OLAIAN Kód 8357368 2030929

Horný diel dámskej kombinézy na surf Top 500 dlhé rukávy 2 mm modro-ružový

37,00 €
Farba: ČIERNA / MODRÁ / RUŽOVÁ
  • ČIERNA / MODRÁ / RUŽOVÁ
  • ČIERNA / ŠEDÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Neoprénový top pre skúsené surfistky, ktoré surfujú na každom type vĺn.

VÝHODY

Jednoduché obliekanie

Zapínanie vpredu kvôli ľahkému obliekaniu.

TECHNICKÝ POPIS

STE SKÚSENÁ SURFISTKA

Surfujete intenzívne, je to váš obľúbený šport. Pri surfovaní pádlujete až po line up, prejdete cez príboj podplávaním (duck dive), ak ste na shortboarde, alebo obratom na chrbát, ak ste na longboarde. Púšťate sa do vĺn vyšších ako jeden meter. Vyrobili sme pre vás produktový rad vhodný pre intenzívne surfovanie a každý typ postavy.

Ako si vybrať správnu kombinézu? (1. časť)

Prvým kritériom výberu kombinézy na surfovanie je teplota vody. Teplota vody sa mení podľa miesta a ročného obdobia.

Pravidelne preto kontrolujte, či teplota vody vo vašej surferskej lokalite zodpovedá odporúčanému rozsahu teplôt vody: Voda s teplotou nad 20 °C.

Voda s teplotou od 17 do 22 °C.

Voda s teplotou od 12 do 17 °C.

Voda s teplotou od 7 do 12 °C.

Teplotu vody vo vašej surferskej lokalite môžete zistiť na stránke seatemperature.org.

Ako si vybrať správnu kombinézu? (2. časť)

Druhým kritériom je dĺžka surfovania. Ak surfujete kratšie ako jednu hodinu, sú pre vás vhodné modely 100. Ak vo vode strávite do 2 hodín, vyberte si modely 500 a do 3 hodín modely 900.

Modely 500 budú oproti modelom 100 hrejivejšie, viac obmedzia únavu (väčšia voľnosť pohybu) a podráždenie pokožky. To isté platí pre modely 900 v porovnaní s modelmi 500.


Správny výber veľkosti

Ak chcete naplno využiť funkčnosť kombinézy, musíte si vybrať správnu veľkosť. Kombinéza na surfovanie musí byť veľmi priliehavá a nesmie na nej byť žiadny viditeľný záhyb. Je normálne, že sa v suchej kombinéze cítite príliš stiahnutí. Tento nepríjemný pocit pominie, len čo sa kombinéza namočí.

Zapínanie

Naše zipsy a zapínanie sa testujú v laboratóriu, aby sa zaručila optimálna životnosť a dobrá odolnosť voči slanej vode. Zapínanie sme pre ľahšie obliekanie dali dopredu topu. Táto konfigurácia je vhodná pre ženskú postavu a vyhovuje polohe ľahu počas veslovania rukami.

Na každý teplotný rozsah iný výstroj.

Keď ste vo vode, viac ako polovicu telesného tepla strácate cez končatiny (nohy, ruky, hlava). Preto odporúčame toto príslušenstvo: - vo vode > 17 °C:

nízke neoprénové topánky.

- vo vode (12 – 17 °C):vysoké topánky (čižmičky) a rukavice.

- vo vode (7 – 12 °C):vysoké topánky (čižmičky), rukavice, kuklu a vrchnú kuklu.

Neoprénový top na viaceré vodné športy

Naše topy sú navrhnuté tak, aby splnili očakávania aj tých najnáročnejších surfistov. Náš výber návrhu im zaručuje kompatibilitu aj s inými vodnými športmi, ako je aktívne kráčanie v mori (chôdza vo vode) alebo paddleboarding.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre produkty na surfovanie

Olaian je značka Decathlonu vyvíjajúca vybavenie pre surf a bodyboard so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky alebo kombinézu a následne ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.

Zloženie

Zloženie

Pena: 100.0% Guma; Hlavná tkanina: vnútorná vrstva: 100.0% Polyamid; Hlavná tkanina: vonkajšia vrstva: 17.0% Elastan, 83.0% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a vetranom mieste. Uchovávajte mimo zdrojov tepla. Nesušte na priamom slnku, aby ste predĺžili životnosť neoprénu. Neodporúčame prať v práčke.

Obmedzenia používania

Určené do vody od 20 °C do 25 °C. Do 2 hodín činnosti.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Vyrobené a testované našimi vývojovými tímami v Hendaye vo Francúzsku. Materiály použité na tomto výrobku sa testujú v laboratóriu s cieľom zaručiť čo najlepšiu kvalitu.

Záruka

2 Roky/ov

Videá