DECATHLON Kód 8518570 2610712

Izotonický nápoj v prášku ISO citrón 650 g

10,00 €
Jednotková cena 15.38/Kg
Príchuť: Citrón
  • Izotonický nápoj v prášku ISO citrón 650 g
  • Izotonický nápoj v prášku ISO pomaranč 650 g
  • Izotonický nápoj v prášku ISO lesné ovocie 650 g
  • Izotonický nápoj v prášku ISO broskyňa 650 g
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul tento izotonický prášok, ktorý je zdrojom dlhodobej energie. Rozpustite vo fľaši počas námahy v trvaní do 3 hod.

VÝHODY

Energetická hodnota

Obsahuje 138 kcal (pomaranč, lesné ovocie, broskyňa) a 135 kcal (citrón).

Jednoduché použitie

Jeden vrchnáčik prášku, ktorý je na fľaši, nasypte do fľaše.

Podpora hydratácie

Vďaka obsahu sacharidov a elektrolytov sa organizmus rýchlo rehydratuje.

Zníženie únavy

Vitamíny B2, B6 a C prispievajú k zníženiu únavy.

Zloženie

Prírodné farbivá a arómy.

TECHNICKÝ POPIS

Pre ktorých športovcov je určený?

Izotonický nápoj v prášku je určený pre všetkých športovcov a športovkyne (triatlon, maratón, trail atď.), ktorých tréningy trvajú menej ako 3 hodiny. 1 dávku izotonického prášku, t. j. 38 g, rozpustite v 500 ml vody. Odporúčame vám vypiť 1 fľašu nápoja počas 1 hodiny námahy, ale ide iba o všeobecné odporúčanie. Každý vie, ako sa potí, a tomu je potrebné prispôsobiť prísun tekutín.

Výrobok vytvorený pre vytrvalostnú aktivitu

Izotonický prášok obsahuje rovnaké množstvo sacharidov, sodíka a vody, ako je obsiahnuté vo vašej krvi. Vďaka tomu ho váš organizmus lepšie absorbuje, a tým sa zlepšuje hydratácia. V izotonickom nápoji sa takisto nachádzajú:

- vitamíny B2 a B6, ktoré prispievajú k boju proti svalovej únave,

- vitamín C, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom (kŕče),

- minerály na kompenzáciu strát počas potenia.

Informácie o dávkovaní

Ak množstvo sacharidov, sodíka a vody obsiahnuté v nápoji je vyššie ako množstvo obsiahnuté v krvi, nápoj už nie je izotonický, ale hypertonický a podporuje dehydratáciu. V opačnom prípade (ak je izotonický prášok príliš rozriedený) je hypotonický a podporuje hydratáciu na úkor absorpcie výživných látok. Takéto dávkovanie môžete používať vtedy, keď je veľmi teplo. Vypijete tak viac a nemusíte konzumovať príliš veľa prášku.

ISO a ISO+, aký je rozdiel?

• Izotonický nápoj ISO je vhodný pri námahe od 1 do 3 hodín. Odporúčame rozpustiť 38 g prášku v 500 ml vody.

• Izotonický nápoj ISO+ je vhodný pri námahe trvajúcej 3 hodiny alebo viac. Odporúčame vám, aby ste počas každej hodiny námahy prijali 60 g sacharidov, t. j. rozpustite 38 g prášku ISO+ vo fľaši s 500 ml vody a skonzumujte 1 gél alebo 1 tyčinku.

Úplne nové balenie: o 70 % menej plastov

Naša snaha znižovať plasty patrí medzi naše záväzky voči životnému prostrediu už od r. 2015. Preto sme veľmi hrdí, že vám môžeme predstaviť naše balenie ISO 650 g (17 dávok), pri výrobe ktorého sme spotrebovali o 70 % menej plastov. Keďže je z pružného a recyklovateľného plastu, ľahko sa zmestí do skrine alebo športovej tašky než jeho predchádzajúca pevná verzia. Okrem toho sa otvára a zatvára pomocou praktického dávkovacieho uzáveru, ktorý môžete opakovane používať. Je súčasťou 2 kg balenia.

Cesta za športovou výživou budúcnosti - zodpovedne, prirodzenejšie a oveľa chutnejšie!

Aube, odborníčka na zloženie:

„Pri výbere ingrediencií sa ani zďaleka neriadime iba regulačnými požiadavkami. Vychádzame zo štúdií poukazujúcich na prídavné látky, ktorú sú kontroverzné z etického, environmentálneho a zdravotného hľadiska. Proces sa postupne snažíme zjednodušiť. V ideálnom prípade by sme chceli vyvíjať lokálne produkty, ktoré by boli čo najviac prírodné, s jednoduchou chuťou. Mali by jednoduchú chuť, ale to je len otázkou zvyku.

Láka vás to?

Zloženie

Zloženie

Prípravok pre izotonický športový nápoj s obsahom sacharidov. Zdroj vitamínov B1, B2, B6, C a sodíka. Citrónová príchuť.; Zloženie: Sacharóza (61 %), dextróza (15 %), maltodextrín (14 %), acidifikačný prostriedok:kyselina citrónová, prírodná chuť z citróna, citrát sodný, chlorid sodný, vitamíny C, B2, B6, B1. ; Môže obsahovať stopy: lepok*, kôrovce*, vajcia*, ryby*, sóju*, mlieko*, zeler*, siričitany*, mäkkýše*, vlčí bôb*, škrupinové ovocie*.; * Alergény.

Nutričné informácie

Nutričné informácie

Tabuľka nutričných hodnôt100 g | 38 g (1 dávka).
Energetická hodnota: 1522 kJ - 364 kcal | 577 kJ - 138 kcal.
Tuky: 0 g | 0 g. Z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g | 0 g. Sacharidy: 91 g | 35 g. Z toho cukry: 75 g | 29 g. Bielkoviny: 0 g | 0 g. Soľ: 1,9 g | 0,7 g.
Vitamín B1: 0,74 mg (66 %)* | 0,28 mg (25 %)*. Vitamín B2: 0,55 mg (39 %)* | 0,21 mg (15 %)*. Vitamín B6: 0,55 mg (39 %)* | 0,21 mg (15 %)*. Vitamín C: 31,6 mg (39 %)* | 12,0 mg (15 %)*
*% odporúčanej dennej dávky.

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. <br /> Bez konzervačných látok. Rozriedený nápoj vypite do 24 hodín.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Rad izotonických nápojov bol vyvinutý v laboratóriu značky Aptonia. Všetky výrobky Aptonia sú v každej fáze vývoja testované našimi odborníkmi a spotrebiteľmi, aby čo najlepšie zodpovedali potrebám zákazníkov. Naše izotonické nápoje nakoniec schválila naša výživová poradkyňa.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Izotonický nápoj ISO broskyňa Aptonia schválila naša dietologička, a tiež naša skupina testujúcich športovcov.

Videá