NABAIJI Kód 8547673 2748570

Plavecké okuliare švédske zrkadlové sklá jednotná veľkosť čierno-červené

12,00 €
Farba: BIELA / ČIERNA / RUŽOVÁ
  • BIELA / ČIERNA / RUŽOVÁ
  • BIELA / ČIERNA / ŽLTÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril tieto okuliare pre skúsených plavcov, ktorí hľadajú výkonnosť na tréningy aj na súťaže.

VÝHODY

Ochrana pred zahmlievaním

Plávajte bez zahmlenia, tieto plavecké okuliare majú úpravu proti zahmlievaniu.

Zorné pole

Menšie zorné pole: < 100°.

Možnosť nastavenia

Okuliare si poskladajte sami a prispôsobte vašej tvári.

Držanie na tvári

Kompaktné sklá vám poskytnú stabilitu.

Vodotesnosť

Obmedzte prenikanie vody pomocou týchto plaveckých okuliarov bez tesnení.

Inštrukcie


TECHNICKÝ POPIS

Schválené FINA

Švédske okuliare Nabaiji sú okuliare na tréning a na preteky schválené Medzinárodnou plaveckou federáciou (FINA).Fabienovi Gilotovi pomohli pri víťazstve na majstrovstvách Európy v Berlíne v roku 2014 a na majstrovstvách sveta v Kazani v roku 2015.

Odliate gumové tesnenie

Očnice majú tenký pásik silikónu, aby sa dosiahlo čo najväčšie pohodlie, lepšia priľnavosť a dokonalá tesnosť!

Zahmlievanie

Zahmlievanie závisí od viacerých faktorov: rozdiel medzi teplotou tela a vody, úroveň vlhkosti, atď.

Dotýkanie sa skiel je jednou z hlavných príčin.Po objavení hmly namočte okuliare do vody a ochranný film sa obnoví.Je normálne, že po istom čase sa účinok roztoku proti zahmlievaniu zníži.Odporúčame vám používať prípravok proti zahmlievaniu, ktorý zvýši životnosť okuliarov.

Výber veľkosti

Vodotesnosť plaveckých okuliarov sa dosiahne správnym prispôsobením tesnenia tvaru tváre.Tento model je v ponuke v jednej veľkosti, pretože ho možno úplne prispôsobiť tvári.Upozornenie: montáž si musíte urobiť sami. Je to jednoduché.Návod nájdete v tomto videu:

https://www.youtube.com/watch?v=6EJ-a_32wb8

Ako nastaviť okuliare

Okuliare nie je nutné príliš sťahovať.Príliš stiahnuté okuliare vám môžu spôsobiť nepohodlie, otlačiť vám tvár alebo dokonca spôsobiť prenikanie vody.Na sklá nie je nutné tlačiť rukami, postačí ich jemne prisať na tvár.Remienky by mali ideálne prechádzať 2-3 cm nad ušami.

Takáto poloha vám zaistí dobré držanie a pohodlie pri nosení.

Údržba

Odporúčame:

opláchnite okuliare (iba v prípade potreby) jednoduchým namočením do vody; zabráňte silným prúdom vody priamo na vnútornú stranu očníc;

Po každom použití ich odložte do puzdra, aby nedošlo ku kontaktu so sklami (z vnútornej strany, kde sa nachádza úprava proti zahmlievaniu, a tiež z vonkajšej, aby nedošlo k poškriabaniu); zabráňte vystaveniu teplotám nad 60 °C. Nikdy sa nedotýkajte skla z vnútornej strany ani ho nešúchajte.

Odtieň skiel

Farbu očníc je nutné prispôsobiť miestu plávania a jasu.Ak plávate vonku alebo v bazéne s vysokou svietivosťou, vyberte si okuliare so zahmlenými sklami.Ak je naopak bazén skôr tmavý so slabým jasom, napríklad večer v zime, uprednostnite okuliare s čírymi sklami.Švédske plavecké okuliare sú v ponuke s rôznymi odtieňmi očníc.

UV ochrana

V súlade s nariadením QB/T 4734 -2023, všetky plavecké okuliare Nabaiji chránia pred UVA a UVB žiarením pri normálnom používaní.Priame pozorovanie slnka je nebezpečné a môže viesť k nezvratnému poškodeniu zraku.

Zloženie

Zloženie

Šošovky: 10.0% Styrén Etylén Butadién Styrén, 90.0% Polykarbonát; Remeň: 100.0% Silikón

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Po použití skladujte plavecké okuliare v puzdre.<br /> Dôležité upozornenie: nedotýkajte sa vnútornej strany očníc, aby ste nepoškodili úpravu proti zahmlievaniu.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Plavecké okuliare spĺňajú nariadenie EPI 2016/425. Naše produkty testujú a schvaľujú nezávislé laboratóriá. Okuliare určené na plávanie na hladine.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Fabien Gilot, olympijský víťaz v r. 2012, majster Európy v r. 2015 a odborný partner Nabaiji. Fabien sa podieľal na návrhu výrobku, vyskúšal ho a schválil v rámci svojich tréningov na najvyššej úrovni.