Filtre 0
Filtre 0
VAN RYSEL Kód 8551824 2722888

Pánska zimná cyklistická bunda RC100 s dlhým rukávom čierna

35,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Túto bundu sme vyvinuli pre začínajúcich cyklistov na jazdu aj v zime.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Ochrana proti dažďu v prednej časti bundy a na ramenách.

Hrejivosť

Podšívka z fleecu. Vetruvzdorná vrstva na hrudi a ramenách. Vysoký golier.

Vrecká

Náprsné vrecko so zipsom. 2 vrecká na chrbte s režimom 2/3, 1/3.

TECHNICKÝ POPIS

Ecodesign

Použitie recyklovaného polyesteru umožňuje zabrániť používaniu zdrojov z ropy, pričom materiál má rovnaké vlastnosti/kvalitu. Prechodom z nepoužitých materiálov na recyklované materiály znižujeme naše emisie CO2 asi o 10 %.

Zobrazovanie vplyvu na životné prostredie

Decathlon sa rozhodol používať piktogram zobrazujúci známku na stupnici od A po E. Tento systém označovania verejnosť už dobre pozná, pretože sa používa na elektrospotrebičoch a takisto v automobilovom priemysle. Naším cieľom je podporovať metódu hodnotenia, ktorá je spoločná pre rôzne podniky vo všetkých krajinách. Decathlon sa výrazne angažuje v tejto oblasti na európskej úrovni.

Ako sa robí a odkiaľ pochádza výpočet environmentálnej známky našich produktov?

Decathlon pri tomto výpočte zohľadňuje vplyv výrobku na životné prostredie počas jeho celého životného cyklu a podľa rôznych environmentálnych kritérií. Tento výpočet je úplne automatizovaný a tvorí súčasť koncepčných nástrojov, ktoré používajú naše vývojové tímy, čo umožňuje industrializovať metódu hodnotenia a začleniť životné prostredie do koncepcie výrobkov.

Funkcie cyklistickej bundy

Táto tretia vrstva vás ochráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi ako sú chlad a vietor, pričom zachová výhody spodných vrstiev, ktoré sú hrejivé a priedušné. Použitím vhodnej cyklistickej bundy váš výkon a pohodlie zostanú rovnaké bez ohľadu na počasie. Cyklistická bunda vám umožní ostať v teple a jazdiť aj v zimnom období.

Hrejivosť

Schopnosť produktu chrániť pred chladom závisí od tepelnej odolnosti materiálu a priepustnosti vzduchu. Čím je tepelná odolnosť vyššia, tým má výrobok väčšiu schopnosť udržiavať teplo, ktoré telo vytvára počas jazdy. Hlavný materiál bundy tvorí fleecová podšívka, ktorá takmer neprepúšťa vzduch, a jej tepelná odolnosť je 0,053.

Gramáž: 320 g/m2.

Údržba

Perte v práčke na 30 °C s malým množstvom pracieho prostriedku. Program syntetika. Pri praní otočte naruby. Nepoužívajte aviváž. Sušte na vešiaku v teplej a vetranej miestnosti. Nesušte v sušičke. Nečistite chemicky. Nepoužívajte chlór. Nesušte na radiátore.

Priedušnosť komponentu RET => 5,13

Na zistenie priedušnosti látky sa meria jej odolnosť voči vyparovaniu (test na základe normy ISO 11092). Čím je odolnosť nižšia, tým lepšie látka umožňuje odvod vodnej pary, ktorú telo produkuje počas aktivity, a tým je priedušnejšia.

• RET < 6: extrémne priedušná, prispôsobená najnáročnejšej námahe.

• RET 6 až 12: veľmi priedušná, prispôsobená strednej námahe,

• RET 12 až 20: stredne priedušná, nepríjemná v prípade námahy.

• RET > 20: málo priedušná.

Znižujeme vplyv na životné prostredie tým, že farbíme vlákna hromadne pri spriadaní

Pri farbení oblečenia sa spotrebuje veľa vody, chemických prípravok a energie. Chceme byť šetrní k životnému prostrediu, a preto používame techniku Dope Dyed, ktorá spočíva v pridávaní farebných pigmentov v práškovej forme už počas výroby vlákien (a nie mačaním vo farbiacich kúpeľoch, ako je bežné). Táto technika pomáha znižovať spotrebu a vypúšťanie odpadových vôd, ktoré vznikajú pri farbení tkanín.

Zloženie

Zloženie

Hlavný materiál - vrchná časť: 5.88% Elastan, 94.12% Polyester; Všitý diel: 13.0% Elastan, 87.0% Polyester; Membrána: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán; Vrecko: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov