TRIBORD Kód 8384195 2193726

Dámske bandážové plavky vrchný diel s kosticami a odoberateľnou šnúrkou čierne

4,70 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

VÝHODY

Telesná prispôsobivosť

Strih košíka s výstužami je prispôsobený strednému a väčšiemu poprsiu.

Stabilita

Strih so schovanými kosticami a postrannými výstuhami pre dobré držanie.

TECHNICKÝ POPIS

Pravidelné surfovanie

Pravidelne surfujete. Pri surfovaní pádlujete až po line up, prejdete cez príboj podplávaním (duck dive), ak ste na shortboarde, alebo obratom na chrbát, ak ste na longboarde, potom surfujete vo vlnách nižších ako jeden meter. Často padáte a ste zvyknuté na zmietanie pod vodou. Vaše plavky musia vyhovovať požiadavkám vašej aktivity a zostať na mieste pri každom z vašich pohybov. Vyrobili sme pre vás produktový rad vhodný na vaše pravidelné surfovanie a postavu.

Typ postavy

Pre ženy s väčším poprsím, ktoré však chcú odhaliť svoje plecia, sme vytvorili tieto bandážové plavky s kosticami. Šnúrka na krku, kostice a sponka na chrbte im poskytujú dobré držanie pri surfovaní vo vlnách menších ako jeden meter alebo pri závodnom pádlovaní postojačky.

Výstuž

Kostice perfektne spevňujú poprsie. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Výber veľkosti

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih, aby aj vo vode výborne sedeli. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 20.0% Elastan, 80.0% Polyamid; Podšívka: 100.0% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Obmedzenia používania

Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.

Záruka

2 Roky/ov

Videá