Filtre 0
Filtre 0
ARTENGO Kód 8561587 2908029

Tenisový výplet z monofilamentu TA 960 Control 1,3 mm čierny

80,00 €
Jednotková cena 0.4/m
  • Tenisový výplet z monofilamentu TA 960 Control 1,3 mm čierny
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určený pre skúsených hráčov, ktorým výplet praská skôr ako po 10 hodinách hry, a ktorí hľadajú výkonný výplet s dobrou kontrolou.

VÝHODY

Kontrola trajektórie

Lepšia kontrola vďaka vynovenému zloženiu materiálu.

Razancia

Materiál zaisťuje lepšiu úsporu energie pri odpale.

Odolnosť proti oderu

Vynikajúca životnosť vďaka zloženiu z monofilamentu a strunám.

Technické údery

Struna 1,3 mm a povrch zaisťujú vynikajúcu rotáciu loptičky.

Trvácne napnutie výpletu

Napnutie výpletu veľmi dobre drží a môžete ho používať až 3 mesiace.

TECHNICKÝ POPIS

Aké napnutie strún?

Stredné napnutie strún (18 až 23 kg) vám zaistí väčšie pohodlie, väčší účinok aj výkon. Ale budete mať, naopak, menšiu kontrolu a presnosť.

Väčšie napnutie (> 23 kg) vám zaistí väčšiu kontrolu a presnosť. Na druhú stranu vám hrozí väčšie riziko zápalu šliach. A okrem toho bude celkový účinok a váš výkon nižší.

Monovlákno?

Pri výplete z monovlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún medzi 19 a 22 kg. Dôrazne vám neodporúčame výplety z monovlákna pre deti do 15 rokov, aby nedošlo k zraneniu. Tieto výplety sú určené pre hráčov, ktorým struny praskajú najmenej po 10 hodinách hry, pretože veľmi rýchlo strácajú napnutie.

Ako často meniť výplet?

50 % vášho výkonu závisí od vašich schopností a 50 % od výpletu vašej rakety! Starostlivo preto vyberajte výplet, aby ste získali čo najlepší výkon.

Rada pre tých, ktorým výplet praská často: vymeňte ho pri každom poškodení.

Tým, ktorým výplet praská málo alebo vôbec nepraská, odporúča Decathlon jeho výmenu v priebehu roka toľkokrát, koľkokrát hrajú za týždeň. Príklad: Hrám tenis jedenkrát týždenne, jedenkrát za rok vymením výplet. Hrám tenis trikrát týždenne, trikrát za rok vymením výplet.

Čo radí Decathlon?

Nesnažte sa spevniť voľnejší výplet, odrazilo by sa to veľmi na jeho výkone. Menej napnuté struny vám umožnia hrať uvoľnenejšie, do hry sa nebudete nútiť a získate väčšiu silu. Už tým, že budete hrať, sa výplet opotrebuje, aj keď nepraskne. Postupne stratí pružnosť a svoje počiatočné vlastnosti. Struna (alebo jej priemer) tiež ovplyvňuje zážitok z hry. Čím je struna tenšia, tým väčší bude výkon a účinok. Čím je struna silnejšia, tým odolnejší a silnejší bude výplet!

Zloženie

Zloženie

Racket String: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Vyhýbajte sa prudkým zmenám teploty. Nenechávajte svoju raketu v kufri auta: teplota môže prudko stúpať aj klesať.

Obmedzenia používania

Monofilamenty nie sú vhodné pre hráčov do 15 rokov.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Produkt vyvinutý v spolupráci s našimi tenisovými ambasádormi a profesionálnymi hráčmi. Naše testy zamerané na vlastnosti výrobku prebiehajú v laboratóriu: Test odolnosti výpletu voči roztrhaniu prebieha v laboratóriu na zariadení Canon Ball, ktoré umožňuje overiť dobrú životnosť každého výpletu. Test odolnosti výpletu prebieha v laboratóriu na špeciálnom zariadení (Charpyho kladive) a umožňuje overiť úsporu energie produktu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naši najlepší hráči, naši odborní partneri, tréneri a zmluvní hráči.