Filtre 0
Filtre 0
DOMYOS Kód 8643129 4278984

DETSKÁ OBUV 550 NA CVIČENIE MODRÁ

15,00 €
11,00 €
-26%
Farba: MODRÁ / BIELA
  • MODRÁ / BIELA
  • ŠEDÁ / BIELA
  • RUŽOVÁ / BIELA
  • MODRÁ / RUŽOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Inovatívna obuv schválená odborníčkou na psychomotoriku. Ideálna na prvé kroky vášho dieťaťa, bude ho sprevádzať pri každom dobrodružstve.

VÝHODY

Rozvoj psychomotoriky

Lepšia priľnavosť a opora zlepšujú rovnováhu a motoriku.

Protišmykové vlastnosti

Dobrá priľnavosť vďaka protišmykovej podrážke a zosilneniam.

Priedušnosť

Tkanina umožňuje chodidlám dýchať.

Flexibilita

Mimoriadne ohybná podrážka bude sprevádzať každý pohyb dieťaťa.

Pomáha rozvíjať samostatnosť

Označenie pravej/ľavej nohy a široký otvor.

TECHNICKÝ POPIS

Cvičky Baby Light od Domyos sú schválené odborníčkou na psychomotoriku

Pozorovanie správania detí vo veku od 10 mesiacov do 4 rokov pri cvičení s cvičkami a bez nich ukázalo, že cvičky Baby Light od Domyos prispievajú k psychomotorickému vývoju dieťaťa a poskytujú výhody oproti bosému chodidlu. Poskytujú lepšiu priľnavosť, oporu, lepšiu rovnováhu, koordináciu pohybov a chodidlá sú lepšie chránené.

Výhody fyzickej aktivity od najmladšieho veku

Pravidelná fyzická aktivita od najmladšieho veku je prospešná pre fyzický aj psychický vývoj dieťaťa. Dieťa si osvojí návyky zdravého životného štýlu a obmedzí tak neskoršie možné zdravotné problémy.Navyše, fyzická aktivita v kolektíve podporuje začlenenie do skupiny a prispieva k rozvoju osobnosti dieťaťa.

Fyzické a psychické výhody

Aké sú fyzické výhody? - Nadobudnutie základných fyzických schopností (motorika, rovnováha a koordinácia)

- Podpora rastu

- Boj proti obeziteAké sú psychické výhody? - Napomáha rozvíjať sebavedomie

- Uľahčuje začlenenie do skupiny

- Prispieva k rozvoju osobnosti dieťaťa

Rady na používanie

Cvičky sú určené na nosenie v interiéri na mäkšom povrchu. Dieťa ich môže nosiť bez ponožiek, aby si zachovalo maximálny kontakt so zemou. Nervové zakončenia na chodidle tak môžu "cítiť" podlahu a dieťa ľahšie udrží rovnováhu.

Vlastnosti detských chodidiel

Pre bábätká je lepšie chodiť naboso, aby sa naučili vnímať pomocou hmatu. Nervové zakončenia na chodidle určujú, ako je nutné rozložiť váhu tela, aby dieťa udržalo rovnováhu.Cvičky Domyos sú široké a pružné, umožňujú chodidlám vyvíjať sa a posilňovať bez obmedzení. Zároveň chránia chodidlá pred chladom a nebezpečným povrchom. Všetky naše modely obuvi sú prispôsobené špecifickej morfológii najmenších detí.

Cvičenie

Poznáte cvičenie pre najmenších?

Je to zábavná športová aktivita určená deťom od 10 mesiacov do 6 rokov, ktorá pozostáva z prekonávania rozličných prekážok. Cvičenie pre najmenších pomáha dieťaťu objavovať svoje motorické schopnosti a rozvíjať ich pomocou rôznorodých cvikov.

Je dobrým základom pre každý šport.

Výhody cvičenia

Cvičenie pre najmenších prispieva k psychomotorickému vývoju dieťaťa, predovšetkým k rozvoju motoriky, vnímania, koordinácie a rovnováhy. Dieťa sa navyše pri skákaní, kotúľaní, šplhaní a udržiavaní rovnováhy na prekážkach učí samostatnosti a získava sebadôveru.

Oblečenie na cvičenie

Aby sa dieťa mohlo naplno venovať cvičeniu, musí sa v oblečení cítiť pohodlne, malo by mať možnosť vyzliecť si jednu vrstvu a nemusieť si neustále upravovať nohavice. Vyberte mu poddajnú súpravu prispôsobenú ročnému obdobiu a miestu cvičenia: tričko, šortky alebo nohavice, mikina alebo súprava na zahriatie. Aby sa mu nešmýkalo, oblečenie doplňte cvičkami Domyos!

Prečo je dôležite vybrať správnu veľkosť obuvi

Všimli ste si, ako rýchlo vaše dieťa rastie? Rovnako aj jeho chodidlá, preto je správna veľkosť obuvi nevyhnutná. Nevhodná veľkosť, hoci len o pár milimetrov, môže dieťa obmedziť v pohybe a spôsobiť mu zranenie členka alebo prstov. Príliš veľká obuv môže narušiť chôdzu dieťaťa a spôsobiť mu pľuzgiere. Medzi 1. a 2. rokom života sa mení dieťaťu veľkosť chodidla každé 3 až 4 mesiace. Pravidelne kontrolujte veľkosť chodidla.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 35.0% Bavlna, 5.0% Polyuretán, 60.0% Polyester; Podošva:: 20.0% Bavlna, 20.0% Silikón, 30.0% Syntetický kaučuk, 30.0% Polyester; Podšívka:: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a vzdušnom mieste, mimo dosahu vlhkosti a svetla.

Obmedzenia používania

Určené do interiéru, na suchý povrch.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Cvičky Baby Light od Domyos boli testované pri používaní našimi najmenšími športovcami na prekážkových dráhach. Cvičky boli navrhnuté na chôdzu po kladine, bradlách a lezenie po prekážkach.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Cvičky Baby Light od Domyos sú schválené odborníčkou na psychomotoriku Pozorovanie správania detí vo veku od 10 mesiacov do 4 rokov pri cvičení s cvičkami a bez nich ukázalo, že cvičky Baby Light od Domyos prispievajú k psychomotorickému vývoju dieťaťa a poskytujú výhody oproti bosému chodidlu. Poskytujú lepšiu priľnavosť, oporu, lepšiu rovnováhu a koordináciu pohybov. Chodidlá sú navyše lepšie chránené.

Videá