Filtre 0
Filtre 0
TARMAK Kód 8529815 2667418

Basketbalový kôš na nastaviteľnom stojane 220-305 cm B100 Easy čierny

149,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Basketbalový kôš B100 pre deti a dospelých na basketbal v exteriéri. Dá sa nastaviť bez náradia na 5 výšok od 2,20 m do 3,05 m.

VÝHODY

Jednoduchá montáž / demontáž

50 minút (2 osoby).

Kvalita odskoku

Veľmi dobrá kvalita hry vďaka doske z 32 mm HD polyetylénu.

Možnosť nastavenia

Nastavenie 5 výšok bez náradia (220 cm až 305 cm – oficiálna výška).

Jednoduché premiestnenie

Dobrá pohyblivosť vďaka 2 kolieskam v prednej časti základne.

Stabilita

Úžasná stabilita vďaka základni (voda alebo piesok) so 46 litrami.

TECHNICKÝ POPIS

Ľahšie nastavenie výšky

Vďaka systému zárezov a integrovanému uťahovaciemu koliesku nevyžaduje kôš B100 Easy žiadne náradie na nastavenie výšky spomedzi 5 ponúkaných veľkostí (od 2,20 m, čo je ideálne pre priemerné 8-ročné dieťa, až po 3,05 m, čo je oficiálna výška).

Lepší odraz

Kôš B100 Easy má plastovú dosku, ktorá sa dokonale hodí na rekreačné použitie alebo pre začiatočníkov, kôš B100 Easy je však vyrobený z hrubšieho materiálu (32 mm), ktorý zlepšuje odraz lopty pri hádzaní.

Stabilita a ovládateľnosť

Kôš sa nazýva B100 Easy, pretože sa s ním ľahšie manipuluje ako s klasickým košom, a to vďaka dvom malým kolieskam umiestneným v prednej časti jeho základne, ktoré uľahčujú jeho presuny.

Základňa s objemom 46 l sa dá zaťažiť vodou alebo pieskom, vďaka čomu zaručuje výbornú stabilitu pri hre.

Hmotnosť a rozmery basketbalového koša B100 Easy

Rozmery

- základňa (cm): 107 × 45 × 15. Stĺpiky (cm): 7 (priemer). Doska (cm): 106 × 64 × 3,2. Priemer kruhu (cm): 45 (zvnútra)/49 (zvonku).

- Kartónový obal (cm): 119 × 78 × 18. Hmotnosť: nezaťažený výrobok (kg): 27; zaťažený výrobok (kg): 73. Objem základne (v litroch): 46

Jednoduchá údržba pre dlhotrvajúce používanie

Basketbalový kôš odporúčame umývať vlhkou špongiou a mydlom. Opláchnite čistou vodou. Kôš odporúčame chrániť pred mrazom a dažďom pomocou plachty.

Aby ste však zabránili akejkoľvek nehode alebo akémukoľvek poškodeniu v prípade vetra s rýchlosťou viac ako 60 km/h, odporúčame vám basketbalový kôš ukladať na zem. Čím je totiž doska väčšia, tým väčší je odpor vetra.

Takisto môžete základňu zaťažiť závažím alebo pripevniť kôš o zem pomocou priloženého príslušenstva.

Značka Tarmak

Tarmak je značka spoločnosti Decathlon špecializujúca sa na basketbalové vybavenie, ktorú tvoria odborníci a basketbaloví nadšenci, ktorí angažovaným a udržateľným spôsobom vyvíjajú funkčné, inovatívne a odolné produkty pre tých, ktorí sa snažia o výkon, ako aj pre tých, ktorí hrajú pre zábavu. Naše motto: Nothing But Play.

Záruka 5 rokov.

Na základe našich skúsesností a všetkých testov, ktoré realizovali naši odborníci, sme hrdí, že vám môžeme poskytnúť 5-ročnú záruku na kôš B100 Easy. Záruka sa vzťahuje na chyby (okrem bežného opotrebovania, poškriabania, zmeny farby alebo korózie, ako aj pádu alebo neobvyklého používania) koša. Môže byť uplatnená len po predložení pokladničného bloku. Na základe tejto záruky vymeníme chybné diely. Táto obchodná záruka nevylučuje právne záruky platné v rôznych krajinách.

Zloženie

Zloženie

Konštrukcia: 100.0% Oceľ; Base: 100.0% Polyetylén; Zadná doska: 100.0% Polyetylén; Suchý zips: 100.0% Oceľ; Skrutky: 100.0% Oceľ; Prút: 100.0% Polyamid; Sieť: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

V prípade silného vetra (viac ako 70 km/h) kôš umiestnite čo najnižšie alebo ho zložte.

Obmedzenia používania

Na obruč sa nevešajte.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím basketbalových návrhárov pracuje so zanietením v našom vývojovom a testovacom stredisku Decathlon Kipstadium, ktoré sa nachádza na severe Francúzska. Neustále sa snaží zlepšovať pohodlie hráčov a hráčok pri basketbale. Všetky naše výrobky sú vyrobené z materiálov, ktorých kvalitu a odolnosť overujeme v laboratóriu a potom niekoľko týždňov v reálnych situáciách v spolupráci s basketbalistami.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše koše sú určené na použitie v domácom prostredí (rodina, priatelia). Nie sú určené na intenzívne používanie ani na používanie na verejných miestach alebo v kolektívoch.

Záruka na diely

5 rokov (okrem opotrebiteľných dielov: sieťka).

Videá