QUECHUA Kód 8354266 2015646

Dámska turistická obuv NH100

15,00 €
9,00 €
-40%
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
  • ČIERNA / RUŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši návrhári venujúci sa turistike vytvorili obuv NH100 na príležitostné vychádzky v nenáročnom teréne, lese alebo na pobreží v suchom počasí.

VÝHODY

Nízka hmotnosť

Každá topánka váži iba 297 g vo veľkosti 39.

Odolnosť proti oderu

Syntetický všitý diel na špičke je odolný proti oderu v prírode.

Priľnavosť

Zloženie podrážky (vzorka 3,5 mm) uľahčuje odvádzanie blata.

Protišmykové vlastnosti

Podrážka z TPR so vzorkou 3,5 mm prispôsobená na prírodné chodníky.

Tlmenie došľapu

Podložka z EVA peny na päte (6 mm) tlmí došľap a je vhodná na prírodný chodník.

Pohodlie

Odnímateľná stielka umožňuje nosenie ortopedickej vložky.

TECHNICKÝ POPIS

Priľnavé podrážky

Navrhnuté v našich laboratóriách. Vybrali sme špeciálne zloženie gumy, ktoré zlepšuje priľnavosť podrážky. Systematicky hľadáme najlepší kompromis na turistiku v blatistom (protišmykovosť) aj suchom teréne (priľnavosť).

Navrhnuté na turistiku

Táto turistická obuv je vhodná na chôdzu po prírodných chodníkoch. Volíme a testujeme materiály podrážky a zvršku obuvi tak, aby boli čo najvhodnejšie na turistiku po prírodných chodníkoch a nespevnenom či kamenistom povrchu. Pri používaní na ceste (s asfaltovým povrchom) sa môže urýchliť opotrebovanie obuvi a obuv tak môže byť nepohodlná. Nie je vhodná na horskú turistiku.

Testy odolnosti

Jednotlivé časti prechádzajú laboratórnymi testami, ktoré overujú:

odolnosť proti odtrhnutiu očiek a popruhov, lepenie, neškodnosť materiálov, odolnosť proti UV žiareniu, odieranie podrážky a častí zvrška, predčasné opotrebovanie.Tieto testy nám umožňujú zlepšiť kvalitu našich výrobkov a zabrániť predčasnému opotrebovaniu turistickej obuvi.

Aké ponožky sú vhodné pre obuv Quechua NH100?

Táto obuv je čiastočne priedušná, ale nie je dostatočne priedušná na to, aby odvádzala vlhkosť spôsobenú potením. Odporúčame teda uprednostniť polovysoké ponožky Hike 50 Mid: Obsahujú bavlnu, ktorá pohlcuje vlhkosť, a froté materiál, ktorý odvádza vlhkosť z chodidla. Sú tiež Sú dostatočne vysoké na ochranu členka v obuvi.

Je to výborná kombinácia, ktorá obmedzí vznik otlakov.

Pohodlie

Naša obuv na turistiku v prírode je zárukou mimoriadneho pohodlia pre každého, kto si ju obuje. Obuv obsahuje rôzne komponenty, ktoré sa postarajú o vaše chodidlá, ako napríklad medzipodošvu z EVA (pružný termoplast) alebo podložku na päte z toho istého materiálu.

Vnútorná stielka je odnímateľná, čo zaručuje lepšiu hygienu (dá sa prať).

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 53.7% Polyuretán, 46.3% Polyester; Podošva:: 100.0% Termoplastický polyetylén; Podšívka:: 10.0% Etylénvinylacetát, 90.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Odporúčame obuv skladovať na suchom, tmavom a podľa možnosti vetranom mieste.

Obmedzenia používania

Neodporúčame do dažďa, na vysokohorskú turistiku alebo na asfalt.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše návrhárske stredisko Quechua sídli v Passy, na úpätí Mont Blanc v Hornom Savojsku. Vďaka tejto polohe je to ideálne miesto na spoluprácu našich tímov (dizajnéri, produktoví vedúci, inžinieri...) s milovníkmi outdoorových športov. Je to veľká výhoda pri navrhovaní kvalitných výrobkov na turistiku a príležitosť, ako vám poskytnúť naše know-how.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Aby sme vyhoveli vašim požiadavkám, výrobky Quechua sa testujú v prírode v podmienkach podobných tým, s ktorými sa môžete stretnúť počas turistiky. Naši návrhári a účastníci testov (medzi nimi naši partneri, poverení pracovníci a zákazníci) overujú vlastnosti výrobkov počas ich vývoja až po uvedenie na trh. Testujeme ich v teréne s turistami a turistkami, aby sme sa presvedčili o ich pohodlí a odolnosti.

Videá