NÁŠ ESHOP JE PRE VÁS OTVORENÝ NONSTOP A OBJEDNÁVKY VÁM DORUČÍME BEZPEČNE AŽ DOMOV. NAŠE PREDAJNE OSTÁVAJÚ ZATVORENÉ AŽ DO ODVOLANIA. VIAC INFORMÁCIÍ NÁJEDTE TU

PLÁVANIE

Vitajte vo svete plávania. Decathlon ponúka širokú škálu plaviek a vybavenia na plávanie, ktoré vás sprevádzajú najlepším spôsobom pri plávaní v bazénoch alebo pri kúpani v prírode.

7,49 

Dámske plavky
Nabaiji


13,99 

Krátke plutvy
Nabaiji

13,99 

Dievčenské plavky
Nabaiji


11,99 

Plavecká taška
Nabaiji

Plávanie

Ak už chodite pravidelne alebo rekreačne plávať Vy alebo Vaše deti, vždy oceníte odolnosť proti chlóru, ktoré naše plavky majú. Vyberajte z dámských alebo dievčenských , jednodielných alebo dvojdielnych plaviek. Objavte tak isto našú ponuku pánských alebo chlapčenských plaviek alebo plaveckých šortiek. Vyberte si z našej ponuky plaveckých okuliarov a objavte ich výhody. Dalším dôležitým doplnkom každého plavca je plavecká čiapka, silikonová alebo látková.

Vedeli ste, že 5 minút plávania znamená spáliť až 50 kalórií? Zároveň týchto 5 minút zvyšuje šancu plavcom vyhnúť sa srdcovým chorobám o 60%. Hodinu plávania spaľuje 600 kcal a hodinu pri bazéne 3-krát týždenne sa znižuje riziko infarktu o 26%! Existuje však mnoho ďalších dôvodov na plávania!


-zlepšuje mobilitu a flexibilitu,

-uvoľňuje a znižuje stres,

-urýchľuje regeneráciu po intenzívnej fyzickej námahe,

-upokojuje boľavé kĺby

-formuje telo.


Aqua fitnes

História siaha až do 80. rokov, kedy Aqua fitness získal najväčšiu publicitu a bola popularizovaná najmä medzi ženami, ktoré sa snažia dosiahnuť dokonalú postavu. Aqua fitness je kombinácia korekčnej gymnastiky s aerobikom a prvkami plávania. Dokonale vplíva na všetky časti tela, umožňuje spáliť nadbytočné kalórie a zároveň je zaujímavou formou trávenia voľného času. Je to návrch pre všetkých, ktorí nemôžu plávať a zároveň chcú využívať návštevy bazénu. Stále viac plaveckých bazénov ponúka kurzy vodného aerobiku pre dámy aj pre seniorov.


NABAIJI

Nabaiji vzniklo v roku 2008 a je medzinárodnou značkou plaveckej skupiny Decathlon. Je to tím vášnivých plavcov, ktorí pracujú každý deň s jediným cieľom vašej bezpečnosti a vašej radosti. Vo svojom globálnom dizajnérskom centre v Hendaye v Basque-u sa každý deň objavujú inovatívne produkty a nové nápady, ktoré vám pomôžu dosiahnuť nielen vaše športové ciele, ale aj zvýšiť výkonnosť. Či už ste príležitostný, pravidelný alebo intenzívny plavec, Nabaiji myslí na všetkých z vás. aby ste zvýšili svoje potešenie z plávania.