REZERVUJTE NA PREDAJNI A VYZDVIHNITE OD 1HOD! VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.

FUTBAL

Či už sa futbalu venuješ profesionálne alebo amatérsky, u nás nájdeš všetko potrebné vybavenie. Máme pre teba pripravenú kvalitnú futbalovú výstroj, aby si sa na ihrisku cítil čo najlepšie. Keby si chcel trénovať individuálne máme pre teba k dispozícii futbalové lopty, bránky a rôzne iné vybavenie.

Naši futbaloví vývojári vytvorili tieto tréningové krikľavé kužele, aby ste si mohli vytvoriť ihrisko kdekoľvek a stále budú dokonale viditeľné.

Zobraziť produkt

Futbal

Futbal asi nijak špecificky netreba predstavovať. Je to najznámejší, najrozšírenejší a najsledovanejší šport na svete s najviac registrovanými hráčmi. U nás nájdete všetko potrebné na futbal. Vyberte si tréningový dres pre seba alebo si vyskladajte futbalové sady pre váš tím. Na výber máte rôzne farebné a materiálové kombinácie či už sú to dresy, šortky alebo štucne. Kombinácia závisí už len od vás a vášho vkusu, prípadne tímových farieb. Ak chete ako tím ladiť aj mimo ihriska, navštívte kategóriu nohavice alebo mikiny a bundy. Naši vývojári vyvinuli pre vás hneď niekoľko desiatok kopačiek. Či už sú to kopačky na tvrdý povrch, takzvané lisovky alebo na mäkký povrch, známe aj pod názvom kolíky, variánt je hneď niekoľko. Okrem toho máme v ponuke samozrejme aj halovky. Z doplnkových produktov nesmú chýbať chrániče, či rôzne tréningové pomôcky, ako aj futbalové bránky. Tašky, tejpy a brankárska výbava sú taktiež súčasťou našej širokej ponuky.