýchlenie na rovine a jednoduché zdolanie stúpania bez kompromisov. Iba 1 páčka na riadidlách: rýchlosť si môžete okamžite prispôsobiť ako skutoční profesionáli v závislosti od terénu.

Podrobnosti:- Jednoprevodník SRAM X1000 32 zubov,

- Prehadzovač MICROSHIFT M665 11 rýchlostí,

- Pravá páčka MICROSHIFT M8515,

- Kazeta MICROSHIFT H113 11 pastorkov, 11 až 46 zubov,

- Reťaz KMC X11.

Riadidlá, predstavec, rukoväti

Vďaka nastaviteľnému predstavcu ovládacie prvky modelu ST 900 S padnú presne do ruky. Hliníkový predstavec ROCKRIDER 70 mm (veľkosť S), 80 mm (veľkosť M/L) a 90 mm (veľkosť XL) sa dá vyvýšiť vďaka 5 úrovniam nastavenia: + 0 mm; + 7,5 mm; + 15 mm; + 22,5 mm; + 30 mm.Podrobnejšie: - hliníkové riadidlá ROCKRIDER SPORT "oversize" so šírkou 720 mm,

- ergonomické rukoväte ROCKRIDER pre skvelý úchop a príjemný kontakt.

Sedlo

Naše tímy navrhli a vytvorili exkluzívne sedlo ROCKRIDER ERGOFIT Pro. Profil typu „hamak“, vhodný pre akúkoľvek šírku panvy, oceníte počas športových výletov. Hliníková sedlovka ROCKRIDER SPORT s priemerom 31,6 mm a dĺžkou 400 mm v sebe spája ľahkosť a širokú paletu nastavení.Výšku sedla môžete nastaviť rýchlo a bez náradia vďaka jednoduchej páčke na objímke.

Hydraulické kotúčové brzdy

Či je sucho alebo mokro, dvojité hydraulické kotúčové brzdy ROCKRIDER od TEKTRO 180 mm vpredu 160 mm vzadu sú účinné, dokonca aj v bahne.

Hydraulické brzdenie vám prinesie väčší výkon a progresívnosť, ako aj oveľa menej námahy pri stláčaní páčok. Hliníkové brzdové páčky sú ľahké, presné a ľahko sa uchopia.

Odľahčené 27,5" kolesá, ľahké a široké plášte

Odľahčené kolesá: dvojstenné spojované ráfiky spolu s odľahčenými plášťami sú o 230 g ľahšie ako na modeli ST 540. S 28 tuhými a odolným špicami.

Plášte ROCKRIDER ALL CONDITIONS LIGHT (60 TPI) 27,5" majú bočný dezén, ktorý je určený do akéhokoľvek terénu. Šírka 2,2 zaisťuje väčšie pohodlie a lepšiu priľnavosť na náročných úsekoch.Ráfiky 23 mm TUBELESS READY: ventily SCHRADER, pásky do ráfika TUBELESS, plášte TUBELESS a pridanie kvapaliny proti prepichnutiu.

Ploché pedále

Bicykel ST 900 S dodávame s plochými horskými pedálmi ROCKRIDER FLAT so širšou platformou a výraznejšími pinmi pre lepšie držanie chodidla na pedáloch.

Jednoduchý prenos a uskladnenie bicykla

Pre ľahšiu montáž/demontáž predného alebo zadného kolesa sme pridali systém rýchleho zablokovania. Naša rada: na prevoz horského bicykla je skvelý nosič bicyklov, vďaka ktorému si auto nezašpiníte.

Doplnky

Váš MTB ST 900 S je vybavený zvončekom, svetlami, úchytom na cyklopočítač a GPS na predstavci, odrazkami na kolesách a pedálmi.

Rám je kompatibilný s:

- držiakom na fľašu s bočným otvorom (kód: 8548543);

-súpravou blatníkov na MTB (kód: 8385291);

-sedlovými brašňami 100 (kód: 8347394) a 500 (kód: 8354448).

Pohodlie a bezpečnosť

Príslušenstvo je potrebné zabehnúť (reťaz, prehadzovač, brzdy atď).

Zloženie

Zloženie

Frame: 100.0% Hliník

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Po umytí bicykel utrite dosucha. Skladujte ho na suchom mieste pri izbovej teplote mimo dosahu korozívnych zdrojov a slaného prostredia.

Obmedzenia používania

Nevhodné na MTB XC, All Mountain, Enduro a BMX.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naši inžinieri systematicky testujú naše výrobky pre horských cyklistov v reálnych podmienkach. Tieto testy dopĺňajú testy vykonané v laboratóriu a vďaka nim produkty môžeme schváliť pred ich uvedením na trh.

Záruka na diely

Doživotná (rám, predstavec, riadidlá). Dostupnosť náhradných dielov: 2 roky.

Videá