Filtre 0
Filtre 0

Rybolov

Vyberte si z našej širokej ponuky produktov a užite si radosť zo športovania.

Predstavujeme produkty

{{product.prix}} €

{{product.regular}} € {{product.percentoff}} %

{{product.prix}} €

{{product.product_name}}
Mohlo by vás tiež zaujímať
Pozrite si športy s podobnými produktami

RYBOLOV


Rybolov alebo chytanie rýb či rybárenie je vlastne odchyt rýb z tečúcich jazier, riek, morí vodných nádrží a podobne. Osoba, ktorá sa venuje tomuto odvetviu sa nazýva rybár. Rybolov rozdeľujeme na dve časti a to na hospodárske účely, kde je odchyt rýb vykonávaný pomocou elektrického prúdu alebo sietí. Naopak na druhej strane poznáme reakreačný či športový rybolov, kde ide o odchyt rýb udicou a nástrahou kde je následne ryba vypusteá späť do vody. U nás nájdete široký sortiment na rybolov.


BOILIES, NÁVNADY A NÁSTRAHY


Boilies, návnady a nástrahy - boilies sú silno aromatické produkty, ktoré slúžia na prílakanie rýb. Vďaka svojej pevnosti sa rýchlo nerozpúšťajú a preto sú lepšou variantou ako chlieb či pelety. Na lov pstruhov, šťúk či jalcov sú vhodné woblery či ďalšie tvrdé nástrahy, ktoré vám zaručia skvelý úlovok. Ďalšou skvelou alternatívou na zakrmovanie a prilákanie rýb ako sumcov, kaprov, pstruhov, šťúk sú pelety rôznych príchutí a veľkostí, s ktorými budete mať zaručený úlovok.


RYBÁRSKE VYBAVENIE


Rybárske vybavenie - ak ste sa rozhodli, že chcete začať s rybolovom, tak máte skvélú príležiťosť sa vybaviť prútmi určených na techniky lovu ako sú feeder, match, muškárenie a ďalšie. K nim je sú potrebné navijaky, ktoré sú testované a vyrobené odborníkmi na rybolov. Ďalším vynikajúcim vybavením na rybolov sú podberáky s ktorými dostanete svoj úlovok von z vody. Bez háčika sa na rybačke nezaobídete a preto je možné si vybrať z ponuky háčikov určených na lov kaprov, pstruhov, šťúk ale aj morských živočíchov.


PRÍSLUŠENSTVO PRE RYBÁROV


Pre každého rybára je dôležité mať príslušenstvo, ktoré mu spríjemní každú chvíľu stravenú rybolovom. Vďaka našej širokej ponuke kresiel a stoličiek sa budete cítiť komfortne. Ak zvažujete viacdňovú rybačku, tak nesmiete zabudnúť na sortiment ako sú spacáky a lehatká, ku ktorým si môžete dopriať aj bivaky a brolly, ktoré zaručujú komfort za akéhokoľvek počasia. Aby ste nemuseli s prútom stáť pri vode dlhé hodiny a mali ozajstnú radosť z rybolov, tak je dôležité sa vybaviť stojanmi a hlásičmi na udice.


RYBÁRSKE OBLEČENIE A DOPLNKY


ak hľadáte vhodného spoločníka na rybársku výpravu, tak siahnite na brodiace nohavice, ktoré vás dokonale udržia v suchu za akéhokoľvek počasia.Brodiace nohavice niesu jediným výrobkom navrhnutý na rybolov, s našimi vestami s množstvom vreciek budete mať všettko vybavenie po ruke. Okrem iného netreba zabudnúť ani na náradie a rukavice s ktorými je možné vymneniť háčik alebo nástrahu. Účinná ochrana pred slnkom je dôležitá pre každého rybára a práve preto všetko potrebné nájdete medzi klobúkmi a šiltovkami určených práve na tento šport.


ŠPECIFICKÉ RYBÁRSKE TECHNIKY


Rybolov nie je iba o nahodení prúta s háčikom do vody a čakanie na záber ale ide o koncetráciu a umenie správneho rybárčenia. Práve preto vzniklo množstvo techník rybolovu, keďže každá ryba je špecifická a láka ju niečo ine. V tejto skupine nájdete techniky lovu rýb ako feeder,lov kaprov, muškárenie, lov sumcov a morský rybolov, ktoré môžete využiť v morskom rybolove. Každá technika má svoje špecifické produkty ako sú udice, háčiky a príslušenstvo k nim.