OLAIAN Kód 8486363 2548755

Dámske jednodielne plavky Daria Puka s odoberateľnými košíčkami

25,00 €
17,00 €
-32%
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
  • KHAKI
  • MODRÁ / ZELENÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím navrhol tieto plavky pre začiatočníčky, ktoré surfujú v morskej pene.

VÝHODY

Drží na tele aj vo vlnách

Tvar a strih plaviek prilieha k telu a v nižších vlnách dobre drží.

TECHNICKÝ POPIS

Typ postavy

Veľmi ženské jednodielne plavky Daria sú vhodné pre každý typ postavy.

Hlboký výstrih do V je ideálny pre ženy, ktoré chcú zvýrazniť svoje poprsie, prípadne upraviť jeho tvar vďaka odnímateľným košíčkom. Ideálne pre malé a stredne veľké poprsie.

Nášivky pod prsami a po celej dĺžke spevňujú krivky a dodávajú postave harmonický vzhľad. Široké ramienka, stredné vykrojenie na stehnách a výstrih chrbta v tvare U sú zárukou pohodlia.

STE ZAČÍNAJÚCA SURFISTKA

Pravidelne surfujete. Pri surfovaní pádlujete až po line up, prejdete cez príboj podplávaním (duck dive), ak ste na shortboarde, alebo obratom na chrbát, ak ste na longboarde, potom surfujete vo vlnách nižších ako jeden meter. Často padáte a ste zvyknuté na zmietanie sa pod vodou. Plavky musia vyhovovať požiadavkám vašej aktivity a zostať na mieste pri každom z vašich pohybov. Vyrobili sme pre vás produktový rad vhodný na vaše pravidelné surfovanie a typ postavy.

VEĽKOSŤ V SUCHOM A MOKROM STAVE

Plavky musia dokonale priliehať k telu. Vzhľadom na to, že sa vo vode mierne rozťahujú, museli sme prispôsobiť strih našich modelov v suchom stave. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý je súčasťou väčšiny plavkových materiálov, vo vode čiastočne povolí.

Plážové aktivity

Či už ste surfistka alebo si rada zaplávate v mori, plavky nechcete stratiť! Preto testujeme všetky naše plavky vo vlnách. Každý model je určený na surfovanie a je tiež vhodný na ďalšie vodné športy: pádlovanie postojačky, windsurfing, kitesurf, plávanie a pod.

Cíťte sa pohodlne v našich plavkách

Robíme všetko pre to, aby sa ženy cítili dobre v našich plavkách. Poprsie nie je deformované, zadok nie je príliš výrazný, úroveň krytia sa líši v závislosti od modelu. Našou úlohou je, aby si každá žena našla plavky, ktoré jej sadnú, bez ohľadu na typ postavy či veľkosť.

Testovanie držania vo vlnách

Naše plavky výborne držia vo vlnách. Vyhodnocujeme ich na vzorke surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Cieľom tohto testu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Čo je to vystuženie plaviek?

Košíčky, ktoré sú súčasťou plaviek, zvýraznia vaše krivky. Na rozdiel od lepenej a šitej peny, košíčky ladne vytvarujú poprsie a bez švov nehrozí podráždenie pokožky. Olaian myslí na vaše pohodlie, preto dáva prednosť používaniu košíčkov vo väčšine svojich modelov plaviek.

Plavky s odnímateľnými košíčkami

Odnímateľné košíčky umožňujú zmenšiť alebo zväčšiť veľkosť poprsia o pol čísla.

Stiahnutie plastových nálepiek z plaviek

Od roku 2022 sa všetky naše plavky Decathlon predávajú bez plastových nálepiek. Toto rozumné rozhodnutie bolo prijaté kvôli ochrane našej planéty a obmedzeniu používania plastov. Každý rok ušetríme 940 km plastov!

Urobme z tejto zodpovednosti spoločný záväzok a nechajme si

na sebe spodnú bielizeň pri skúšaní v kabínke.

Chcete plavky vymeniť?

Nesedí vám veľkosť alebo model? Chceli by ste výrobok vymeniť v predajni Decathlon? Žiadny problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre produkty na surfovanie

Olaian je značka Decathlonu vyvíjajúca vybavenie pre surf a bodyboard so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 20.0% Elastan, 80.0% Polyamid; Podšívka: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Obmedzenia používania

Neodporúča sa pravidelné používanie v chlórovanom prostredí.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní a trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode či odolnosť proti slnečnému žiareniu.

Záruka

2 Roky/ov

Videá