Filtre 0
Filtre 0
KIPSTA Kód 8547467 2747140

Súprava 4 kužeľov Essential 30 cm oranžové

13,00 €
Jednotková cena 3.25/jednotka
Nedostupné online

Vytvorili sme tento veľký kužeľ v tvare šípky pre jednoduchšie a účinnejšie tréningy.

VÝHODY

Jednoduché použitie

Ušetrite čas a miesto: kužele sa jednoducho ukladajú na seba.

Dobrá viditeľnosť

Kužele sú viditeľné na 50 m vďaka reflexnej farbe.

Odolnosť

Veľké kužele odolávajú strelám vďaka pružným materiálom.

Stabilita

Lepšie priľnutie k tráve a syntetickému povrchu vďaka drážkam v základni.

Jednoduché začiatky

Veľký kužeľ v tvare šípky ukazuje smer.

TECHNICKÝ POPIS

Predstavujeme vám radu Essential

Vďaka nášmu pozorovaniu hry a diskusií s mnohými trénermi sa nám podarilo identifikovať rôzne potreby, ktoré v tréningoch chýbajú: vymedzenie, vyhnutie sa... Na to sme vytvorili našu radu Essential: výrobky sú chytré a prístupné, čím spĺňajú hlavné funkcie (označiť, zamieriť...) a tréning tak bude zábavný a účelný bez ohľadu na vek. Vďaka veľkým kužeľom si označíte terén. Sledujte tento príbeh!

Náš tím futbalových vývojárov vám porozpráva o identite rady Essential

"S týmito väčšími výrobkami sme chceli pokračovať vo vytváraní rady Essential. Dali sme im teda symbolický tvar šípky, nakoľko ide o hru štruktúry medzi matným a lesklým plastovým materiálom. Tieto veľké kužele sa používajú ako prekážka alebo na vymedzenie hry:vďaka šípke pochopíte, z ktorej strany je potrebné sa prekážke vyhnúť. Chceli sme odolné kužele, ktoré by boli viditeľné."

Dizajn a veľkosť pre intuitívne tréningy.

V závislosti od veku môžete kužele používať na označenie, vymedzenie alebo ako prekážku. David, zodpovedný za testovanie v Kispta a tréner, nám vysvetľuje:"U detí slúžia veľké kužele na označenie terénu: pre mladých predstavujú dôležité oporné body. Je možné z nich počas hry vytvoriť bránku alebo bránu.U dospelých slúžia ako prekážka:tým, že sú veľké, je ťažké sa im vyhnúť."

Spoľahlivosť a odolnosť testované v teréne

Jedinečná vizuálna identita a intuitívny dizajn! Chceli sme predovšetkým, aby vám tieto kužele slúžili čo najdlhšie. Aby sme to umožnili, testovali sme ich v teréne v Kipstadium v Tourcoing a v kategóriách U9, U10 a U11 v Lens. Tieto náročné testy v reálnych podmienkach potvrdili, že tvar kužeľov je tak spoľahlivý a odolný, ako je jedinečný!

Stabilné kužele na trávu a syntetický povrch.

Aby sme zaručili stabilitu kužeľov na prírodnom alebo syntetickom trávniku, náš tím našiel riešenie: do základne sme urobili drobné zárezy, ktoré vytvárajú hrebeňový efekt. tráva sa vnútri zachytí a poskytne priľnavosť pri bočnom pohybe. Jednoduché a účinné!

Ak chcete tréningy rozšíriť, vyskúšajte aplikáciu DECATHLON COACH

Aplikáciu DECATHLON COACH sme vyvinuli tak, aby umožnila športovcom využívať tréningové programy zostavené kvalifikovanými trénermi. Po behu a chôdzi aplikácia odteraz ponúka aj špecifické tréningové programy, ktoré vás budú sprevádzať a viesť počas individuálnych tréningov. Stiahnite si aplikáciu zadarmo: https://www.decathloncoach.com/fr/home/

Zloženie

Zloženie

Hlavná časť: 100.0% Polyetylén

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Výrobok skladujte pod prístreškom, predĺžite tak jeho životnosť!

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov