STAREVER Kód 8330400 605555

Plátenná obuv na jazzový dance čierna

22,00 €
14,00 €
-36%
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril plátennú obuv s delenou podrážkou pre tanečníkov a tanečníčky jazzového tanca, ktorí si želajú ohybnosť a spevnenie.

VÝHODY

Tlmenie došľapu

Malá 1 cm päta zlepšuje tlmenie došľapu.

Flexibilita

Oddelené podrážky umožňujú pohodlný pohyb chodidla.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo nosiť obuv na jazzový tanec?

Obuv je vhodná pre stredne pokročilých a pokročilých tanečníkov a tanečníčky, predovšetkým na tanečné vystúpenia. Vďaka delenej podrážke a opätku vám obuv poskytne tlmenie a veľkú ohybnosť.

Niečo navyše pre vašu výbavu?

Máme pre vás v ponuke očarujúcu tašku na vaše doplnky. Priestranná taška s viacerými priehradkami je ideálny pomocník na organizáciu vášho úboru a doplnkov na tanec.

Ako si správne vybrať veľkosť?

Ak váhate medzi dvomi veľkosťami, odporúčame vám vybrať si tú väčšiu. Takisto ak máte silnejší priehlavok, zvoľte si väčšiu veľkosť.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 100.0% Bavlna; Podšívka:: 100.0% Bavlna; Podošva:: 75.0% Etylénvinylacetát, 25.0% Hovädzia koža

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento výrobok bol testovaný pri praní a sušení, aby sa overila stálosť tvaru a farieb. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Tašku testovali amatérski aj profesionálni tanečníci. Nosili ho na hodinách tanca a následne nám poskytli spätnú väzbu. Mohli sme sa tak zamerať na miesta, ktoré potrebujú zlepšenie a prepracovať ich tak, aby zodpovedali potrebám tanečníkov. Pri každom novom produkte testujeme všetky veľkosti, aby ste si vybrali tú správnu pre vás.

Videá