PLÁVANIE

Vitajte vo svete plávania. Decathlon ponúka širokú škálu plaviek a vybavenia na plávanie, ktoré vás sprevádzajú najlepším spôsobom pri plávaní v bazénoch alebo pri kúpani v prírode.


Obľúbené produkty

Chcete plávať s voľnosťou? Bójka na plávanie je nevyhnutná pomôcka v otvorených vodách. Poskytne vám nadnášanie a budete vďaka nej viditeľní pre záchranárov.

Zobraziť produkt

Náš tím vytvoril bazénik pre deti od 1 do 6 rokov, ktoré objavujú radosť z vody pod stálym dohľadom dospelej osoby. Tidipool sa takisto ľahko napĺňa a prenáša vďaka vodotesnému obalu. Pripravíte ho za 2 sekundy

Zobraziť produkt

Plávanie

Ak už chodite pravidelne alebo rekreačne plávať Vy alebo Vaše deti, vždy oceníte odolnosť proti chlóru, ktoré naše plavky majú. Vyberajte z dámských alebo dievčenských , jednodielných alebo dvojdielnych plaviek. Objavte tak isto našú ponuku pánských alebo chlapčenských plaviek alebo plaveckých šortiek. Vyberte si z našej ponuky plaveckých okuliarov a objavte ich výhody. Dalším dôležitým doplnkom každého plavca je plavecká čiapka, silikonová alebo látková.

Vedeli ste, že 5 minút plávania znamená spáliť až 50 kalórií? Zároveň týchto 5 minút zvyšuje šancu plavcom vyhnúť sa srdcovým chorobám o 60%. Hodinu plávania spaľuje 600 kcal a hodinu pri bazéne 3-krát týždenne sa znižuje riziko infarktu o 26%! Existuje však mnoho ďalších dôvodov na plávania!


-zlepšuje mobilitu a flexibilitu,

-uvoľňuje a znižuje stres,

-urýchľuje regeneráciu po intenzívnej fyzickej námahe,

-upokojuje boľavé kĺby

-formuje telo.


Aqua fitnes

História siaha až do 80. rokov, kedy Aqua fitness získal najväčšiu publicitu a bola popularizovaná najmä medzi ženami, ktoré sa snažia dosiahnuť dokonalú postavu. Aqua fitness je kombinácia korekčnej gymnastiky s aerobikom a prvkami plávania. Dokonale vplíva na všetky časti tela, umožňuje spáliť nadbytočné kalórie a zároveň je zaujímavou formou trávenia voľného času. Je to návrch pre všetkých, ktorí nemôžu plávať a zároveň chcú využívať návštevy bazénu. Stále viac plaveckých bazénov ponúka kurzy vodného aerobiku pre dámy aj pre seniorov.


NABAIJI

Nabaiji vzniklo v roku 2008 a je medzinárodnou značkou plaveckej skupiny Decathlon. Je to tím vášnivých plavcov, ktorí pracujú každý deň s jediným cieľom vašej bezpečnosti a vašej radosti. Vo svojom globálnom dizajnérskom centre v Hendaye v Basque-u sa každý deň objavujú inovatívne produkty a nové nápady, ktoré vám pomôžu dosiahnuť nielen vaše športové ciele, ale aj zvýšiť výkonnosť. Či už ste príležitostný, pravidelný alebo intenzívny plavec, Nabaiji myslí na všetkých z vás. aby ste zvýšili svoje potešenie z plávania.