JAZDECTVO

Vitajte vo svete jazdectva.
Decathlon založil špeciálne pre vybavenie jazdcov aj kone značku Fouganza. Na severe Francúzska pracuje 50 nadšených jazdcov, ktorí tu vyvíjajú a testujú produkty. Náš cieľ je, aby jazdectvo bolo dostupné malým i veľkým športovcom.

Obľúbené kategórie
Obľúbené produkty

Naša sieťka na hlavu proti muchám 500 sa skladá z polotvrdej mriežky, ktorá bráni kontaktu s očami a poskytuje koňom široké zorné pole.

Zobraziť produkt

Mikrovlákno skvele odvádza vlhkosť. Dokáže absorbovať až 4-násobok svojej hmotnosti. Môže sa tiež použiť na osvieženie koňa v horúčavách ak ju namočíte do studenej vody.

Zobraziť produkt

JAZDECTVO

Milujete jazdectvo? Alebo máte doma malého vášnivého jazdca? Potom je pri výbere vybavenia bezpečnosť jednou z vašich najvyšších priorít. Jazdecká prilba musí byť bezpečná a pri súťažiach dobre vyzerať. Naše prilby obe kritéria spĺňajú. V laboratóriách prechádzajú tými najnáročnejšími testmi, vďaka ktorým vám môžeme zaručiť tú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom sú bezpečnostné jazdecké vesty. Okrem bezpečnosti každý jazdec ocení napríklad praktickosť materiálu, ktorý je odolnejší voči znečisteniu, z ktorého sú vyrobené nohavice detské, dámské aj pánske.
Stretneme sa za prekážkou!