Pre vyhľadávanie prosím vyplňte toto pole.
Pre vyhľadávanie prosím vyplňte toto pole.

Rozmysleli ste si to?

Na výmenu tovaru v predajniach Decathlon a na e-shope Decathlon máte až 365 dní

Vrátenie alebo výmena tovaru zadarmo

U nás v Decathlone sme hrdí na kvalitu našich výrobkov a a najdôležitejšia je pre nás spokojnosť zákazníkov. Preto, ak nie ste spokojný s vašim výrobkom, máte 365 dní na jeho vrátenie. Pri vrátení je dôležité mať doklad o kúpe alebo založený zákaznícky účet, na ktorý bol nákup tovaru zaznamenaný.

Produkty, ktoré podliehajú znehodnoteniu (potraviny, nápoje), spotrebný tovar a personalizované produkty nie je možné vrátiť alebo vymeniť. Produkty na vrátenie musia byť v originálnom obale, nepoužité, nepoškodené, vrátane prípadného príslušenstva.

Na všetky produkty predávané v Decathlone poskytujeme tiež zákonnú záručnú dobu. Na niektoré produkty túto záruku dokonca rozširujeme nad zákonom stanovenú lehotu.

Tovar nám môžete vrátiť prostredníctvom kuriéra spoločnosti SPS (Slovak Parcel Servis) v rámci služieb zákazníkom vám kuriéra objednáme na vami zvolenú adresu a zaplatíme za vás poštovné.

Prosím neposielajte nám balíčky poštou pretože budú odmietnuté. Radi pre Vás zabezpečíme kuriéra a zaplatíme náklady na dopravu za Vás.