NÁŠ ESHOP JE PRE VÁS OTVORENÝ NONSTOP A OBJEDNÁVKY VÁM DORUČÍME BEZPEČNE AŽ DOMOV. NAŠE PREDAJNE OSTÁVAJÚ ZATVORENÉ AŽ DO ODVOLANIA. VIAC INFORMÁCIÍ NÁJEDTE TU

FUTBAL

Vitajte vo svete futbalu! Naša futbalová značka Kipsta Vám ponúka kompletné vybavenie pre hru na všetkých typoch terénu, na tréningy aj súťaže. Na svoje si prídu deti i dospelí futbalisti a futbalistky všetkých úrovní.

Veľkosť M
Odolná
Stabilná
50,99 

Futbalová bránka
Kipsta


Veľkosť 5
Odolná
Kvalitný odskok
4,69 

FUTBALOVÁ LOPTA
KIPSTA

Odolný
Zlepšuje koordináciu
Až 3,2 metra
9,39 

Tréningový rebrík
KIPSTA


Neobsahuje loptu
Dobré uchopenie
Na rôzne veľkosti lôpt
8,39 

Sieťka na žonglovanie
KIPSTA

Futbal

Futbal asi nijak špecificky netreba predstavovať. Je to najsledovanejší šport s najviac registrovanými hráčmi.

U nás nájdete všetko potrebné na futbal. Môžete si vyskladať futbalové sady pre váš tím. Na výber máte rôzne farebné a materiálové kombinácie či už sú to dresy, šortky alebo štucne. Kombinácia závisí už len od vás a vášho vkusu, prípadne tímových farieb. Ak chete ako tím ladiť aj mimo ihriska, navštívte kategóriu nohavice alebo mikiny a bundy.

Futsal

Okrem futbalu nájdete u nás aj potrebné vybevenie na futsal. Samozrejmosťou je futsalová obuv. No okrem toho máme v ponuke aj futsalové lopty.

Ženský futbal

Myslíme aj na nežnejšie pohlavie, a preto máme aj dresy vytvorené špeciálne pre ženy.

Tréning a príprava na zápas

Bez poctivého tréningu sa výsledky nikdy nedostavia a my to vieme. V našej ponuke sa preto nachádzajú rôzne tréningové pomôcky, bránky a pre pohodlný prenos vecí máme v ponuke niekoľko batohov a tašiek.