Vážení zákazníci, pokiaľ si produkty označené stromčekom objednáte do polnoci 16. 12., garantujeme Vám ich doručenie do Vianoc. Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce!

GOLF

Vítajte vo svete INESIS! Inesis je značka Decathlon založená v roku 2002 ktorá ponúka komplexnú sadu produktov pre golf. Vyznačujú sa výborným pomerom cena / výkon, inováciami, použitím kvalitných a pokročilých materiálov, za ktoré boli produkty Inesis nie raz ocenené golfovou komunitou.

13,99 

Puttovacia sada
Inesis


Muži / Ženy
27,99 

Golfový sveter
Chladné počasie


Muži / Ženy
13,99 

Golfový pulóver
Mierne počasie

Muži / Ženy
36,99 

Golfová vesta
Chladné počasie


Muži / Ženy
18,99 

Golfové nohavice
Mierne počasie


Muži / Ženy
13,99 

Polokošela s rukávom
Mierne počasie

INESIS

Inesis je francúzska značka golfového vybavenia, ktorá vznikla v roku 2002 a spadá pod francúzsky obchodný reťazec Decathlon. Ide o viac než len o prácu, každý deň nás ženie vpred láska ku golfu ako zdroju ozajstné radosti, ktorú chceme prostredníctvom svojich výrobkov odovzdávať ďalej. Naším hlavným poslaním je golf sprístupniť čo najväčšiemu počtu ľudí. Svojimi radami, výrobkami a vhodnými službami vám pomáhame sa zlepšovať, či už ste začiatočníci, rekreační hráči, fanatickí golfisti, či ostrieľaní pretekári. Naše vývojové tímy každý deň skúmajú potreby zákazníkov a vymýšľajú najrôznejšie inovácie, aby prispeli k tomu, že sa vám bude hrať jednoduchšie a intuitívnejšie. Blízky vzťah k zákazníkom.Jednoduchosť, spontánnosť a trúfalosť, to sú hodnoty, ktoré zdieľame a z ktorých čerpáme.