KUIKMA Kód 8772238 4689492

Pánska obuv na padel PS590 biela

55,00 €
Farba: BIELA
  • BIELA
  • ČERVENÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Obuv Kuikma PS 590 poskytne pokročilým hráčom dobrý pomer medzi pohodlím a ľahkosťou. Vychutnajte si dynamické pohyby na kurte!

VÝHODY

Nízka hmotnosť

Optimalizovaná hmotnosť: 360 g vo veľkosti 43.

Odolnosť proti oderu

Spevnený zvršok z TPU zaručuje väčšiu odolnosť voči oderu.

Priľnavosť

Špeciálne vyvinutá vzorka podrážky na umelý trávnik.

Tlmenie došľapu

Vnútorná vložka z hustej vstrekovanej EVA peny zlepšuje tlmenie.

Priedušnosť

Zvršok zo sieťoviny veľmi dobre odvádza pot.

Stabilita

Vďaka plátu z TPU v otočnom bode podrážky.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo je na padel vhodné nosiť špeciálnu obuv?

Padel sa hrá na umelom trávniku s pieskom. Práve preto sa na ňom kĺže. Obuv na padel má podrážku so špeciálnou vzorkou, ktorá zaručuje hráčom všetkých úrovní nevyhnutnú priľnavosť. Prináša tiež bočnú stabilitu, spevnenie chodidla a tlmenie došľapu vďaka absorpcii nárazov.

Technológia so vstrekovanou penou EVA

Táto obuv predstavuje harmonickú kombináciu trvalého pohodlia a spevnenia vďaka vstrekovanej pene EVA, ktorá je súčasťou medzipodošvy a zaisťuje dynamickejšiu odozvu.

Otočný bod

Padel je šport, ktorý si vyžaduje neustálu zmenu smeru, preto sa značka Kuikma rozhodla do svojej obuvi zakomponovať otočný bod, ktorý uľahčuje rotáciu chodidla. Ide o krúžok v prednej časti chodidla.

Sieťovinový zvršok: Majte nohy v suchu počas zápasov

Táto obuv má sieťovinový zvršok, ktorý optimalizuje prúdenie vzduchu a zaisťuje tak jedinečný pocit pohodlia.

Vzor podrážky: dezén v tvare rybej kosti

Spoznáte ju podľa vlnitého vzoru. Je to najpoužívanejšia podrážka na bežnej padelovej obuvi, vďaka jej dobrej priľnavosti a schopnosti dlhého kĺzania na konci kurtu. Ponúka tiež väčšiu odolnosť a je ideálna na súťaže na umelom trávniku alebo piesku.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 10.0% Polyuretán, 30.0% Termoplastický polyuretán, 60.0% Polyester; Podšívka:: 100.0% Polyester; Podošva:: 60.0% Etylénvinylacetát, 10.0% Termoplastický polyuretán, 30.0% Butadiénový kaučuk

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše výskumné centrum zamerané na dizajn sídli v Španielsku. Jeho úlohou je identifikovať potreby používateľov a následne ich postúpiť do nášho vývojového centra so sídlom vo Francúzsku. Prototypy testujú používatelia na padelových ihriskách v reálnych podmienkach. Ich odolnosť sa následne testuje v laboratóriu nášho vývojového strediska. Vďaka tomu môžeme overiť kvalitu našich výrobkov.

Záruka

2 Roky/ov