SOLOGNAC Kód 8281598 1702103

Poľovnícka obuv Crosshunt 300 nepremokavá kaki

75,00 €
Farba: KHAKI
  • KHAKI
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určená na pravidelné nosenie v málo členitom teréne s hustou vegetáciou. Nepremokavá obuv vyrobená pre všetky typy poľovníckych a outdoorových aktivít.

VÝHODY

Hmotnosť

Topánka váži 570 g vo veľkosti 43.

Priľnavosť

5 mm dezén zlepšuje priľnavosť a odvádzanie blata.

Pohodlie

Zaručené pohodlie vďaka vnútornej polyuretánovej podrážke s hrúbkou 5 mm.

Nepremokavosť

Nepremokavá a priedušná membrána pod kožou, 6 h ponorená pod vodou.

Držanie na nohe

1-zónové šnurovanie, dostatočne ohybná podrážka, 5-palcový zvršok na málo členitý terén.

Odolnosť voči agresívnej vegetácii

Brúsená koža 1,6 mm, dvojité spevnenie do terénu s častým výskytom tŕnia.

TECHNICKÝ POPIS

Odolnosť

Zabrániť predčasnému opotrebovaniu obuvi, to je jedna z priorít nášho návrhárskeho tímu. Vonkajšie materiály tejto obuvi sú odolné proti oderu a roztrhnutiu. Jej švy a spoje, testované v laboratóriu, vydržia v každom type prostredia. Obuv je zosilnená obsádzkou na celej spodnej polovici: päta, špička, boky. Háčiky a pútka na šnúrky sú kovové a podrážka zo 100 % gumy je odolná proti oderu.

Nepremokavosť

Poľujte v daždi... so suchými nohami! Táto obuv sa skladá z materiálov s vodoodpudivou úpravou, vďaka ktorým je nepremokavá. Priedušná membrána odvádza pot. Nohy máte suché, či už poľujete v daždi alebo ste vo vlhkej vegetácii. Táto obuv bola testovaná na 30 000 dynamických krokov vo vode, t. j. 15 km chôdza vo vode siahajúcej do polovičnej výšky.

Tlmenie došľapu v podrážke

Chráňte svoje telo a kĺby vďaka jej tlmeniu došľapu! Podrážka sa skladá z dvoch materiálov: Spodok podrážky z prírodnej gumy je veľmi odolný proti oderu, zatiaľ čo medzipodošva z polyuretánovej peny poskytuje veľké pohodlie a pritom udržiava pružnosť pri ohybe chodidla.

Priľnavosť/adhézia podrážky

Aby sa zaručila dobrá priľnavosť, naše tímy vybavili túto obuv vpredu a vzadu výrezmi v tvare schodíkov a skosenou vzorkou. Skosená a široká vzorka zaisťujú priľnavosť na každom type povrchu: na poli alebo v blatistom prostredí... Medzery v dezéne umožňujú prirodzené odvádzanie pôdy a blata. Po poľovačke oklepte obuv o seba a podrážky sa zbavia nečistôt.

Pohodlie

Pretože je vždy príjemnejšie zdolávať kilometre s pohodlnou obuvou, pridali sme lisovanú odnímateľnú stielku, aby sme ešte zvýšili tlmenie došľapu. Vystlaná vnútorná vložka z peny je súčasne priedušná a pohodlná. Vysoký zvršok a jazyk s légou obmedzujú prenikanie vody, vegetácie, pôdy, piesku... A táto poľovnícka obuv je tiež veľmi ľahká: 1,14 kg/pár vo veľkosti 43.

Údržba

Nie je nič ľahšie ako údržba tejto obuvi! Jednoducho ju umyjete vodou a mydlom, nepoužívajte tuk ani čistiace prostriedky. Na obnovenie vodoodpudivosti kože po vyschnutí obuvi na ňu naneste impregnačný sprej. Nenechávajte schnúť v blízkosti tepelného zdroja, aby sa nepoškodila pružnosť kože.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 70.0% Polyester, 30.0% Hovädzia koža (split); Podošva:: 50.0% Polyuretán, 50.0% Syntetický kaučuk; Podšívka:: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Uchovávajte na suchom a vetranom mieste.<br /> Udržujte mimo dosahu ohňa.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá