Rozmysleli ste si to?

Na výmenu tovaru v predajniach Decathlon a na e-shope Decathlon máte až 365 dní

Vrátenie alebo výmena tovaru zadarmo

U nás v Decathlone sme hrdí na kvalitu našich výrobkov a najdôležitejšia je pre nás spokojnosť zákazníkov. Preto, ak nie ste spokojní s vašim výrobkom, máte 365 dní na jeho vrátenie. Pri vrátení je dôležité mať doklad o kúpe alebo založený zákaznícky účet, na ktorý bol nákup tovaru zaznamenaný.

Produkty, ktoré podliehajú znehodnoteniu (potraviny, nápoje), spotrebný tovar a personalizované produkty nie je možné vrátiť alebo vymeniť. Produkty na vrátenie musia byť v originálnom obale, nepoužité, nepoškodené, vrátane prípadného príslušenstva.

Na všetky produkty predávané v Decathlone poskytujeme tiež zákonnú záručnú dobu. Na niektoré produkty túto záruku dokonca rozširujeme nad zákonom stanovenú lehotu.

Tovar nám môžete vrátiť prostredníctvom kuriéra spoločnosti SPS (Slovak Parcel Servis) alebo na predajni. V rámci služieb zákazníkom vám kuriéra objednáme na vami zvolenú adresu a zaplatíme za vás poštovné.

Prosím neposielajte nám balíčky poštou pretože budú odmietnuté. Radi pre Vás zabezpečíme kuriéra a zaplatíme náklady na dopravu za Vás.