NABAIJI Kód 8617181 4217014

Detské plavecké okuliare Spirit číre sklá zelené

15,00 €
7,00 €
-53%
Farba: TYRKYSOVÁ / RUŽOVÁ
  • TYRKYSOVÁ / RUŽOVÁ
  • MODRÁ / ČIERNA
  • MODRÁ / ZELENÁ / TYRKYSOVÁ
  • ČIERNA / ŽLTÁ / MODRÁ
  • MODRÁ / BIELA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril tieto okuliare pre pokročilých plavcov, ktorí si chcú zlepšovať techniku a fyzickú kondíciu.

VÝHODY

Ochrana pred zahmlievaním

Plávajte s dobrou viditeľnosťou vďaka úprave proti zahmlievaniu.

Zorné pole

Užívajte si vodné prostredie vďaka zornému poľu od 140° do 160°.

Možnosť nastavenia

Okuliare si prispôsobíte pomocou bočného nastavenia a zdvojeného remienka.

Držanie na tvári

Poddajná konštrukcia okuliarov Spirit vám poskytne veľmi dobré držanie.

Vodotesnosť

Pružné spoje vám zaistia nepriepustnosť vody.

Inštrukcie


TECHNICKÝ POPIS

Obmedzenie zahmlievania skiel

Objavenie zahmlenia závisí od viacerých faktorov: rozdiel v teplote tela a vody, vlhkosť atď. Dotýkanie sa skiel je jednou z hlavných príčin.Po objavení hmly namočte okuliare do vody a ochranný film sa obnoví.

Je normálne, že po istom čase sa účinok roztoku proti zahmlievaniu zníži.Odporúčame vám používať prípravok proti zahmlievaniu, ktorý zvýši životnosť okuliarov.

Výber veľkosti okuliarov

Vodotesnosť plaveckých okuliarov je podmienená správnym prispôsobením tesnenia tvaru vašej tváre. Pred zakúpením vám odporúčame skontrolovať, či okuliare dobre tesnia aj bez gumičky.

Ak okuliare dobre držia na tvári aj samé a to tak, že sa jemne prisajú, znamená to, že výrobok bude nepriepustný aj počas plávania. Takto môžete zistiť zóny nepohodlia alebo ťažkosti podľa typu tváre.Tento model je k dispozícii vo veľkosti S (úzke tváre) a vo veľkosti L.

Nastavenie okuliarov

Okuliare nie je nutné príliš sťahovať.Príliš stiahnuté okuliare vám môžu spôsobiť nepohodlie, otlačiť vám tvár alebo dokonca spôsobiť prenikanie vody.Na sklá nie je nutné tlačiť rukami, postačí ich jemne prisať na tvár.Popruhy by mali prechádzať 2-3 cm nad ušami, aby sa vám nosili pohodlne a dobre držali.

Údržba okuliarov

Odporúčame:

- opláchnuť okuliare (iba ak je to nevyhnutné) ponorením do vody,

- nevystavovať vnútornú stranu skiel priamemu prúdu vody,

- po každom plávaní uložiť okuliare do puzdra, aby ste ochránili sklá (na vnútornej strane úpravu proti zahmlievaniu a na vonkajšej strane proti poškriabaniu),

- nevystavovať okuliare vyšším teplotám ako 60 °C,

- nedotýkať sa vnútornej strany skiel

Farba skiel

Farbu očníc je nutné prispôsobiť miestu plávania a jasu.Ak plávate vonku alebo v bazéne so silným jasom, uprednostnite okuliare so zahmlenými sklami.Ak je naopak bazén skôr tmavý so slabým jasom, napríklad večer v zime, uprednostnite okuliare s čírymi sklami.Plavecké okuliare Spirit sú v ponuke s rôznymi odtieňmi očníc.

UV ochrana

V súlade s nariadením QB/T 4734 -2023, všetky plavecké okuliare Nabaiji chránia pred UVA a UVB žiarením pri normálnom používaní.Priame pozorovanie slnka je nebezpečné a môže viesť k nezvratnému poškodeniu zraku.

Zloženie

Zloženie

Šošovky: 100.0% Polykarbonát; Rám: 50.0% Polykarbonát, 50.0% Termoplastický polyetylén; Spoj: 100.0% Termoplastický polyetylén; Remeň: 100.0% Silikón

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Po použití skladujte plavecké okuliare v puzdre.<br /> Dôležité upozornenie: nedotýkajte sa vnútornej strany očníc, aby ste nepoškodili úpravu proti zahmlievaniu.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Plavecké okuliare spĺňajú nariadenie EPI 2016/425. Naše produkty testujú a schvaľujú nezávislé laboratóriá. Okuliare určené na plávanie na hladine.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Označenie CE: potvrdzuje, že okuliare spĺňajú podmienky európskej smernice.

Videá