FUTBAL

Vitajte vo svete futbalu! V našej ponuke nájdete kompletné vybavenie pre hru na všetkých typoch povrchu, na tréningy aj súťaže. Na svoje si prídu deti i dospelí futbalisti a futbalistky všetkých úrovní.


Naše tímy dizajnérov sa zamerali na odolnosť vonkajšieho materiálu a kvalitu odskoku, čo ocenia najmä začínajúci hráči.

Zobraziť produkt

Vymedzovač má 4 základne a jednu elastickú reflexnú gumu - s touto sadou pôjdete kdekoľvek. Jednoduché vytvorenie ihriska do 14 x 10 m.

Zobraziť produkt

Ideálne na začiatky s futbalom, sieť vám odporúčame používať na rozvoj ovládania lopty (žonglovanie, vedenie lopty atď.).

Zobraziť produkt

Futbal

Futbal asi nijak špecificky netreba predstavovať. Je to najsledovanejší šport s najviac registrovanými hráčmi.

U nás nájdete všetko potrebné na futbal. Môžete si vyskladať futbalové sady pre váš tím. Na výber máte rôzne farebné a materiálové kombinácie či už sú to dresy, šortky alebo štucne. Kombinácia závisí už len od vás a vášho vkusu, prípadne tímových farieb. Ak chete ako tím ladiť aj mimo ihriska, navštívte kategóriu nohavice alebo mikiny a bundy.

Futsal

Okrem futbalu nájdete u nás aj potrebné vybevenie na futsal. Samozrejmosťou je futsalová obuv. No okrem toho máme v ponuke aj futsalové lopty.

Ženský futbal

Myslíme aj na nežnejšie pohlavie, a preto máme aj dresy vytvorené špeciálne pre ženy.

Tréning a príprava na zápas

Bez poctivého tréningu sa výsledky nikdy nedostavia a my to vieme. V našej ponuke sa preto nachádzajú rôzne tréningové pomôcky, bránky a pre pohodlný prenos vecí máme v ponuke niekoľko batohov a tašiek.