Filtre 0
Filtre 0
TRIBAN Kód 8542910 2707972

Pánske cestné cyklistické nohavice Essentiel

12,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Cyklonohavice sme vytvorili pre vaše pohodlné začiatky v cestnej cyklistike. Vďaka nim sa môžete rozlúčiť s podráždením!

VÝHODY

Odvod potu

Priedušný materiál pre väčšie pohodlie.

Voľnosť pohybu

Elastický materiál ponúka dobré spevnenie na stehnách a v páse.

Pohodlie

Tvarovaná penová vložka Soft. Hrúbka: 13 mm. Hustota: 65 kg/m3.

TECHNICKÝ POPIS

Nová výstelka Soft

Chceme, aby ste sa na bicykli cítili čo najpohodlnejšie, preto sme vytvorili semišovú výstelku Soft.

Zvolený materiál je hebký a priedušný. Vystužená oblasť je mäkká, jej nameraná hustota je 65 kg/m3 a hrúbka 13 mm. Výstelka zaručuje pohodlné sedenie počas jazdy na cestnom bicykli približne počas 1 hodiny.

Tvar výstuže

Tvar výstuží (hrubšia penová časť) sme vytvorili na základe testovania na tlakovej podložke. Tento test realizovaný na cyklistoch spočíva v meraní tlaku, ktorý je vyvíjaný na konkrétne časti sedla. Podarilo sa nám identifikovať kontaktné miesta, kde je tlak najväčší, a tomu prispôsobiť výstuž.

Celkový tvar výstelky navrhli návrhári na základe odliatku na figuríne. Výstelka bola potom schválená na základe viacerých skúšok a testovaní pri používaní.

Vystužené časti

Výstelka pokrýva okolie sedacích kostí a takisto chráni hrádzu. Vystužená čas v oblasti rozkroku je dosť úzka, aby nespôsobila podráždenie/trenie počas pedálovania. Výstuž má vystupujúce kanáliky, ktoré jej dodávajú väčšiu pružnosť.

Rady na údržbu

Perte v práčke na 30 °C. Program syntetika. Pri praní otočte naruby. Nepoužívajte aviváž. Sušte na vešiaku v teplej a vetranej miestnosti. Nesušte v sušičke. Nečistite chemicky. Nepoužívajte chlór. Nesušte na radiátore.

Testovanie produktov

Náš tím produktových dizajnérov so sídlom v B'TWIN VILLAGE v meste Lille sa neustále snaží zlepšovať komfort našich zákazníkov, ktorí sa venujú cyklistike. Našou vášňou je vyvíjať produkty zodpovedajúce potrebám používateľov a zaisťujúce ich pohodlie. Následne ich testujeme v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine ich používaním v reálnych situáciách počas cyklistiky môžeme naše produkty neustále zdokonaľovať.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 15.0% Elastan, 85.0% Polyester; Podložka: 100.0% Polyuretán; Vypchávka - vonkajší materiál: 15.0% Elastan, 85.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

VšETKY TYPY žEHLENIA. VšETKY TYPY žEHLENIA.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá