Filtre 0
Filtre 0
CAPERLAN Kód 8294992 1772966

Bivak Tanker Panoramax

400,00 €
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Vytvorili naši inžinieri pre kaprárov, ktorí chcú pohodlný stan na lov kaprov počas niekoľkých dní.

VÝHODY

Jednoduché otvorenie / zatvorenie

Magnetické dvere umožňuje rýchly vstup aj odchod.

Priestor

Jeho plocha na zemi 8,3 m² umožňuje jednoduché umiestnenie dvoch ležadiel.

Dobrá viditeľnosť

Okná bez staniolu zachovajú vaše súkromie a pritom umožňujú sledovať lov.

Odolnosť

Stan odolá vetru s max. rýchlosťou 80 km/h. Hliníkové stĺpiky 19 mm.

Vodotesnosť

Nepremokavé plátno 200 denier. Možnosť dokúpiť vrchný plášť 150 denier.

TECHNICKÝ POPIS

Veľký bivakovací stan

Rozmery stanu po rozložení: Výška: 170 cm. Šírka: 240 cm, dĺžka: 385 cm. Vnútorný obytný priestor bivakovacieho stanu umožňuje lov vo dvojici aj s ležadlami.Bivakovací stan s hmotnosťou 19,3 kg sa ľahko prenáša vďaka popruhom na taške na prenášanie.Súčasťou je podlážka. Vďaka zipsu ju môžete použiť alebo nie.

Odskúšaná nepremokavosť

Odolný materiál 200 deniers zvládne každé počasie. Vďaka úplne nepremokavému materiálu zostanete v suchu za každých podmienok. Kvôli úplnej ochrane sú jeho dvere a okná magnetické, okná bez staniolu umožňujú výhľad von bez toho, aby ste boli videní. Pomocou neho môžete takisto rýchlo otvoriť, ak musíte vybehnúť von.Podlážka pevne spojená s plátnom bráni prenikaniu lezúceho hmyzu.

Niečo navyše

1. Pútko so suchým zipsom na prednej konštrukcii umožňuje pripevniť prút pri výmene montáže alebo nástrahy. Vďaka tomu prút neskĺzne na zem a nepoškodí sa.2. Vrchný plášť kompatibilný so stanom Tanker si môžete zakúpiť v predajniach Decathlonu.S pomocou vrchného plášťa môžete čeliť tým najhorším podmienkam (zima, prudký dážď...), ale tiež zabránite kondenzácii vo vnútri stanu.

Proti vetru

Vďaka hliníkovej konštrukcii s hrúbkou 19 mm odolá bivak silnému vetru do 80 km/h. Na upevnenie stanu o zem máte k dispozícii 8 bodov ukotvenia o zem. Súčasťou je súprava kolíkov s vrtákom.

Na spevnenie celého bivakovacieho stanu slúžia štyri nastaviteľné tyčky

Pozorovanie

8 okien umožňuje pozorovať aktivitu rýb z ležadla a tešiť sa z okolitej krajiny. Na predných dverách sú 3. Jedno na každej strane, jedno hore a jedno vzadu. Môžete ich všetky zatvoriť, aby ste sa chránili pred denným svetlom. Zadné okno je moskytiéra, ktorá umožňuje súčasne vetrať a chrániť sa pred prípadnými komármi.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Dlážka: 100.0% Polyvinylchlorid; Prút: 100.0% Hliník; Brašňa na bicykel: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

NEPRAť. NEPRAť.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Bivak je potrebné skladovať na suchom mieste. Pred odložením bivaku plátno usušte, aby ste zabránili tvorbe plesne.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Aby sme vám poskytli bezchybnú spoľahlivosť za každých podmienok lovu, nepremokavosť Rapid Tanker sa kontroluje a potvrdzuje v laboratóriu pomocou prísnych postupov. Tieto postupy napodobňujú katastrofické poveternostné podmienky, teda 200 l/m2/h. Meteorológovia považujú dážď za silný, keď prekročí 8 l/m2/h a veľmi výnimočne zaznamenávajú veľké búrky dosahujúce 100 l/m2/h.

Záruka

2 Roky/ov

Videá