Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.

FUTBAL

Či už sa futbalu venuješ profesionálne alebo amatérsky, u nás nájdeš všetko potrebné vybavenie. Máme pre teba pripravenú kvalitnú futbalovú výstroj, aby si sa na ihrisku cítil čo najlepšie. Keby si chcel trénovať individuálne máme pre teba k dispozícii futbalové lopty, bránky a rôzne iné vybavenie.

Zobraziť

Kopačky Agility 140 sú širšie pod chodidlom, aby sa prispôsobili tvaru detskej nohy. Podrážka je odolná a bude dokonale sedieť na detskej nohe..

Zobraziť produkt

Lopta F500 Light je určená pre deti. Je ľahšia a pomáha pri osvojovaní futbalových techník v klube alebo rekreačne.

Zobraziť produkt

Futbal

Futbal je najznámejší, najrozšírenejší a najsledovanejší šport na svete s najviac registrovanými hráčmi. U nás preto nájdete všetko potrebné na futbal. Vyberte si tréningový dres pre seba alebo si vyskladajte futbalové sady pre váš tím. Na výber máte rôzne farebné a materiálové kombinácie či už sú to dresy, šortky alebo štucne. Kombinácia závisí už len od vás a vášho vkusu, prípadne tímových farieb. Ak chete ako tím ladiť aj mimo ihriska, navštívte kategóriu nohavice alebo mikiny a bundy. Naši vývojári vyvinuli pre vás hneď niekoľko desiatok kopačiek. Či už sú to kopačky na tvrdý povrch, takzvané lisovky alebo na mäkký povrch, známe aj pod názvom kolíky, variánt je hneď niekoľko. Okrem toho máme v ponuke samozrejme aj halovky. Z doplnkových produktov nesmú chýbať chrániče, či rôzne tréningové pomôcky, ako aj futbalové bránky. Tašky, tejpy a brankárska výbava sú taktiež súčasťou našej širokej ponuky.