Filtre 0
Filtre 0
CORENGTH Kód 8666380 4389578

Posilňovacie koliesko na brušné svaly Ab wheel 2 režimy čierne

8,50 €
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Vďaka tomuto koliesku s 2 režimami (stabilný a nestabilný), môžete posilňovať brušné svaly ešte efektívnejšie.

VÝHODY

Skladnosť

Koliesko sa dá rozložiť. Ľahko ho odložíte.

Univerzálne použitie

Abwheel: 2 v 1. Koliesko bude podľa zvolenej polohy stabilné alebo nestabilné.

Protišmykové vlastnosti

Môžete ho používať na rôznych povrchoch (parkety, betón, dlažba, atď.).

TECHNICKÝ POPIS

Vlastnosti posilňovacieho kolieska

Rozmery kolieska:

Priemer kolesa: 18,5 cm. Priemer rukoväte: 3,2 cm. Dĺžka rukoväte: 10 cm. Celková dĺžka zmontovaného výrobku: 29 cm. Rozmery balenia:

- Dĺžka: 19 cm.

- Šírka: 9 cm.

- Výška: 19 cm. Hmotnosť:

Posilňovacie koliesko na brušné svaly: 540 g. Posilňovacie koliesko na brušné svaly v obale: 670 g. Maximálna nosnosť kolesa:

130 kg.

Prečo je koliesko na brušné svaly také dôležité?

Táto pomôcka je pri posilňovaní brušných svalov nevyhnutná. Precvičuje súčasne povrchové aj hlboké svaly. Zlepšuje to držanie tela a posilňuje brušné svalstvo.Pozor, napriek tomu, že sa to zdá jednoduché, koliesko na brušné svaly si vyžaduje správne vykonávanie cvikov, aby ste si nepoškodili chrbát!

Prečo posilňovať brušné svalstvo?

Posilňovanie brušného svalstva má výhody pri športovaní, ale aj v každodennom živote: zlepšuje vaše držanie tela, zvyšuje vašu silu, predchádza zraneniam, zlepšuje vašu kondíciu v každodennom živote...Toto posilňovanie brušných svalov, šikmých brušných svalov a spodnej časti chrbta umožňuje posilňovanie svalov, ktoré sa v angličtine nazývajú „core“. Inými slovami, brušné svalstvo, bez ktorého by telo nemohlo byť vzpriamené.

Prečo má posilňovacie koliesko 2 režimy?

Prepracovali sme starú verziu tohto kolieska na brušné svaly tak, aby bolo vhodné aj pre tých najtrénovanejších športovcov.Čo sa však na tomto koliesku zmenilo? Vďaka nestabilnému režimu sa aj tí najskúsenejší používatelia môžu ďalej zlepšovať!

Ako používať posilňovacie koliesko?

Správne cvičenie s posilňovacím kolieskom:

Kľaknite si na kolená na podložku alebo vankúš.

Uchopte obe rukoväte kolieska. Tlačte ho smerom dopredu a pritom dbajte na to, aby boli vaše kolená v kontakte s podlahou a majte pritom ramená vystreté.

Rady ako sa vyhnúť zraneniu

Aby ste predišli riziku zranenia, neohýbajte spodok chrbta a stiahnite brušné svaly. Panvu pritom stiahnite dozadu.Ak s cvičením s Ab Wheel začínate, nesnažte sa o príliš rozsiahly pohyb. Aby ste zabránili príliš veľkému rozsahu pohybu, cvičte pred stenou alebo dverami, ktoré vás zastavia.Neodporúčame používať Ab Wheel, ak trpíte problémami s chrbticou alebo ak nie ste zvyknutí posilňovať brušné svaly.

Ako si vybrať koliesko na brušné svaly?

Začínate a chcete sa zlepšovať? Zvoľte si radšej naše Ab wheel pre začiatočníkov (kód 8556755).Už ste odcvičili niekoľko tréningov s Ab wheel pre začiatočníkov a chcete väčšiu náročnosť? Vyberte si toto koliesko na brušné svaly.

Precvičujte brušné svaly v pohodlí

Pri cvičení s kolieskom na brušné svaly odporúčame používať podložku In & Out Mat (kód: 8873350), aby vaše kolená netrpeli.

Zloženie

Zloženie

Hlavná časť: 10.0% Styrén Etylén Butadién Styrén, 90.0% Polypropylén; Rúčka: 10.0% Polypropylén, 90.0% Styrén Etylén Butadién Styrén; Konštrukcia: 100.0% Oceľ

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Skladujte v interiéri a v suchu.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá