Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.

JAZDECTVO

Vitajte vo svete jazdectva.
Decathlon založil špeciálne pre vybavenie jazdcov aj kone značku Fouganza. Na severe Francúzska pracuje 50 nadšených jazdcov, ktorí tu vyvíjajú a testujú produkty. Náš cieľ je, aby jazdectvo bolo dostupné malým i veľkým športovcom.

Obľúbené kategórie
Obľúbené produkty

Naša bunda Safy je z dvoch materiálov. Podšitý golier, plecia a rukávy vás udržujú v teple. Materiál pružný v 2 smeroch na trupe umožňuje pohodlné nosenie bezpečnostnej vesty!

Zobraziť produkt

Hľadáte štýlovú nízku obuv, ktorá je hrejivá, na pravidelné jazdenie? Nízka obuv 500 Warm, ktorá sa vynikajúco hodí k minichapsom 500 kvôli reálnemu efektu čižmy, je tu pre vás.

Zobraziť produkt

Hľadáte teplú a pohodlnú bundu? Mysleli sme na vás a vaše pohodlie, a preto sme jednotlivé časti jazdeckej bundy 900 navrhli tak, aby ste sa v nej cítili na koni čo najlepšie.

Zobraziť produkt

Jazdecká prilba 140 je nevyhnutná pre začiatočníkov. Vďaka zamatovému poťahu zaisťuje tradičný vzhľad!

Zobraziť produkt

JAZDECTVO

Milujete jazdectvo? Alebo máte doma malého vášnivého jazdca? Potom je pri výbere vybavenia bezpečnosť jednou z vašich najvyšších priorít. Jazdecká prilba musí byť bezpečná a pri súťažiach dobre vyzerať. Naše prilby obe kritéria spĺňajú. V laboratóriách prechádzajú tými najnáročnejšími testmi, vďaka ktorým vám môžeme zaručiť tú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom sú bezpečnostné jazdecké vesty. Okrem bezpečnosti každý jazdec ocení napríklad praktickosť materiálu, ktorý je odolnejší voči znečisteniu, z ktorého sú vyrobené nohavice detské, dámské aj pánske.
Stretneme sa za prekážkou!