Filtre 0
Filtre 0
OXELO Kód 8542265 2750113

Zaisťovacia klipsa na kolieska skateboardu Trick 100

12,00 €
Nedostupné online

Náš tím vyvinul toto príslušenstvo, aby ste sa ľahšie naučili základné figúry pri začiatkoch so skateboardovaním.

VÝHODY

Jednoduchá montáž / demontáž

Trick 100 nainštalujte bez náradia, stačí ho zaklipsovať na truck.

Jednoduchý prenos

Je skladný, noste ho so sebou a použite ho, kedy chcete.

Stabilita

Zlepšite si rovnováhu: trick 100 umožňuje znehybniť váš skateboard!

Jednoduché začiatky

Sústreďte sa na koordináciu pohybov: váš skateboard sa nehýbe.

TECHNICKÝ POPIS

Ako funguje Trick 100?

„Pri nácviku figúr bez toho, aby sa doska hýbala, sa dával skateboard do trávy, ale ťažko sa potom vykonával pop (zatlačenie zadnej časti skejtu nohou).“ Na základe svojich skúseností náš tím návrhárov vyvinul príslušenstvo, ktoré umožňuje znehybniť dosku a učiť sa základné figúry bez rizika straty rovnováhy. Ako? Úplne jednoducho vďaka klinu, ktorý sa pripevňuje na truck jednoduchým gestom a ktorý umožňuje nadvihnúť kolieska skateboardu!

Klipsa Trick pre vaše trucky s dizajnom Trick 100:

Príslušenstvo Trick 100 sa predáva po 2 kusoch! To vám umožňuje znehybniť buď obidve zadné kolieska, alebo uhlopriečne jedno predné a jedno zadné koliesko. Ďalšou dobrou správou je skutočnosť, že vďaka praktickému dizajnu a materiálu z TPU majú klipsy Tricks 100 nízku hmotnosť a ľahko sa prenášajú. A nepotrebujte náradie na ich namontovanie: diel sa jednoducho pripevní na všetky veľkosti truckov a klin umožňuje nadvihnúť kolieska veľkosti od 52 do 56 mm.

Triky a figúry: vysvetlíme vám.

Na skateboarde sa stáva, že sa dostanete priveľmi dopredu alebo dozadu a často skončíte na zemi. Aby ste sa mohli pokojne učiť figúry na stabilnej doske, klipsa Trick 100 umožňuje nadvihnúť vaše kolieska, aby sa znehybnili. A aké figúry sú to? Tie, ktoré môžete robiť na odstavenom skateboarde: Shove-it, s jednou klipsou Trick 100 na prednom trucku a s jednou klipsou Trick 100 na zadnom trucku. Kickflip a ollie, s 2 klipsami Tricks 100 na zadnom trucku.

O histórii klipsy Trick 100:

Produkt sa zrodil tak, že sme sa pýtali, ako by sme mohli pomôcť začiatočníkom a začiatočníčkam pri nácviku základných figúr na skateboarde. A rýchlo sme dospeli k zisteniu: znehybnením dosky sa môžete sústrediť na vaše gesto bez obavy o rovnováhu a riziká pádu. Potom nasledovali 2 roky štúdií, desiatky prototypov a testov s partnermi a následne v školách. A výsledkom je jednoduché a praktické príslušenstvo, ktoré znižuje počet pádov!

Posledná rada pred vystúpením na dosku?

Svoj názor poskytol Jean-Philippe, produktový manažér DECATHLON Skateboarding: V každom prípade je dobré nosiť chrániče. Pri páde sa nezraníte a okamžite vyskočíte znovu na dosku! A netreba váhať ísť sa zapísať na kurz: Otvára sa stále viacej škôl na skateboarding. Človek 10 x rýchlejšie napreduje a zlepšuje sa, naučí sa okamžite správne gestá, ako je odrážanie zadnou nohou!

Zloženie

Zloženie

Hlavná časť: 100.0% Termoplastický polyuretán

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše dosky sú testované v laboratóriu. Pomocou týchto testov overujeme, že výrobky spĺňajú európske normy na používanie skateboardových dosiek. Vykonávame aj testy opotrebovania. Tieto laboratórne testy sú doplnené testami v teréne, pričom sú niektoré merané, ďalšie sa opierajú o pocity testovačov, ktorí podrobia výrobok náročnej skúške. Pritom sa opierame o našu komunitu partnerov a škôl skateboardingu v Európe.

Záruka

2 Roky/ov

Videá